Jump to content
Sign in to follow this  
kamil190

RadioPhobia 2a OGSR Edition

Recommended Posts

56228a571ca8.jpg

☢ S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - RadioPhobia 2a OGSR Edition

Informacja:

» Data modyfikacji: n/a
» Autor modyfikacji: SeeZ0 aka SeeZ z True Zone Projects | Den
» Wersja gry: 1.0006
» Wersja moda: v2a
» Język interfejsu i głosów: Rosyjski

Opis:

Spoiler

Jest to RadioPhobia 2a na silniku OGSR. Archiwum zawiera w sobie owy mod, silnik, HD paczkę modeli NPC, spawner, rusyfikator, Hotfix 5 i opcjonalną wersję Re-shade dla tych, komu trzeba więcej graficznych opcji. Warto wspomnieć, że mod był testowany na 16:9, platformie 64 bitowej. W danej paczce nie ma krytycznych problemów, jeśli chodzi o tekstury optyki, które możliwie trzeba zmienić pod nowy silnik i losowy wylot przy testach z przeklinaniem na logikę kamikadze NPC, który zawsze chce kogoś rozerwać granem, częsty rozrywając siebie.
Spawner:
W paczce został adaptowany spawner, aktywacja w menu głównym pod klawiszem F1. Pamiętajcie: nie wolno spawnować przedmiotów, broni, itd. które nie mają opisu oraz ikonki, których niewyraźnie wyświetlają się w oknie spawnera, ich najprawdopodobniej nie ma w modzie, i w rzeczywistości są to śmieci, których spawner wygrzebał w oknie spawnu.

Instalacja:

Spoiler

1. Pobrać Radiophobia 2a + OGSR hotfix 5 (albo stąd: Inne źródło)
2. Rozpakować archiwum moda
3. Skopiować folder gamedata i bin_x64 w katalog z grą, ze zgodą na zamianę plików
4. Dodatkowo w archiwum folder z Re-shade dla tych, komu trzeba więcej graficznych ustawień, pliki z Optional(Re-shade) przekopiować w folder bin_x64, włączenie ustawień reshade'a pod klawiszem Home.
5. Po skopiowanych folderach w główny katalog gry, zajść w folder bin_x64, dwa razy kliknąć na xrEngine.exe
6. Grać

Link:

Spoiler

Yandex: KLIK

Wymagania:

Spoiler

» Potrzebna wersja gry: Radiophobia + hotfix 5 (albo stąd: KLIK)

Screeny:

Spoiler

585419045.jpg262929027.jpg662151597.jpg

Wideo:

Spoiler

Źródła:

stalkerportaal.ru | gk-stalker.xyz

@kondotier
Dwa lata temu grałem w pierwszą odsłonę Radiofobii
Mod dodawał parę nowych lokacji jak Martwe Miasto czy Generatory. Pojawiło się także nieco nowych zadań, ale nic poza tym. Generalnie to pamiętam, że strasznie wynudził mnie ten mod, ale jakoś go ukończyłem. 

Wczoraj pobrałem i odpaliłem RadioPhobia 2a. Prosty instalator, w którym możemy wybrać tekstury do moda.
Nowych zadań nie ma, a przynajmniej nie na Kordonie. Nowych lokacji brak. 

Sam mod pod względem graficznym prezentuje się ładnie.. 

Spoiler

ss_daniel_12-03-19_23-17-47_(l01_escape).jpgss_daniel_12-04-19_11-04-01_(l01_escape).jpgss_daniel_12-03-19_23-17-34_(l01_escape).jpg

Pojawiły się nowe bronie, kombinezony. Natomiast ich ceny są bardzo wysokie. 

Spoiler

ss_daniel_12-04-19_11-10-59_(l01_escape).jpg

Podsumowując.. 
Mod cieszy oko, ale nie oferuje zbyt wiele nowości. 

Takie mody jak już 3 te Radiofobie też się przydają, jak np jest ktoś nowy i chce sobie pyknąć w Stalkera pierwszy raz i z grafiką zbliżoną do "dzisiejszych czasów".