Skocz do zawartości

Historia Johna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@Agrael dzięki

Akcja z Susłem po ćmoku, po ubiciu mutantów, gdy mamy tylko mini mapkę do dyspozycji, dochodzę do niego, dialog, ja że nic nie widzę i jestem ślepy i...wylot, i już nie mogę go włączyć

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : error handler is invoked!
[error]Function      : handler_base
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 764
[error]Description   : pure virtual function call

ss_cez137_01-17-24_19-24-37_(escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Z tą misją ogółem jest coś nie tak - u mnie też robił się czarny ekran jak przenosiło nas w okolice tunelu, ale za którymś razem zaskoczyło, ale wylotu żadnego nie miałem, więc jedyne co mi przychodzi do głowy (jeśli możesz w ogóle odpalić moda) to wczytać zapis z przed rozmowy z Susłem, zmniejszyć sobie poziom trudności do najłatwiejszego i spróbować przejść ten fragment bez zapisywania i szybkich zapisów. Sprawdź sobie też jeśli mod Ci nie startuje czy masz coś w logu czy jest pusty i dodatkowo czy po próbie włączenia masz proces w menedżerze urządzeń. Jeśli tak i nic się nie dzieje to może znowu zapomniałeś usunąć ten plik .dll z folderu bin, o którym Ci wspominałem kilka razy i przez to nie startuje? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Dokładnie, ale jeżeli go usunąłeś i i tak się nie włącza to nie wiem w czym może leżeć problem bo ani razu nie miałem takiego wylotu grając w HJ.

Ewentualnie możesz usunąć lub wyciąć user.ltx z folderu w którym masz zapisy, zrzuty ekranu itd. i sprawdzić czy wtedy się włączy tylko wtedy stracisz wszystkie ustawienia i będziesz musiał od nowa wszystko ustawiać (grafikę, sterowanie itd.), ale jak zależy Ci, żeby przejść HJ to możesz ten fragment ze Susłem przejść nawet na najsłabszej grafice, a dopiero po tym jak skończysz to zadanie i zapiszesz grę (twardym zapisem) to sobie ustaw wszystko tak jak miałeś - tego user.ltx, który wytniesz/usuniesz lepiej nie wrzucaj z powrotem bo może być tak, że z nim znów przestanie się włączać.

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 niestety nic z tego, żadna opcja z tych co podałeś nie działa, mod się nie włącza, trochę lipa bo chciałem po raz drugi spróbować HJ2, może bym przebolał ta grafikę bo na bezrybiu to i rak ryba, nie mam w co grać po prostu, w LA stanąłem i stoję bo boję się wejść do X16 🤣 a łapacz snów jakiś taki dziwny, nie za bardzo mi podszedł

chodzi, włączyłem dziś kompa, włączył się od razu bez szemrania, mało tego, wgl nie miałem tego fragmentu gdzie musiałem iść do Susła do tej dziury, jakoś mnie tam teleportowało coś, nie wiem ocb z tym

Skończony, grzechem było by nie zagrać w drugą część

Spoiler

ss_cez137_01-17-24_18-30-47_(escape).thumb.jpg.3582770358310a229f5b838b5bf83ffb.jpgss_cez137_01-18-24_11-16-27_(escape).thumb.jpg.64e19dbacf1880ef7d9aa82d8d74d4e2.jpgss_cez137_01-18-24_18-41-22_(escape).thumb.jpg.17ce012ae93358917156a133be0919b2.jpgss_cez137_01-18-24_18-41-41_(escape).thumb.jpg.32364f477f1e8f9007109b1e16ec6419.jpg

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.