Skocz do zawartości

Oficjalna polonizacja Lost Alpha DC pod patch 1.4005


Trikster

Rekomendowane odpowiedzi

Oto oficjalna polonizacja do S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha:

http://www.mediafire.com/file/sejn1dlc5cph1mk/S.T.A.L.K.E.R.%20Lost%20Alpha%20oficjalna%20polonizacja%20pod%20patcha%201.4005.rar

Instrukcja instalacji:
1. Pobieramy polonizację.
2. Wypakowujemy katalog gamedata do głównego katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha z już zainstalowanym patchem 1.4005.
3. Na wszelki wypadek można usunąć user.ltx, żeby uniknąć problemów z wyświetlaniem się polskich czcionek (gra następnie sama utworzy plik user.ltx).
4. Otwieramy plik credits.txt, czytamy dokładnie i dziękujemy po kolei wszystkim osobom biorącym udział w tłumaczeniu. :)
5. Uruchamiamy grę i zmieniamy język rozgrywki w menu („Options” -> „Gameplay” -> „Language”) na Polish [pol].
6. Gramy i cieszymy się grą w naszym pięknym języku.
7. Najlepiej zacząć nową grę, żeby wszystko poprawnie działało.

 

Plik z naszego serwera :

https://zone.stalkerteam.pl/file/277

 

Szczególne podziękowania dla Voldiego, który wykonał lwią część roboty związanej z redakcją i korektą.

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trikster pięknie dziękuje za pracę i już się zabieram do ogrywania :).

Co prawda po angielsku mówię i piszę równie dobrze jak po polsku ale granie w S.T.A.L.K.E.R.a po angielsku to dla mnie nieporozumienie i wręcz herezja....

Angielski pasuje do tej serii jak sumita do skoków narciarskich XD

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FeRu napisał:

Co prawda po angielsku mówię i piszę równie dobrze jak po polsku ale granie w S.T.A.L.K.E.R.a po angielsku to dla mnie nieporozumienie i wręcz herezja...

Dokładnie. I do tego LA w wersji angielskiej ma sporo błędów, a dialogi są drętwe. Polska wersja "brzmi" znacznie lepiej, dialogi są dobrze napisane, język pasuje idealnie (tak jak w Misery).

@Trikster znakomita robota!

Chociaż wolę grać z rosyjskimi dźwiękami i mieć angielski tekst niż grać z angielskim dźwiękiem i mieć polski tekst. Jak słyszę te żenujące angielskie recytacje z rosyjskim akcentem to umieram w środku.

Granie w Metro i Stalkera z angielskim dubbingiem to grzech ciężki. Tekst nie jest taki zły, chociaż nie pasuje do rosyjskich klimatycznych post-apo. No i granie w Fallouta z rosyjskim dubbingiem to także grzech. Do tego uniwersum angielski pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trikster

Ja gram bardzo powoli i w dodatku niezgodnie z przepisami ;) bo zarzuciłem jeszcze DLC czyli mogę mieć popierdzielone teksty dlatego nie chciałem nic wrzucać ale robię screeny tak na wszelki wypadek. Szczególnie jak wydaje mi się, że coś jest z czystej LA DC 1.4005.

Wrzucę parę na próbę, możesz zerknąć czy faktycznie dobrze trafiłem.

Ogólnie polonizacja bardzo fajna :)

Spoiler

0.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

Jeśli by się okazało, że u ciebie akurat to wszystko jest dobrze, a wina jest po mojej stronie przez to dlc to daj znać to już więcej nie będę robił screenów żeby nie robić bałaganu.

Z patchem bym się wstrzymał bo nikt nic nie raportuje, mod jest długi to zanim ludzie dojdą do końca może jeszcze sporo czasu minąć, no chyba, że ty i twoi testerzy wyłapali jakieś konkretne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@kuadziw

Nie. Nie ma szans. Chyba, że dostosujesz polonizację do nowej wersji moda. Nowe i zmienione dialogi, opisy zadań, opisy w pda itd itp.

@kuadziw

Nie. Nie ma szans. Chyba, że dostosujesz polonizację do nowej wersji moda. Nowe i zmienione dialogi, opisy zadań, opisy w pda itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytać możesz, to nie zbrodnia. Tylko trochę przeginasz pałę, kiedy podsyłam Ci temat z instrukcją krok po kroku, a Ty zamiast skorzystać, żalisz się że temat jest zamknięty. Tu masz wszystko co Cię interesuje:

Przechwytywanie.thumb.PNG.f0ebec21240097e337b821f1653fbdb3.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Mam taki problem: anomalie+poltergeisty w tunelu pod mostem na kordonie są niewidzialne. Szukałem moda z wersji 1.4007 który sprawia że anomalie są widoczne, ale w folderze z modami wersji 1,4007 nie znalazłem tego. 

(przepraszam za dodanie tego w temacie do polonizacji, mój błąd)

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 20:54, Protean napisał:

@Monolithalian Pobaw się ustawieniami. Zmień oświetlenie na inne i zmniejsz lub zwiększ odległość oświetlenia. Taki problem miałem w którejś wersji z helikopterami, które musiałem zestrzelić w Barze. Chyba z tymi poltergeistami też. Już nie pamiętam.

Nic nie pomogło, wczytywanie zapisów również. Z mutantami sobie poradziłem za pomocą spawna, ale brak widoczności anomali jest uporczywy. Czy ktoś mógłby podesłać mi moda  na widoczne anomalie ? 

Wgl jak to jest że w LA 1.4005 na statycznym jest lepsza grafika niż w 1.4007 na statycznym ? Żadnej modyfikacji na grafike nie pobierałem, tylko prosto z torrenta wersje 1.4005

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.