Skocz do zawartości

Spolszczenie


mrbialy1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zachciało mi się znowu pograć w stalkera CoP, ale nie mam dobrego spolszczenie. Szukałem czegoś sensownego i znalazłem, ale po zainstalowaniu tego gra nie włącza się/tłumaczenie nie działa. Przy spolszczeniu "Russian Voices" ktoś pisał, że trzeba zmienić coś w pliku fsgame.ltx, ale nie napisał co. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostrzegłem źródło problemu: wszystkie te spolszczenia są na wersję 1.6.0.2, a ja mam 1.6.02 :) Już mi wszystko działa! Temat zamknięty.

2 minuty temu, mrbialy1 napisał:

Właśnie dostrzegłem źródło problemu: wszystkie te spolszczenia są na wersję 1.6.0.2, a ja mam 1.6.02 :) Już mi wszystko działa! Temat zamknięty.

Nie ważne, nadal nie działa xd. Wie ktoś, jak zmienić wersję stalkera 1.6.02 na 1.6.0.2 na steamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było proste, bo gra ma różne numerki w zależności od regionu dystrybucji. Skoro cwaniakujesz, to ja nie będę tracił czasu na pomaganie Ci - tym bardziej, że kilka postów wcześniej masz gotowe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6.02 aka 1.6.0.2 to jest finalny i ostateczny patch do Zewu Prypeci, nie ma innego. Jedni piszą tak inni tak, ale to to samo brzydko tłumacząc

Spoiler

Jak to mówią to gunwo tamto nasrane ;)

Jeśli da się na steamie zmienić patcha to na wcześniejsze 1.6.00 albo 1.6.01 ale to w opcjach uruchamiania gry na steamie sobie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrbialy1 Nie bardzo wiem po co drążysz temat skoro dostałeś już wyjaśnienie ale chyba nie bardzo bierzesz je pod uwagę. Nie ma czegoś takiego jak rożne patche 1.6.0.2  a czy będzie zapisany jako 1602 czy jako 1.602 itd... To i tak to jest ten sam finalny patch. 
Dodatkowo podałem Ci wyżej moje namiary na PEŁEN REPACK a Ty nadal pytasz o patch...
@Sierioża chyba masz rację..     

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby ktoś jeszcze pomógł, bo problem został rozwiązany już na początku dyskusji. Wtrącę tylko, że "zbulwersować się" znaczy mniej więcej tyle, co "zezłościć / oburzyć / obruszyć się", może też "zniesmaczyć". I to chyba nie było to określenie, którego chciałeś / powinieneś użyć - w zależności od punktu widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrbialy1 - na forum jest temat zrobiony przez @Koma, z którego możesz pobrać dowolną część Trylogi i wyposażyć ją w chciany język.

I nie obwiniaj nas, skoro my swoje, a Ty swoje. Dostałeś rady które rozwiązują Twój problem. Nie stosujesz się do nich, zostajesz z nim "zbulwersowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.