Skocz do zawartości

RadioPhobia 2a OGSR Edition


Rekomendowane odpowiedzi

56228a571ca8.jpg

Tytuł moda: RadioPhobia 2a OGSR Edition
Autor modyfikacji: SeeZ0 aka SeeZ z True Zone Projects | Den
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data modyfikacji: 01.05.2020r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Jest to RadioPhobia 2a na silniku OGSR. Archiwum zawiera w sobie owy mod, silnik, HD paczkę modeli NPC, spawner, rusyfikator, Hotfix 5 i opcjonalną wersję Re-shade dla tych, komu trzeba więcej graficznych opcji. Warto wspomnieć, że mod był testowany na 16:9, platformie 64 bitowej. W danej paczce nie ma krytycznych problemów, jeśli chodzi o tekstury optyki, które możliwie trzeba zmienić pod nowy silnik i losowy wylot przy testach z przeklinaniem na logikę kamikadze NPC, który zawsze chce kogoś rozerwać granem, częsty rozrywając siebie.
Spawner:
W paczce został adaptowany spawner, aktywacja w menu głównym pod klawiszem F1. Pamiętajcie: nie wolno spawnować przedmiotów, broni, itd. które nie mają opisu oraz ikonki, których niewyraźnie wyświetlają się w oknie spawnera, ich najprawdopodobniej nie ma w modzie, i w rzeczywistości są to śmieci, których spawner wygrzebał w oknie spawnu.

 

Wymagania:

Spoiler

» Potrzebna wersja gry: Radiophobia + hotfix 5 (albo stąd: KLIK)

 

 

SCREENY:

Spoiler

0Pr66fQXvXUO.jpguGvccLNla4dw.jpgiJlmUCiwckAK.jpg8364-radiophobia-2a-ogsr-edition-repack-

 

WIDEO:

Spoiler

 

 

INSTALACJA:

Spoiler

1. Pobrać Radiophobia 2a + OGSR hotfix 5 (albo stąd: Inne źródło)
2. Rozpakować archiwum moda
3. Skopiować folder gamedata i bin_x64 w katalog z grą, ze zgodą na zamianę plików
4. Dodatkowo w archiwum folder z Re-shade dla tych, komu trzeba więcej graficznych ustawień, pliki z Optional(Re-shade) przekopiować w folder bin_x64, włączenie ustawień reshade'a pod klawiszem Home.
5. Po skopiowanych folderach w główny katalog gry, zajść w folder bin_x64, dwa razy kliknąć na xrEngine.exe
6. Grać

 

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

Yandex: [KLIK]

 

ŹRÓDŁO:

stalkerportaal.ru | gk-stalker.xyz

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Dwa lata temu grałem w pierwszą odsłonę Radiofobii
Mod dodawał parę nowych lokacji jak Martwe Miasto czy Generatory. Pojawiło się także nieco nowych zadań, ale nic poza tym. Generalnie to pamiętam, że strasznie wynudził mnie ten mod, ale jakoś go ukończyłem. 

Wczoraj pobrałem i odpaliłem RadioPhobia 2a. Prosty instalator, w którym możemy wybrać tekstury do moda.
Nowych zadań nie ma, a przynajmniej nie na Kordonie. Nowych lokacji brak. 

Sam mod pod względem graficznym prezentuje się ładnie.. 

Spoiler

ss_daniel_12-03-19_23-17-47_(l01_escape).jpgss_daniel_12-04-19_11-04-01_(l01_escape).jpgss_daniel_12-03-19_23-17-34_(l01_escape).jpg

Pojawiły się nowe bronie, kombinezony. Natomiast ich ceny są bardzo wysokie. 

Spoiler

ss_daniel_12-04-19_11-10-59_(l01_escape).jpg


Podsumowując.. 
Mod cieszy oko, ale nie oferuje zbyt wiele nowości. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20191208223344_1.jpg
@tom3kb To prawda. Sporo nowych graczy rzuciło się na mody typu OP2, Reborn Itp. i szybko polegli. Prawdopodobnie zniechęceni poziomem trudności i zawiłą fabułą porzucili stalkerkę. 
A szkoda, bo wystarczy zacząć przygodę z modami typu Radiofobia i człowiek od razu nabiera doświadczenia. 

Trochę pograłem w tego moda, bo naprawdę cieszy oko:

Spoiler

20191206204231_1.jpg20191208225615_1.jpg20191208223932_1.jpg20191209175025_1.jpg

Kilka spostrzeżeń:
- Warto sprawdzać zawartość schowków. Można się naprawdę nieźle obłowić. 
- Zabicie stalkera z powinności lub wolności skutkuje tym, że cała frakcja jest do nas wrogo nastawiona. 
- Należy dźwigać jak najmniej rzeczy. GG szybko się męczy i ma skromny udźwig. 
- Przygotować się na częste wyloty - pojawiają się bardzo często ..
- Zbierać kasę na zestawy remontowe. Broń oraz kombinezony psują się bardzo szybko. 

Zastanawia mnie jedna rzecz.
Skoro dany moder decyduje się stworzyć graficzny mod to, czemu ( z reguły tak jest ) nie zamierza umieścić w swoim modzie paru dodatkowych postaci. Mechanika, który naprawi lub zmodyfikuje broń, ewentualnie NPC odpowiadającego za zlecanie GG prostych zadań. 
Lub też dodanie ciężko dostępnych schowków. 

W pewnym stopniu urozmaiciłoby to grę i dało więcej możliwości niż tylko czysta podstawka. 
Świetnym przykładem może być Yoctosfera do CS. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Agrael napisał:


@tom3kb

  Pokaż ukrytą zawartość

Zastanawia mnie jedna rzecz.
Skoro dany moder decyduje się stworzyć graficzny mod to, czemu ( z reguły tak jest ) nie zamierza umieścić w swoim modzie paru dodatkowych postaci.

Bo może potrafi tylko robić tekstury albo mod ma nie zmieniać mechaniki gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno, ale dla mnie Radiophobia 2 na silniku OGSR to porażka. Prócz naprawdę ładnej grafiki ( dla której męczyłem tego moda ) niczego nowego się nie uświadczy. 
Już pierwsza odsłona Radiophobi, którą przetłumaczył @Anton Gorodecki była zdecydowanie lepsza. 

Wylot za wylotem - dosłownie. Jeszcze w żadnej modyfikacji nie naliczyłem tak wielu wylotów, co sprawia, że jest on niegrywalny. I nie przesadzam. 
Czytałem komentarze na MOD DB i ludzie mieli dokładnie ten sam problem. Nawet żadne fixy nie pomagały. 

Pozbyłem się RadioPhobi 2. Nigdy już nie wrócę do tego moda. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.