Skocz do zawartości

Najlepszy projekt na podstawie Call of Chernobyl


Najlepszy projekt na podstawie Call of Chernobyl  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którym z niżej wymienionych projektów, opartych na Call of Chernobyl, jesteś zainteresowany najbardziej?

    • Stason174
      5
    • LOST PATH
      3
    • A.R.E.A.
      2
    • Demosfen
      3
    • Powrót Legendy
      19
    • Dollchan ModPack
      1
    • Long Way
      0
    • Call of Misery
      4
    • Hybrid
      17
    • Echo of Misery
      1
    • Last Day
      6
    • Aspirin SGD
      0
    • MLR
      2
    • Last War
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio, niczym artefakty po Emisji, pojawiają się przeróżne wariacje Call of Chernobyl. Chciałbym abyście wskazali najlepszy waszym zdaniem projekt (lub najlepiej rokujący), oparty na podstawie modyfikacji Call of Chernobyl. Ankieta ta będzie również służyła mi za podstawę do ewentualnego stworzenia polskiej lokalizacji najlepszych waszym zdaniem projektów (pomijając oczywiście z wiadomych względów Hybrid i Powrót Legendy).

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na kompilację od Stason174. W wersji 6.03 jest bardzo stabilna i dopracowana.  Do tego dochodzi sporo modów i poprawek tworzonych przez graczy i dla graczy https://vk.com/topic-133597230_36248244?offset=20

@Anton Gorodecki co do lokalizacji - będzie to trudne. Sam zastanawiałem się nad tym ale... Często wychodzą fixy, wypuszczane przez Stasona, do tego dochodzą dodatki tworzone przez graczy. Jeśli podejmowałbyś się tłumaczenia to niestety musisz się liczyć z tym, że w momencie wypuszczenia go będzie już nieaktualne. Chyba, że będzie to lokalizacja konkretnej wersji gry, z konkretnymi dodatkami wypuszczona jako całość.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do często aktualizowanych danych wersji modyfikacji - patrz stasona. Moim celem byłoby ewentualnie stworzyć tłumaczenie podstawki (załóżmy że wersji 6.3 czy jakiejkolwiek innej) i dać zapoznać się z nią społeczności (przeważająca większość ludzi gra po polsku) i aktualizować później tylko duże poprawki tej modyfikacji a DOPIERO na samym końcu (o ile w ogóle) nieoficjalne dodatki. Fakt, że stason jest bardzo szybko i często uaktualniany (aż strach myśleć co będzie, kiedy światło dzienne ujrzy pełna wersja CoCa 1.5), ale trzeba liczyć się z tym, że tak sytuacja nie będzie trwać w nieskończoność. 

Dziękuję @cichy za wskazanie możliwości wyboru Hybryda x2:blush: Poprawiłem ankietę, więc proszę ewentualnie zainteresowanych o wskazanie jeszcze raz tego moda w ankiecie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest opisana większość z propozycji @Anton Gorodeckiego; można zapoznać się (translator tez jest dla ludzi :)): https://vk.com/topic-121469847_37397221?post=12999

Co do STATSONA, pisał, że obecna wersja zostanie przeniesiona na CoC 1.5 po finalnej jej wersji - więc trochę zejdzie...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link @cichy (świetna stronka BTW). Niektóre z tych klonów są bardzo do siebie podobne, ale jeśli oczywiście ktoś zaproponuje dodanie do ankiety jakiegoś ciekawego jego zdaniem projektu to zostanie on uwzględniony.

@tom3kb - nikt nie zamierza tutaj się śpieszyć, to tylko ankieta. Sam czekam na CoCa 1.5 (z wiadomych względów), a na razie z racji polonizacji LR 0.8 nie ma mowy o nowym projekcie z mojej strony.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły CoC to dla mnie nuda, łażenie w kółko i robienie tych kilku powtarzalnych zadań, wiec zagłosowałem na ten co dodaje fabułę i dużo questów czyli na Powrót Legendy.

Może będę miał jakiś powód wreszcie, żeby CoCka zainstalować na dłużej niż parę godzinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.