Skocz do zawartości

Modyfikacja "Last war "


wrobel891

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wiecie może co jest nie tak z moją grą? Mam COC (stason 174). Bez last war'a gra śmigała jak lalka, mam zainstalowany white power i było wszystko cacy. Zainstalowałem last war. Po zainstalowaniu moda gra wchodzi do menu głównego ale kiedy chcę uruchomić grę od nowa lub wczytać save, wyświetla mi się fatal error, i wyrzuca do pulpitu. Podpowie mi ktoś co robię źle przy instalacji moda, albo w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na jego rozgrywkę to widzę że on też gra na stason 174. Więc musi być kompatybilny. (wersja stason ma charakterystyczne wysypisko i lokację "[polana" u niego na filmiku też widziałem). Nie wiem w czym rzecz. 

nie wiedziałem nawet ze coś takiego istnieje jak warfare, ale dzięki bratan :)

20 minut temu, tom3kb napisał:

To nie lepiej już sprawdzony Warfare?

https://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/warfare

nie wiem czy jest na Coca 1.5r... jakaś

no jest progres, gra działa z tym modem warfare ikonki frakcji są na mapie itp. ale teraz gra potrafi wyrzucić do windowsa dosłownie po 5 sekundach. I to często.

wersja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrobel891  Można i tak, ale po co. Tam gdzie masz zapisy z gry, masz katalog z logami. Otwierasz jakimkolwiek edytorem ostatniego loga i na samym dole masz Fatal Error. Kopiujesz go i wklejasz do wpisu stosując code </> . I już.

A z tego co widać na Twoim screenie, to dodatek się gryzie z modem. CoC ma kilka wersji, trzeba by zgadnąć, na którą został zrobiony. Ale CoCe nie są moimi ulubieńcami. Więc nie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 189
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : LUA error: ...call of chernobyl\gamedata\scripts\warfare_levels.script:94: attempt to index a nil value </>

znaczy do tego samego loga mam wkleić?

znalazłem też wersję stasona 174, z wgranym już dodatkiem warfare. Może będzie kompatybilna skoro jest razem w paczce, Dzięki za radę Nestor. Mam nadzieję że opłaci się ściągnąć od nowa całą grę z innego torrenta. życzcie tylko powodzenia. :)

Edytowane przez wrobel891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrobel891  "Nestor" to mój honorowy tytuł z racji mojego wieku. A mój nick to  kondotier  . Jeśli przy pisaniu poprzedzisz go @ bez spacji, to możesz go wkleić kliknięciem z rozwiniętej listy nicków.

Fatal Error to tylko informacja, nic do niej nie wklejasz. Ewentualne zmiany robi się w plikach które wskazuje. Ale przy Twoim błędzie, to zainstalowanie moda z wkomponowanym dodatkiem jest decyzją prawidłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.