Skocz do zawartości

Hibernation Evil - Epizod II


Rekomendowane odpowiedzi

rem03.jpg.4c90d1d0154fc12a79cab70cd3922a67.jpg

Tytuł oryginalny: Hibernation Evil - Эпизод II
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004, 1.0006
Data premiery: 04.01.2021 r.
Autorzy: Кирилл Левшин, Амон Нихродский


OPIS:

Spoiler

Hibernation Evil - Epizod II to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń przedstawionych w pierwszym epizodzie, którego ukończenie jest wymagane w celu poznania dalszej historii. Linia zadań została ulokowana na nowej lokacji, Dworzec w Limańsku oraz lekko zmienionym Kordonie. 


Od autora: 

Spoiler

Historia rozpoczyna się po zakończeniu pierwszego epizodu, a więc jego przejście jest wymagane, aby zrozumieć, o co chodzi. 

Autorzy i ich mody, które zostały wykorzystane: 

Spoiler

sinkent, ed_rez, wasp2012, Marco_M, RMA, Gaz24, qwqwqw, gosuke, Александрыч, BoNDeX, döe, Новый Арсенал, LST, EWP, stalomoderr, GUNSLINGER, purke62.

 

SCREENY: 

Spoiler

stalker-hibernation-evil-ehpizod-2_1.jpg

stalker-hibernation-evil-ehpizod-2_3.jpg

stalker-hibernation-evil-ehpizod-2_4.jpg

stalker-hibernation-evil-ehpizod-2_6.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

  • Cień Czarnobyla 1.0004 lub 1.0006.
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem należy umieścić w głównym katalogu gry.

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Mod: 

Patch: 

Dodatek autorstwa drCarabas:

  • Yandex - [KLIK]

Zmiany: 

Spoiler
  1. Przeredagowanie dialogów. 
  2. Zmieniono wymiary GG - teraz nie utknie w piwnicy 
  3. Lekko zwiększona wytrzymałość. 
  4. Dodano kompas do minimapy. 
  5. Od teraz broń długa znajduje się w drugim slocie. Aby skorzystać z noża należy go wyrzucić i podnieść. 

 

Źródło: appro.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiks na PSI udary: https://drive.google.com/file/d/1i43HpKPvRrDxoUeoHnxl-HusuhQrrZPN/view

Zaczynasz goły i wesoły - dosłownie niczego nie posiadasz a w pakamerze obok pierwsze spotkanie.

p.s. - nakładka kumulatywna: https://yadi.sk/d/DA0GMUTZIZtzhQ

Spoiler

ss_tomahawk_01-05-21_01-47-40_(l11_pripyat).thumb.jpg.426b13db811b18d95c02aac935b79375.jpgss_tomahawk_01-05-21_01-39-54_(l11_pripyat).thumb.jpg.7e739d64ee6afc4ac2d3a4f1ecc32328.jpgss_tomahawk_01-05-21_01-39-17_(l11_pripyat).thumb.jpg.cbe360c0a744589f381748c144bc1e92.jpg

 

ss_tomahawk_01-05-21_01-38-19_(mainmenu).jpg

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Nawet fajny mod, lekki psychodelik. O wiele bardziej podobał mi się od epizodu z numerem jeden, uważam, że jest ciekawszy. Graficznie Hibernation Evil - Epizod II to praktycznie Cień Czarnobyla z ciągłym zachmurzeniem, do tego niewielka paczka broni plus fajne dźwięki.  Łatwo nie jest, zadania nie są oznaczone na mapie, a do tego modyfikacja wymaga od gracza sporo cierpliwości oraz dokładnego czytania dialogów, SMS-ów i przeglądania notatek w PDA. Sporo szukania i biegania, momentami nasz bohater bez imienia wręcz fruwa w czasie i przestrzeni. Dodatkową atrakcją jest lokacja Dworzec w Limańsku, na której bez pokazanej lokalizacji poruszamy się prawie po omacku. Niby niewiele, ale wystarczyło, żeby mnie zainteresować i zachęcić do zapoznania się z zapowiedzianym epizodem nr 3.

Spoiler

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE !!!

Próba rozpakowania patcha kumulatywnego pobranego z Google, zakończona skasowaniem paczki przez Win Defendera, jako zawierająca trojana.

@kamil190 Jak to wygląda u Ciebie. A także u innych, którzy usiłowali patcha zainstalować?

Natomiast patch pobrany z Yandeksa ( wpis @vidkunsen ) nie został oprotestowany.

DODANO: Nie udało mi się moda uruchomić, mimo stawiania na rus podstawkę. A że pierwsza część rewelacją nie była, to sobie dałem z E II spokój, został koszykarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Moda i patcha pobierałem z odsyłaczy z #1. Do paczki z modem Defender nie miał zastrzeżeń, natomiast paczkę pobraną z odsyłacza do patcha wysłał na kwarantannę, twierdząc że zawiera trojana. Pobrałem patch ponownie i to samo. Nie mam żadnych innych antywirusów. Dlatego prosiłem o sprawdzenie tego patcha kumulatywnego.

A wpis @vidkunsena należy poprawić, bo wprowadza w błąd.  Przy odsyłaczu na Yandeksa, nie ma nic, co by sugerowało że to patch do Epizodu 1. Przyjąłem go jako patch do tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.