Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@karol - od ucieczki z baraku, przeskoczenia przez płot i dobiegnięcie do zwalonego drzewa jest sporo czasu. Wystarczy na zabranie wyrzuconych rzeczy. Tylko że wcześniej trzeba je było wyrzucić blisko tych płyt koło kibla. A strzelanie do żołnierzy podczas ucieczki, to nie najlepszy pomysł. To tak jakbyś wołał, halo, tu jestem. Musisz się znaleźć za zwalonym drzewem, zanim będzie wezwanie dla snajperów. I daleka ucieczka wzdłuż płotu.

A po trupa na drodze i tak będziesz musiał przyjść z zadaniem. Wtedy go sobie obszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się w końcu, odpaliłem grę od nowa tylko tym razem zmieniłem poziom trudności ze  "stalker" na "mistrz" o poszło jak po maśle.  Kiedyś wyczytałem na tym forum opis jakiegoś moda i zalecane było granie na najwyższym poziome trudności więc sprawdziłem to na tym i ok. Dzięki za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z konieczności rozpoczynałem grę w tego moda kilka razy. Zawsze na stalkerze i nigdy nie miałem problemu z ucieczką. Pierwszy raz gdy grałem, nie ustawiłem sobie zapisów wszędzie i trochę dostałem popalić, bo chciałem sprawdzić inne rozwiązania i musiałem rozpoczynać nową grę.

Tak że wybór trudności gry, nie ma najmniejszego znaczenia. Na mistrzu jesteśmy skuteczniejsi, ale przeciwnicy tak samo.

To wyrzucanie sprzętu przed aresztowaniem, jest tak naprawdę bezcelowe. Szybko dostaniemy co potrzeba, a postrzelać ze strzelby, jest bardzo mało okazji. Wzmocnione ładunki do samopała, dają lepszy skutek. A po kilku zadaniach, mamy w nagrodę dobrą i skuteczną 4ro strzałówkę, z którą możemy grać do końca moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomóżcie koledzy

Mam dwie misje na magazynach wojskowych których nijak nie mogę zakończyć. 

Pierwsza to po zebraniu wszystkich fragmentów ikony mam porozmawiać z chorążym. Jednak po wejściu z nim w interakcje nie ma żadnych opcji dialogowych, oprócz ,na razie’ 

Druga to znalezienie części do latającego wiadra. Został mi ostatni BTR, ten przy bagnie. Nie ma na nim aktywnego ani włazu ani luku. Bug?  

A ten przewodnik dla Abdula jest połączony z misją z chorążym?Czy do rozmowy chorążym pawieniem wybrać tą radiostacje zamiast ikony w misji z dziadkiem? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartoszCzikiBriki

Co do pierwszego to nie pamietam.

A jeśli chodzi o drugie pytanie to miałem trochę do tyłu ten sam problem ;) Strona 33.

Podejdź do BTR-a od tyłu i obchodź go z lewej strony. Tym razem schowek nie jest w pojeździe tylko w skrzyni, która stoi obok niego w wodzie ;) Celuj myszką po bagienku w pobliżu transportera i trafisz w końcu na niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartoszCzikiBriki - części ikony zanosisz temu, kto dał zadanie na pozbieranie, czyli Leśnikowi (Dziadkowi). Ikona ma paskudną właściwość hurtowego zabijania pijawek, a przez to samo przerabiania karmy na czerwono. Nosząc ją, dodatkowo masz gwarancję pustych schowków, lub tylko ze szczurami. To zadanie można wykonać również w drugi sposób, nie zgadzając się na szukanie ikony, a pójść podłączyć radiostację do piorunochronu na ciśnieniowej. Zostaje zaliczone.

Paszport dla NPCa jest zabugowany, więc się nie zdziw, jak Hugo go nie przywiezie.

Jak jeszcze nie robiłeś zadania dla NRU, to tylko pokojowo. Siłowe rozwiązanie jest wylotowe, bez możliwości wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835 - Wygląda mi na to, że w ustawieniach masz zapisywanie tylko w bezpiecznych miejscach, czyli tylko wtedy jak wyświetla Ci się zielony domek.

Wejdź do ustawień, ustaw na zapisywanie w dowolnym miejscu, wróć do gry i zrób zapis. Wyjdź z gry na pulpit i wejdź z tego nowo zrobionego zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym sęk, że nie miałem tego zaznaczonego i zaznaczyłem to w celu przebadania czy właśnie np u Sidorovicha będzie się dało coś zdziałać i nic ;/ (i tak restarotwałem grę )  Ale zaraz coś sprawdzę i dam znać ^^  Na przykład jak pobrałem call of chernobyl to też nie mogłem zapisyawać dopiero po zainstalowaniu Oryginału i utworzeniu w Dokumentach miejsca na zapis coś ruszyło i może w tym przypadku będzie to samo bo z instalki moda pobierałem to spróbuję doinstalować SoC i zobaczymy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835

Ale przecież tu masz repack czyli gra z modem w jednym czyli instalowanie Soc-a nic ci nie da ;)

A tak w ogóle nie zainstalowałeś może na dysku C: w folderach program files, bo tam chyba bez administratora może nie zapisywać zmian w plikach. Coś miałem chyba ostatnio problemy jak tam zainstalowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835 - a moda instalowałeś z repacka, czy z innego linka?

Bo jak z repacka, to nie ma potrzeby mieć czegoś dodatkowo. A repack jest konieczny, bo do niego jest zrobione spolszczenie.

W katalogu głównym moda, na samej górze masz katalog appdata. W nim musisz mieć zapisy.

ss_administrator_11-24-17_14-50-25_(mainmenu).thumb.jpg.09a91c1b50cc06caddb7865b335d6d1a.jpg

Najniższa opcja ze screena, ma być nie zaznaczona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835 - no to :viva:. Nie lekceważ samodzielnego gotowania pożywienia. Musisz ze sobą mieć tylko wodę i zapałki, a produkty do gotowania same się pod lufę podstawiają. A ognisk w modzie nie brakuje. Żadne konserwy, słoniny itp. nie dają takiej sytości jak zupka :P. A konserwy, chleb czy słonina, mogą się w plecaku zepsuć i zamiast nasycić głód, spotkają Cię nieprzyjemne reperkusje.

Dopóki na Obrzeżach nie dorobisz się dobrej broni, rób wzmocnione ładunki do samopała i nie lekceważ go. To naprawdę śmiertelnie skuteczna broń.

Serki trzymaj dla lalki. Ona bierze nawet zepsute. Często jej pytaj co wie, lub co należy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlkv1835 - Zabiłeś go? Nie należy tego robić. Trzeba mu przynieść lekarstwo. Idziesz do baraku, z komputera wzywasz naukowców, robisz co chcą i dostajesz lekarstwo. Trochę więcej ciekawej gry. Pomóż przy okazji wojakom i zabierz to co w schowku. Automatyczny km przydaje się w dalszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... Wstyd mi tu pisać trzydziesty raz, ale czy ktoś może wiedzieć z jakich przyczyn pojazdem opancerzonym BTR nie moge się ruszyć z miejsca do Rostoku, wsiadam i mam przejechać nim przez pole minowe, ale z niewiadomych mi przyczyn nie mogę go ruszyć z miejsca. Teraz pytanie czy to Bug czy może czegoś nie zrobiłem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.