Skocz do zawartości

Baza Wojskowa - Agropom


Bastek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zadanie żeby udać się na dach bazy wojskowej.

Na pół piętrze na schodach po lewej części budynku,znajduje się anomalia co nas przenosi na schody niżej.

Na ostatni piętrze w pokoju znajduje się przedmiot,a na nim anomalia,którą też nas przenosi oraz pojawią się anomalia kula co lata.

Po prawej części budynku,na samej górze schodów drzwi są zamknięte.

 

Z góry dziękuje za pomoc :) 

 

ss_bastaaaa_01-22-18_13-56-15_(l03_agroprom).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystkie piętra tego budynku możesz sobie odpuścić ważny jest dach. Żeby na niego się dostać musisz uruchomić na parterze windę.
Żeby ją uruchomić potrzebna jest część ze schowka za metalowym garażem. Pamiętaj, że to zadanie robi się po podziemiach Agropromu.
Więcej wskazówek w moim wątku: 
  

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bastek

Było już o tym ale na logikę. ;)

Jak się pozbyć artu - pif paf z broni.

Jak się wyleczyć - musisz przyprowadzić 5 dziewic, 2 kozy i byka i złożyć na ołtarzu w ofierze. A tak na serio to zażyj odpowiednie lekarstwo. Masz trochę przedmiotów w ekwipunku, w tym medykamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bastek - Robisz zapisy F5? Nie polecam. Za to polecam sposób od scigacz1978, consolowe zapisy z klawiatury. Jest spory temat o nich.

Lub doklej sam sobie w user.ltx, zaraz za bind_quick-ami takie coś.


bind_console save save1  k7
bind_console save save2  k8
bind_console save save3  k9

Z tym, że za k7, k8 i k9, możesz sobie dać dowolne, Tobie wygodne, nie zajęte klawisze. Działa bez problemowo na każdej podstawce i modzie na niej.

Możesz zrobić trzy kolejne i po następnym k7, zapisy się nadpisują, więc nie obciążają moda.

Ten mod bardzo nie lubi dużej ilości zapisów w katalogu. Tak że jak zrobisz mniej więcej 20, to albo usuwaj, ale lepiej przenieś do jakiegoś folderu poza modem. Jakbyś tak robił, to po tej samolikwidacji, miałbyś co wgrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  w tym modzie F5 = Artefakt, a szybki zapis F6, szybkie wczytanie F6, nawiasem mówiąc też nie polecam, ale polecam inny sposób na tzw. "twardy zapis", który mi się nieźle sprawdził, gdy jesteście w grze wychodzimy klawiszem Esc do menu gry i wciskamy F8 i tyle.

We wcześniejszych patchach zapisując grę w ten sposób, można było już na początku gry, gdy jeszcze nie mieliśmy artefaktu "Kameleon" sprawdzić w przybliżeniu stan naszej karmy, bo gdy po dokonaniu zapisu w ten sposób "głos" wypowiadał się z zadowoleniem i nam nie marudził, to karmę mieliśmy wysoką, a gdy już zaczynał narzekać i marudzić w stylu "bez muzyki jest smutno" itp. to karma prawdopodobnie na się obniżała. Ale po tym ostatnim patchu v3.3 ten trick chyba już nie działa, bo z tym "głosem" różnie bywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.
Moje zdanie jest takie. Mod jest tragicznie niedopracowany i tyle. Grałem do końca i skończyłem mod tylko przez moją upartość....
Dodatkowo po co autorzy moda umożliwiają dalszą grę kiedy ważny NPC ginie a potem się okazuje, że to ze zginą wywala wczytywanie sejwów.
Dodatkowo uważam, że mod mógłby się już kończyć na MW. Bo dalej nie ma nic ciekawego (może twórcom zabrakło weny i dwie lokacje Radar x-10 i 
Prypeć można przejść w dwie godziny. Zakończenie też mnie zaskoczyło ale nie jest to rewelacja. Powtórzę to co pisałem wcześniej.
Mod strasznie niedopracowany, fabuła super ale mam wrażenie, że koniec moda było dociskany kolanem a szkoda... 
Nie żałuję, że w niego grałem ale w skali do 5 oceniam na 3+         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik dziękujemy za twoje obiektywne uwagi, ale proszę nie strasz kolegów.

Z mojego doświadczenia w modyfikacjach do Stalkera mogę powiedzieć tylko jedno - każdy jeden mod będzie działał u każdego Gracza inaczej. Spowodowane jest to po pierwsze rodzajem sprzętu (i zainstalowanego oprogramowania) na którym grasz a po drugie kolejnością wykonywania zadań w modzie. Jest jeszcze po trzecie czyli używanie spawnerów i innych ulepszaczy, ale do tego mało kto się przyzna, bo przecież "one nie mogą/nie powinny zespuć nam gry". Niestety modyfikacje mają swoje uroki i błędy, albo się do tego przyzwyczaisz albo nie.

Grałem w ZK: Zakończenie po angielsku, jeszcze przed powstaniem polonizacji. Doszedłem bezproblemowo do Baru, gra była praktycznie bezwylotowa. Musiałem jednak korzystać mocno z poradników, opisujących co i kiedy najlepiej robić. Nie mówię, że to złoty środek na mody, ale czasem dobrze jest wiedzieć co robić, aby później bezsensu nie cofać się w zapisach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Skoro mnie wywołujesz do tablicy :)
Nie mam zamiaru straszyć kogokolwiek opisałem tylko (to moja ocena subiektywna) co mnie spotkało.

Godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

@kazik  ....jeszcze po trzecie czyli używanie spawnerów i innych ulepszaczy...)

  Spawnera do Dziczy użyłem tylko raz bo na Kordonie oddałem Skidanowi art pilot na co gra mi pozwoliła a moim zdaniem nie powinna
Albo też wątek z Grigorijem który na Dziczy może według gry może zginąć a nie powinien...
Stąd też się wziął mój temat: 
  

Myślę, że utworzenie tego wątku podkreśla, że dla mnie jest to ważny mod.
Szkoda mi tylko, że potencjał został niezagospodarowny do końca.
Może jak kiedyś wyjdzie wersja np. 2.0 to zgram w niego z dziką przyjemnością:) 
Co do różnego sprzętu u grających. Mam kumpla który gra w moda z mojego polecenia 
I od MW mamy ze sobą HOT LINE :) 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.