Skocz do zawartości

Laboratoria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dopiero co ukończyłem misję z x16 i barman dał mi misję na x10 czyli mózgozwęglacz. Zastanawiam się czy jak zrobię tą misję to czy aktywuje się misja z elektrownią itd. A chciałbym jeszcze poznać te nowe tereny bo jak się zabrałem za te nowe tereny a dokładnie zapomniany las w poszukiwaniu artów i z 5 nibyolbrzymów, 5 chimer nawet nie wiem jakich, ogólnie masakra a ja jeszcze byłem przed misją z x18 i z dubeltówką. Mam teraz trochę lepsze uzbrojenie i nie wiem czy jak zrobię misję z x10 to dalej jakaś kampania będzie i będę coraz lepsze bety dostawał. Czasami oglądam ludzi jak se grają w OP2.1 i mają takie "wykokszone" rzeczy że nawet nie wiedziałem że takie są. I jeszcze jedno pytanie mam, gdzie znaleźć "przejścia" na nowe tereny bo jak narazie to mam tylko zapomniany las i kilka jeszcze odkrytych dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio No takie jak Wschodni/Zachodni kordon nie wiem dokładnie jaki to był no ogólnie ten za rzeką, niezbadane tereny, przedsionek, zakłady metalurgiczne, itd. Chciałbym zwiedzić wszystkie "plansze" zanim zakończę grę. Jak narazie mam drogę na ATP od jakiegoś kolesia na agropromie jakiegoś handlarza który chciał ode mnie dyskietkę z ATP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec :) O terytoriach typu wschodni Kordon zapomnij. Nic tam nie ma :)

Zakład Metalurgiczny, Plac Budowy, Kurczatow 37 i Stacja Naukowa to lokacje na których coś się dzieje. Pozostałe przedsionki, stacje kolejowe, Ciche wzgórza i tak dalej zostały dodane jako przyszłe lokacje od następnych wersji moda 2.2 i 3.0 gdzie zostanie tam dodana fabuła.

Za jakieś 100 godzin w grze spotkasz Akila i za jego ciąg zadań dostaniesz na końcu teleporty na te lokację. Spotkasz tam stalkerów ale nic Ci oni nie zaproponują.

 

A ten handlarz nazywa się Adrenalina :) i będzie Ci dawał jeszcze wiele opłacalnych zadań. idź wedle fabuły a na pewno wszystko odkryjesz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dostaniesz taką możliwość. Spotkasz tam np Wojskowych Stalkerów taką frakcję ale na razie nie dają oni żadnych zadań. A i widać, że dodani tam stalkerzy to kopie tych ze znanych lokacji.. Tak wiec asortyment mają taki sam. No i schowki tam nie występują żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lycoris Radiata napisał:

Trzeba też pamiętać że po skończeniu fabuły cienia gra się nie kończy.

Fabuła podstawki to jakieś 5% całego modziwa znanego pod szyldem modów OP, nieważne w której wersji:)

I fakt faktem, że nie trzeba się z nią spieszyć, ale faktem jest też to, że na początku gry to właśnie postęp w tej linii fabularnej odblokowuje nam nowe zadania, lepszy sprzęt, dostęp do lokacji i tym podobne.:)

Każdy oczywiście gra jak mu się podoba,  jeśli o mnie chodzi to fabułę podstawki zakończyłem zanim zacząłem Soljankę (wizyty w Pieczarze, Labiryncie itp). Ale każdy gra jak chce i to jest właśnie w OP najlepsze.

Powodzenia wszystkim, którzy mierzą się z tym modem:)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.