Skocz do zawartości

Błędy w spolszczeniu Martwe Miasto: Przełom v3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Też go pobrałem z tych źródeł, a konkretniej z Yandeksa. Jeśli u innych grających nie ma tych błędów, to nie ma też problemu. Moda przeszedłem i przynajmniej na razie nie mam ochoty grać ponownie.

@Anton Gorodecki  A na jakim silniku grasz? x32 czy x64. Bo ja na x64 i to może być przyczyną.

 

PODBICIE TEMATU:

Pobrałem moda i spolszczenie na nowo. Spolszczenie z naszej pobieralni z tematu dla v.3.0 .

Mod postawiony na x64 i dodane spolszczenie. Uruchamiam i już na ekranie startowym taka sytuacja:

ss_fred_06-17-20_14-39-27_(mainmenu).thumb.jpg.487536ac901dbe99808bfe52c9364c48.jpg

Czy przy wstawianiu nowego spolszczenia, nie nastąpiło jakieś przekłamanie? Bo takie same błędy miałem, gdy testowo nałożyłem spolszczenie dla v.2.3

Na modzie nowo postawionym tak samo przesunięte paski i jest plecakośpiwór.

Czy ktoś już postawił moda v.3.0 ze spolszczeniem? Jak to wygląda u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierJa przed chwilą postawiłem, pobrany z googledrive.

Wersja 64bity.

Też w menu mam napis v2.3 (ale to akurat mógł Anton przeoczyć). 

Też mam przesunięte paski zdrowia i pancerza, plecak składa się z dwóch obrazków, tak samo nieprzetłumaczone opcje pogodowe, brak opisu amunicji 50 bmg. 

Najpierw grałem na dx 11 i maksymalnych ustawieniach w 1920x1080. Potem zmieniłem na pełne dynamiczne i 1600x900. Ale też się nic nie zmieniło.

@edit  

@Anton Gorodecki zajrzałem w oba spakowane przez ciebie spolszczenia i w tym do 3.0 są takie same pliki rozmiarowo i z taką samą datą jak w tym poprawionym do v2.3.

Czyli wygląda, że przez pomyłkę do archiwum v3.0 spakowałeś też poprawione spolszczenie od 2.3. Przynajmniej mi się tak wydaje ;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.