Jump to content
Sign in to follow this  
tom3kb

GTA 5 za darmo na Epicu

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę to, co się działo przynajmniej jeszcze 2 dni temu z serwerami Epic Store - to na ciszę mi to nie wygląda :D

GTA III, vice, san andreas - kiedys podkopsałem to córce i pokazałem kody m.in. na kasę, moc zabawy, nie brały misji tylko łaziły po sklepach, kupowały sprzedawały, fajna gra dla dziewczyn.

p.s. aezakmi  i z ich pokoju dobiegało tylko: łoooo a to gdzie kupiłaś? lub ale żeś fajna chatę kupiła! ja chce także taki wóz!

:biggrin:

Edited by vidkunsen

W GTA to parę razy zagrałem na "pleju szaraku- psx" potem na pc ale to było w latach 90-tych i jakoś tak nie widziałem w niej, w tej grze niczego ciekawego.

Kolejna sieczka pseudo fabuły i innych takich bzdetów więc czy to wersja 5 czy 88 to jeden kij.

90 GB - ha ha ha, 90 Gb za 10000 odcieni zieleni i 0 logicznej fabuły - nowatorskiej w stosunku do poprzednich części.

Ale GTA 5 ma bardzo dobrą fabułe. Widać, że nie grałeś a piszesz głupoty żeby tylko pisać.

12 godzin temu, Zwinny napisał:

Ja już ściągnąłem ale dopchać się do trybu online teraz to katorga 

Online sobie odpuść. Jest taki wysyp cziterów, że szkoda nawet się logować.

Grałem i doszedłem do wniosku, że głupota jest dalej w tego typu gry tracić czas, postawiłem na strategiczne gdzie nacisk jest na planowanie ruchów (jak w grze zabić króla - dla mniej kumatych ze staroperskiego - szach - mat (w oryginale termin ma 6 zgłosek), przewidywanie zachowań przeciwników nie na łażeniu jak naćpany patol po sztajferniach, slamsach, bandungach i zbieranie kasy na kolejny katar kolumbijski.

Idąc tym tokiem głupotą jest prawie wszystko na czym tracisz czas, strategii też to się tyczy 

Granie to rozrywka a gta robi to doskonale, lepiej zagraj a nie pitol jak zgred jakiś 

Dlatego gram ale nie w GTA i nie mam nic do tego żeby inni w to grali, gram w Postale, Panzer Corpsy, Company of Heroes, Necrovision 1 i 2  - bo to polska gra! czasem zagram w berka z była teściowa  - Alien vs Predator - marine coś tam.  ;)  :biggrin:

Edited by vidkunsen