Skocz do zawartości

[Gothic II: Noc Kruka] Kroniki Myrtany: Archolos


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

No to ci powiem, że póki co sobie radzę. Jedynie powiedz mi, gdzie stoi ten młody myśliwy od polowania na cieniostwory. 

@Zwinny tu się zgodzę, właśnie to przedawkowanie moda mnie dopadło no i trochę jego wad zaczynam dostrzegać. :P

Nie mniej brawa dla twórców, że zrobili modyfikację o rozmiarach Gothica 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie chodzi tu o Nelsona? Jeśli była rozmowa o pomocy przy zdobyciu dla niego rogu cieniostwora i nie szliśmy z nim na miejsce spotkania, to tenże typek stoi i czeka w pobliżu znaku do Wieży sygnałowej. Jeśli o te zadanie chodzi, to należy tu uważać, bo Nelson może zginąć w walce z tym stworzeniem.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moddb obchodzi swoje dwudziestolecie, z tej okazji wybierają moda dekady. Jak ktoś chce może wspomóc znowu naszych od Kronik Myrtany. Ale jest też Call of Chernobyl, DayZ, Black Mesa i wiele innych, a @Suseł to pewnie by na Brutal Dooma głosował :)

Link do stronki z głosowaniem gdzie mamy wszystkie mody: KLIK

Na razie Kroniki zmiażdżyły resztę.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na [Gothic II: Noc Kruka] Kroniki Myrtany: Archolos
  • 7 miesięcy temu...

Udało mi się ukończyć moda po raz drugi. Tym razem jako przedstawiciel Gildii. Powiem tak rozczarowałem się. Misji aby zostać najemnikiem mało. Zero przywiązania do gildii.  Awans na starszego najemnika dopiero na koniec gry. Plus zadania od Gildii tak słabe, że odechciewało się grać.
Przykre to trochę.
Mam nadzieję, że wersja 2.0 nie będzie taka beznadziejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2024 o 08:15, Ignachinio napisał(a):

Udało mi się ukończyć moda po raz drugi. Tym razem jako przedstawiciel Gildii. Powiem tak rozczarowałem się. Misji aby zostać najemnikiem mało. Zero przywiązania do gildii.  Awans na starszego najemnika dopiero na koniec gry. Plus zadania od Gildii tak słabe, że odechciewało się grać.
Przykre to trochę.
Mam nadzieję, że wersja 2.0 nie będzie taka beznadziejna.

Grałem jako strażnik. Ale zastanawiam się czy ten brak przywiązania nie jest spowodowany tym, że Marvin chce odzyskać Jorna. Może sam myk, że mało misji jest podyktowany koniecznością zwiększenia pozycji w Gildii, chociaż jakby mi jakiś leszcz chciał awansować, że szuka brata, na pewno bym nie poszedł mu na rękę, tylko go przeczołgał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2024 o 19:00, Ignachinio napisał(a):

No właśnie jako strażnik miałem pełne ręce roboty. Tutaj jako najemnik? Nic. Jedna dwie misje i wsio. Awans połączony z dobrym pancerzem w momencie kiedy już w zasadzie nie za bardzo było kogo bić. Także bardzo się rozczarowałem.

I znów. Mamy tutaj problem właściwy jakim jest motyw poszukiwań brata. Gdyby fabuła polegała na tym "uciekamy z Londram na Archolos i jakoś próbujemy związać koniec z końcem" wówczas podejrzewam, że grałoby się ciekawie obiema Gildiami. Bo niektórzy uważają, że Roderich wykorzystuje Marviva do swoich celów, aczkolwiek chłop dba o miasto, więc to normalne, że jak ma żołnierza to ma być od wykonywania rozkazów. Jasne, pomoc w poszukiwaniu Jorna też się liczy. Nie wiem natomiast jak to wygląda u najemników. Mi się wydaje, że mają teoretycznie bardziej wolną rękę do tego, co mogą robić, więc twórcy pewnie poszli tym torem, że Marvin chce znaleźć brata i nie będzie robić questów..... Choć jeśli jest tak jak mówisz, wówczas ta gildia została poktratkowana po macoszemu i awans trochę z dupy....

A tak motyw fabularny jest jak w Wiedźminie 3 czy Gothic 3. Znajdź Ciri/Xardasa. ;) Tylko, że w Kronikach jak robisz tylko fabułę to Jorn żyje.... A Ciri w zasadzie będzie żyć nawet jak Geralt załatwi kwestię z Olgierdem... .;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest ten problem przechodzisz te próby aby zostać najemnikiem i jak dla mnie jest pustka. Jedno zadanie od przełożonego i to wsio. Byłem tym rozczarowany bardzo.

Co prawda potem się okazuje, że ich pancerz po awansie jest jednym z lepszych w grze ale zdobywasz go tak późno, że to szok.

Mam nadzieję, że w 2.0 zostanie to poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.