Jump to content

Niby poradnik :) Do wyszukiwania rosyjskich poradników na YouTube.

wariat
 Share

Recommended Posts

Najprościej:) Najlepiej sobie założyć taką zakładkę w wyszukiwarce:

10_08_2020__21_10_42.thumb.jpg.9ba9881469730d0026ef40213ab161d5.jpg

W nowej karcie otworzyć translator, np ten https://translate.google.pl/#view=home&op=translate&sl=pl&tl=ru&text=cien Chyba że znacie jakiś lepszy:) 

Tłumaczycie w translatorze na rosyjski to, czego potrzebujecie (przykładem tutaj będą wyspy) np: 10_08_2020__20_50_42.thumb.jpg.a1641ed03bf06cd3532c48fab80a03cc.jpg

Kopiujecie rosyjską nazwę z translatora i wklejacie w szukajkę YT obok nazwy сталькэр ОП 2 / 2.1

10_08_2020__20_54_03.thumb.jpg.c5be0e269ed4c5d50f85e6740e7a9081.jpg

I wyskoczą Wam wtedy wyniki związane z wybranym wyrażeniem. 

10_08_2020__21_08_36.thumb.jpg.8d5b72cbf23b73efd666762b324dfb29.jpg

Ciekawostka - częstą frazą, jaka jest wyszukiwana przy OPku to schowki, tzn. Тайники:) 

Nigdy wcześniej nie robiłem podobnych rzeczy, poradników itp, więc jak ktoś ma jakieś pytania/uwagi, pisać mi na PW.:):)

10_08_2020__21_08_36.jpg

• Super 1
  • Dodatnia 7

ja jeszcze polecam, jak włączasz filmik, to zazwyczaj jest taka opcja(napisy)

To klikamy "rosyjski (wygenerowany automatycznie)" następnie klikamy jeszcze raz w opcje, napisy, i tam jest opcja "przetłumacz automatycznie" na język, ja używam zawsze angielskiego, bo lepiej się na pewno przetłumaczy, bardziej powszechny, ale można też na Polski, Mongolski itd. :) 

(To tylko działa na kompie, na telefonie czasem chcę coś po rusku oglądnąć, a jako że nie znam ruskiego to oczywiście chcę ten patent użyć, ale nie ma tam takiej opcji)

fsafn.png

fsafnsaffsaf.png

Edited by Dr_Sztychowka
  • Dodatnia 3

@Dr_Sztychowka Zacznijmy od tego, że każdy sposób jest dobry. Wystarczy chcieć go znaleźć:)

Do tego mojego "niby poradnika":biggrin: sugeruję podchodzić "z przymrużeniem oka":) Nigdy wcześniej podobnych rzeczy nie robiłem, nie znam się na tym, więc, jeśli mogę, proszę o odrobinę wyrozumiałości, jeśli ktoś to czyta:)

Kamil190 - mam prostszą metode, otwieram tłumacza w google, kopsam po lewej stronie rosyjski i wpisuje np. frazę w grażdance  - bastarda głagolicy - (fonetycznie) tajna stancji duga i mam wszystko co dotyczy moda Tajemnica stacji Łuk.*

8 dla tych co piśmienni w grażdankach cyrylicy i głagolicy.