Skocz do zawartości

psi hełm


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie gospodarza w miasteczku 32 i nie mam psi hełmu, automatycznie nie mam dialogu z tym wojskowym, da się go jeszcze jakoś zdobyć czy położyłem fabułę?:oops: Dziwne jest też to bo wszystkie te główne zadania dla Sacharowa zrobiłem (tak mi się wydaje) a on mi nie dał tego hełmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb tak, ale nie rozumiem w którym to momencie jest, to jest tak opisane jakoś między zadaniami, huk wie kiedy

@vidkunsen tyle to ja wiem

14 godzin temu, vidkunsen napisał:

W razie czego to wpisz w wyszukiwarce: Сталкер пси шлем.

no i co? wywala pierdyliard modów, i co ja mam tam znaleźć?

@kamil190 może i trzeba było, ochranianie krugłowa to ja robiłem na samym początku jak w ogóle pojawiłem się na Jantarze a zadanie z naukowcem a nie naukowcami robiłem chwilę później i nie gąszczu tylko parowie, nie, nie dostałem za to żadnego hełmu tylko kase jak dobrze pamiętam 

Screenshot 2020-09-02 11-46-32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb oto mój inwentarz na chwilę obecną,ja na śmierć zapomniałem o tym psi hełmie że będzie potrzebny ale przecież bym sobie przypomniał że mi go dawał, a da się go schować do schowka? bo są rzeczy których się nie da np mapnik, w ekwipunku jest a jak się do schowka zagląda to go nie ma, jeszcze kilka innych rzeczy jest takich ale nie pamiętam w tej chwili które to, bo jak się da to może ja go gdzieś schowałem w ferworze walki i teraz nie pamiętam gdzie. Ale by jajca były jak berety :052:

ss_cez137_09-02-20_12-10-22_(l08_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 no faktycznie nie widać, trudno mi powiedzieć czy można go schować do skrzyni, nie pamiętam. 

A musisz robić to zadanie w tym Mieście? Mi się wydaje, że go nie robiłem, to jest chyba poboczne.

Bo tak to psi hełm chyba do niczego ci już nie będzie potrzebny.

Ewentualnie jak masz jakieś zapisy z jantaru to odpal na chwilę, jak tam stoisz z inwentarzem, jakie masz zadanie do zrobienia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cez137 - skoro nie można z tobą innaczej to ci na obrazkach pokażę:

1/ jakby co to wpisujesz frazę - Stalker OGSE 0.6.9.3 FINAL Пси шлем - i szukasz sam

2/ film z moda:

Prawy, górny róg, koło skafanderka pomarańczowego jest widoczny razem z zielonym znaczkiem - 17:17.

Powodzenia :biggrin:

p.s. obejrzyj ten film uważnie - słuchaj frazy - fonetycznie - psi szlom.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Daję filmik w którym GB po wykonaniu pomiarów dostaje psi hełm. To od 7:00 min.

https://www.youtube.com/watch?v=_Z7kHDQKFm0

Sprawdź, czy to samo zrobiłeś w swojej grze.  Bo jak powiodło Ci się z pomiarami, to musisz go mieć. A skoro nie masz, jakiegoś dialogu nie przeprowadziłeś z Sacharowem.

DODANO: Swoją podpowiedź wysyłałem razem z @vidkunsen. Tak, że masz ją dwukrotnie.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen to nie o to chodzi żebyś ty mi pokazywał jak krowie na miedzy jak wygląda hełm bo ja to doskonale wiem, przecież to nie jest pierwszy mod który ogrywam, chodzi o to czy da się go jeszcze zdobyć w jakiś sposób, jak nie to nie i tyle i koniec balu panno lalu

@kondotier tak, miałem tak samo, może wybrałem zły dialog, już teraz nie pamiętam, mógłbym zrobić dialog teraz tylko jak?

A spawner? da się go zespawnować spawnerem?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Radzę, wgrać zapis po powrocie z pomiarów, a przed rozmową z Sacharem i sprawdzić czy da hełm.

Chyba, że ten dialog opuściłeś i z Sacharem w ogóle nie gadałeś. Pamiętasz, szukać trupa Wasiliewa chodziłeś?

No i jak wykonałeś akcję w labie bez tego hełmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

12 minut temu, kondotier napisał:

Pamiętasz, szukać trupa Wasiliewa chodziłeś?

tak

12 minut temu, kondotier napisał:

No i jak wykonałeś akcję w labie bez tego hełmu?

mówisz o X16? miałem to na czas, chyba 3 minuty czy jakoś tak, bo w dialogu z filmu widzę coś o X18, tam też byłem bez hełmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

21 godzin temu, kondotier napisał:

@cez137  Tak, o labie na Jantarze. Skoro tam byłeś, to hełm musiałeś mieć.

A jednak nie, wróciłem do zapisu z X16, okazało się że miałem wtedy wzmocniony kombinezon naukowców, a psi hełmu nie miałem, wcześniejsze jak i późniejsze zapisy tylko to potwierdzają

ss_cez137_09-03-20_10-49-23_(l08u_brainlab).jpg

ss_cez137_09-03-20_10-49-46_(l08u_brainlab).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

55 minut temu, kondotier napisał:

A Krugłow Ci przeczył i do bunkra wrócił?

tak, do teraz tam siedzi

w ogóle to zauważyłem dziwną rzecz, wróciłem do miasta 32 aby pozbierać reszte anomalnych naczyń i okazuje się że nie mogę tam wejść teraz bo promieniowanie psi mało że krępuje ruchy (poruszam się bardzo powoli) do tego stopniowo niszczy pancerz i robi pierdolnik w głowie, wcześniej latałem tam bez problemu, w miedzyczasie zdobyłem obiekt 2.1, czyżby on był problemem?

58 minut temu, kondotier napisał:

No to dalej do tyłu. Zapis z zakończenia pomiarów i powrót do Sacharowa.

nie ma do tyłu bo tak jak wspomniałem wcześniej pomiary robiłem od razu jak pojawiłem się na Jantarze a przecież wtedy nie miałem hełmu, po pomiarach był chyba Wasiliew, woda z jeziora, zombifikacja z Patem, szukanie Figi, nie pamiętam teraz w jakiej to było kolejności, ciężko tak teraz znaleźć ten moment, było trochę tych zadań, przecież jeszcze były zadania od Sacharowa w parowie, uwolnić naukowca jakiegoś, potem dziwny art, ta instalacja w powietrzu, było tego trochę, chyba nic z tego nie będzie, polece chyba główną fabułą, wyłącze ten mózgozwęglacz i do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 mogą mi się już kićkać te mody ale czy przypadkiem w Martwym Mieście/ Mieście 32, w barze dowódca stalkerów nie mówił, że z miasta można wyjść tylko o określonej porze.

Teraz nie pamiętam czy to było do wieczora, czy po 22. Jakiejś notatki w pda nie ma o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier nie mam takiego zapisu, najbliższy to broń kopacza a potem zwiad z szeregowym na Jantarze, to już jest po pomiarach, a nie chce mi się od nowa lecieć do kopacza, z resztą co to da nawet jak się dowiem co i jak? przecież nie będę tego od nowa wszystkiego robił, poszedłem na Radar wyłączyć ten mózgozwęglacz i...lipa, wariuje już po wejściu do lasu, doszedłem do anten i ginę, może ma na to wpływ brak hełmu? nie wiem, jeżeli tak to nie skończę tego moda bo najzwyczajniej nigdzie dalej nie dojdę, myślę że wybrałem po prostu jakiś zły dialog z Sacharowem i on mi nie dał tego hełmu, trudno, tajne ścieżki 2 czekają w kolejce także będę miał co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.