Jump to content

Tajemicza ziemianka


 Share

Recommended Posts

Czołem!

Jakiś czas temu eksplorując zonę odkryłem wcześniej mi nie znaną ziemiankę. Położona jest ona tuż obok mostu w lewym górnym rogu mapki (zaznaczone na mapie). Przed wejściem stoi nieagresywny nibypies a w środku ognisko i trochę śmieci. Zwierzątko przed wejściem pozwala wnioskować że to jedno z legowisk Doktora. Macie może jakieś dane (lub teorie) na temat tego ciekawego miejsca? Bardzo klimatyczne miejsce, założyłem tam schowek i przesiaduję tam czasem :) 

mapka ws coc.jpg

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

@Kaszubski stalker  - Jeśli to wyrobisko jest dla Ciebie zaskoczeniem, to faktycznie masz takich niespodzianek sporo do odnalezienia.

Proponuję więc zagranie w moda Dejavu. Większość takich niespodzianek z wszystkich podstawek i nie tylko,  jest w nim do odwiedzenia. W innych modach już wtedy zaskoczenia nie będzie.

Nie pamiętam nazwy moda, to może ktoś ją przypomni, ale takie wyrobisko można znaleźć nawet na Kordonie koło ATP.

Link to comment
Share on other sites

Ziemianki tego typu są częste, tu się zgodzę, występują chyba na każdej mapie. Tylko akurat ta mnie zaciekawiła, z racji położenia jak i zwierzątka. Pierwszy raz tam zaszedłem bo trzeba znaleźć dziurę w płocie co myślałem że jest całkowicie szczelny. Ogólnie miejscówka fajna tylko do handlarzy i techników daleko .

Link to comment
Share on other sites

@Kaszubski stalker  Jesteś nowy i o Twoim doświadczeniu z podstawkami i modami niewiele wiemy. Ale chyba w Czyste Niebo nie grałeś. I w mody gdzie wykorzystana jest lokacja Bagna, też nie. A dziurę w płocie najłatwiej znaleźć, nie idąc wzdłuż niego, a z dalszej odległości patrząc na podpory trakcji elektrycznej. Jest prawie na środku pomiędzy 2. i 3. podporą, tak że można w nią trafić na ślepo w tych szuwarach.

Dlatego zaproponowałem Ci moda Dejavu, bo jak sama nazwa mówi, to już było. I tak w tym modzie jest. Przypomina tym co grali główne wątki z wszystkich podstawek, a tym co podstawek nie znają, może dać pojęcie o Strefie. A warto to znać, bo jest sporo modów, gdzie ich autorzy uważają, że gracz to Strefę zna jak własną kieszeń. A w pieczarze i labiryncie już w jakimś modzie byłeś?

A i tak jeszcze nie raz Cię Strefa zaskoczy, zmieniając swoje oblicze, tak na powierzchni, jak i pod ziemią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity