Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękował, Stalkery. Jak czas pozwoli, dziś spróbuję jeszcze raz, zgodnie z Waszymi radami. 

Dnia 3.12.2017 o 21:19, tom3kb napisał:

@oloo

Odnośnie ucieczki z więzienia to jest kilka sposobów i omawiane były tu już kilka razy, jak chcesz to poszukaj.

Co do braku saveów jedna z mozliwości to, że zainstalowałeś grę/repacka na dysku systemowym w c:\program files i bez ustawień administratora nie zapisuje ci plików.

Tak, mam w c:\program files. Będę kombinował dalej. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oloo - Moja rada, to szybko odinstalować moda z dysku systemowego, bo zostaną po nim śmieci i będzie bruździł w oryginalnej podstawce. Przeczyść rejestry. Zainstaluj na nie systemowym i kłopoty się skończą. Podczas gry występują problemy z zapisami ( znikający zegar i opis klawiszy szybkiego użycia ) , psującymi grę. Zrób tak, aby zapisy mieć w katalogu z modem, bo wszystkie zrobione bez zegara trzeba usuwać. Wtedy łatwiej je znajdziesz. Tylko nie zaznaczaj w opcjach zapisów w bezpiecznych miejscach. To zbędny hardkor, psujący przyjemność gry.

Specjalnie rozpocząłem nową grę, bez wyrzucania sprzętu. Nie mam najmniejszych problemów z fabułą. Graliśmy wcześniej z wyrzucaniem, bo taka była sugestia od graczy z rus forów. Niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smox napisał:

Zapisy są robione w folderze z grą. Folder ten nazywa się _appdata_. 

A) Po instalacji (repackiem) nie miałem takiego folderu.
B) Nawet po utworzeniu go problem występuje.

2 minuty temu, kondotier napisał:

@Cheekie_Breekie_Man

A przypadkiem w ustawieniach nie podświetliłeś opcji " Zapisy w bezpiecznych miejscach"? Wtedy możesz zapisać tylko wtedy, jak na ekranie wyświetla się zielony domek.

Próbowałem tą opcje (By sprawdzić czy wtedy się będzie zapisywać) ale było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz zawaloną instalację. Nie ma możliwości aby tego katalogu dla zapisów nie było, bo nie zapisałoby Ci ustawień w user.ltx.

Zobacz w pliku fsgame.ltx, dokąd prowadzi ścieżka dla zapisów. Porównaj swój, z tym co wkleiłem. Możesz nawet podmienić na niego i zacząć nowa grę.

fsgame.ltx

Folder _appdata_ jest na samej górze nad bin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cheekie_Breekie_Man

Po pierwsze, nie cytuj postów pod którymi odpowiadasz. Wywołaj tylko nicka tego komu chcesz odpowiedzieć, tak jak ja wywołuję ciebie.

Na tym modzie który masz postawiony, rozpocznij nową grę, zrób zapis i wyjdź na pulpit. Otwórz katalog z modem i zrób zrzut ekranu i wstaw go na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cheekie_Breekie_Man - Nie masz gamedaty, bo nie wstawiłeś spolszczenia.

Sam mod jest spakowany w tych plikach db , których jest sporo. I nawet bez gamedaty spolszczenia, powinien się uruchomić. Skrót widzę u Ciebie na pulpicie. Klikasz i masz ekran główny, wybierasz ustawienia i po ich zrobieniu zaczynasz nową grę. Jeśli pokazał Ci się obraz za strażnicą na Kordonie, nawet jak tylko zrobisz parę kroków to wojaki cię dopadną i zamkną w pierdlu. W takiej sytuacji jak wyjdziesz na pulpit, to w katalogu moda musi być _appdata_ . A w niej katalog logów i user.ltx.

Tylko jak sobie poradziłeś z ustawieniami bez znajomości grażdanki? Potrafisz ją czytać i rozumieć co pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to sporo. Ustawiasz jakość obrazu i typ oświetlenia stosownie do możliwości Twojego komputera, oraz dopasowujesz rozdzielczość ekranu posiadanego monitora.

Ale przecież takie rzeczy robiłeś przy instalacji podstawek. To nic nowego.

Podobnie robisz w ustawieniach zaawansowanych, jeżdżąc suwakami i podświetlając te opcje które chcesz mieć. Między innymi sposób robienia zapisów.

Kiedy będziesz w opcjach sterowania, dopasuj je do siebie i zjedź na sam dół. Jest tam opcja "Włącz". Ustaw sobie klawisz do uruchamiania samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś o to czy coś trzeba ustawiać.

Jest taka zasada, aby po zrobieniu ustawień, uruchomić nowa grę zapisać, zamknąć grę i wyjść na pulpit. Wtedy właśnie mod robi katalog z ustawieniami.

Nałóż na to co masz, gamedatę finalnego spolszczenia, skoryguj ustawienia i koniecznie uruchom nową grę. Zapisz i po wyjściu na pulpit, sprawdź czy jet ten brakujący katalog.

Jeśli nie będzie, to odinstaluj moda i postaw na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.