Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

maxresdefault.jpg
Tytuł Oryginalny: Голос: Эпизод 1
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data Premiery: 31.08.2018r
Autor: Ivanych

OPIS:

Spoiler

Akcja moda rozgrywa się na lokacji Generatory. Z jakiegoś niezrozumiałego powodu trzech stalkerów znalazło się w niemal samym centrum Zony.
Tylko od protagonisty zależy czy uda mu się przeżyć i wydostać z miejsca, z którego powrócili nieliczni śmiałkowie. 

Autor modyfikacji przygotował dla nas całkowicie nową, intrygującą fabułę wraz z trzema zakończeniami. 

Koniecznie sprawdźcie drugą część moda:   Głos: Epizod 2

SCREENY:

Spoiler

205592380.png892503548.pngstalker-golos-ehpizod_3.jpg

LINKI DO POBRANIA:

INSTALACJA:

Spoiler

1. Pobieramy archiwum. Folder gamedata umieszczamy w naszym folderze z grą. 
2. Otwieramy plik fsgame.ltx i zmieniamy linijkę $game_data$ = false| true| $fs_root$|      na     $game_data$ = true| true| $fs_root$|



Źródło: https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_mini_modifikacii/modifikacija_golos_ehpizod_1/137-1-0-2944

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spojlera.

Wstałem, pogadałem z Łysym, z piwnicy mam PDA Września, polazłem po rozmowie z Łysym poszukać Żubra.

Był niedaleko, dialog, zabił pijawkę i poleźliśmy do kanciapy z Łysym.

Mam po rozmowie z Żubrem odszukać jego PDA, łaziłem po lokacji, znalazłem jego PDA - rozwalony dźwig, oraz spotkałem rannego stalkera który z bliska okazał się być karłem - nie trawię ich od serialu walka o tron - on też miał PDA nieznajomego a tam mowa o tajniku na terenie bazy/laboratorium X-8.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubr się podobno zabił sam, Łysy nawija, że nie upilnował, miałem go ukatrupić ale zmieniły się priorytety i teraz mam 2 SOS, na jednym jest Hunter na drugim 2 trupy i PDA - misja na znalezienie psi hełmu.

Mod się rozwija i robi się ciekawie - 2 lokacje nad i podziemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i modeczek skończony, z oboma zakończeniami.

1. Wyłączamy urządzenie ściągające stalkerów na Generatory, ale za to sami giniemy.

2. Nie wyłączamy i w pośpiechu musimy generatory opuścić, przez odkryty teleport.

Jak na razie na kolana nie rzuca, ale skoro to tylko epizod z moda, to spokojnie można sobie kilka godzin pograć. ( wszystko zależy od spawnu )

A czasówka nie tak groźna. Podczas jej trwania zdążyłem jeszcze zabrać manele ze schowka, nota bene nie przydadzą się i dotrzeć do teleportu na ostatni gwizdek.

ss_administrator_09-03-18_16-22-10_(generators).thumb.jpg.3034f39e68e8eadac6a2715499289113.jpgss_administrator_09-03-18_16-53-25_(generators).thumb.jpg.88871c62d814c5984a186c555236d4a8.jpg

Oba zakończenia prawidłowe. Którym zakończymy, to już sprawa naszego wyboru.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawka poprawiona. Prosiłbym kogoś, kto lepiej za rosyjski czy dobrze przetłumaczyłem opis moda oraz czy sposób instalacji się zgadza, bo ja w niego nie grałem. 
Dodatkowo tutaj znalazłem pewien fix: http://stalkeruz.com/mody-k-ten-chernobylya/golos-epizod-1-31082018.html 
I jest wskazówka, żeby grać na dynamicznym oświetleniu. 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W modzie jest jeszcze 3 zakończenie:

Spoiler

Po wyłączeniu psi-instalacji wychodzimy z laboratorium i nie rozmawiamy z Chemikiem. Od razu idziemy do teleportu. Po jakimś czasie Chemik wysyła wiadomość:

Cytat

"Хантер, я так понял, ты решил меня кинуть. Только это тебе аукнется, сталкер. Как и многим другим людям." (Łowco, zrozumiałem, że postanowiłeś mnie zostawić. Tylko to odbije się na tobie, stalkerze. Jak i na wielu innych osobach.)

Wchodzimy w teleport i pojawia się białe tło z napisem "Продолжение следует" (Kontynuacja nastąpi).

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.