Jump to content

Wcięło Doktora


Recommended Posts

Witam. Jakieś 2 miesiące temu grałem w op 2.1 i wszystko było ok jednak po kilku dniach gry tak zkaszaniłem że głupio jest się przyznać. Miałem 3 artefakty luzem w plecaku i byłem napromieniowany. Zachciało mi się przejść na drugą część kordonu zabijająć żołnierzy na nasypie kolejowym. Nie wiem czemu ale ten z rpk był nieśmiertelny. Włączyłem chwilowy godmode i próbowałem go zabić. Jednak godmode nie chronił mnie przed promieniowaniem i zapisałem sobie kiedy umierałem. Zrobiłem nową grę i już na cheatach i jak wpakowałem cheaty to gra nie chciała się odpalić. Po 2 miesiącach zachciało mi się znowu grać i już wiedziałem żeby nie zadzierać z żołnierzami to dałem im wódkę i przeszedłem przez nasyp. Przybyłem do wioski i do Sidorowicza. Tak jak wtedy Sidorowicz mówi że jestem chory itd. i idę do doktora żeby przejść przez pieczary. A w komnacie gdzie doktor kiedyś był, nie było go tam. Z godzinę plątałem się po wiosce w poszukiwaniu doktora i go nigdzie nie było. Nawet przetrwałem walkę nowicjuszy z wojskiem i zdobyłem prawie nowy egzoszkielet kamuflażowy, chyba, no ten co nie widać mnie z nim.

Link to comment
Share on other sites

@Dr_Sztychowka dawno temu zaczynałem Op 2.1 ale Doktor chyba później siedzi jakiś czas z Lisem za mostem kolejowym na Kordonie, a potem przenosi się znowu gdzieś indziej. Daje najpierw jakieś questy, ten na leczenie rannych w Zonie i może jeszcze coś.

No i pod żadnym pozorem nie wybijaj żołnierzy pod mostem, przecież Kuzniecow daje zadania.

W ogóle w OP 2.1 to palec ze spustu, tu jest sporo npców/frakcji lub część frakcji co jest na czerwono, która daje zadania.

Jak jest czerwony ale nie strzela do ciebie pierwszy to i ty nie strzelaj :)

Np kolejny żołnierz handlarz Szerstiuk pod słupem wysokiego napięcia na Agropromie koło bazy wojskowej (nie atakuj jej czasem w nocy w fabule bo idzie spać do bazy i lipa, taki tip na później ;) )

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

@Dr_Sztychowka  Jeden diabeł, czy do nich strzelasz, czy robisz ich w konia, jakimś sposobem przebiegając koło nich. Są bardzo pamiętliwi i masz u nich na zawsze przechlapane. A to "przyzwyczajenie" z innych modów, to raz i na zawsze wyrzuć z pamięci. Rozwalanie Kuzniecowa i jego żołnierzy, to najgłupsza rzecz jaką można na początku moda zrobić.

A w tym modzie, dajesz wódkę wojakowi, przechodzisz za most, zapis i na pogawędkę do Kuzniecowa. Jak usłyszysz, że jeśli nie masz to spływaj, bez ociągania gnasz do wioski. Bo Doktor nie lubi czekać.

Radzę zacząć od nowa grę i nie zrobić dotychczasowych błędów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.