Jump to content

Prey to kolejna darmowa gra w Epic Games Store


pacjent1972
 Share

Recommended Posts

Posiadam gre prey a nie licencję na nią. :) 

Spoiler

https://www.epicgames.com/store/pl/eula

2. Warunki licencji

Użytkownik nie może wykonywać żadnej z poniższych czynności w odniesieniu do Oprogramowania lub jego części: (a) używać go w celach komercyjnych lub promocyjnych; (b) używać go na więcej niż jednym urządzeniu jednocześnie; (c) kopiować, powielać, wyświetlać, wykonywać ani w inny sposób wykorzystywać go w sposób, który nie jest wyraźnie dozwolony w niniejszej Umowie lub Warunkach danego Oprogramowania; (d) sprzedawać, wynajmować, dzierżawić, licencjonować, dystrybuować ani w inny sposób go przekazywać; (e) odtwarzać, pozyskiwać kodu źródłowego, modyfikować, adaptować, tłumaczyć, dekompilować ani deasemblować go ani tworzyć opartych na nim utworów zależnych; (f) usuwać, dezaktywować, omijać ani modyfikować żadnych informacji lub etykiet o prawach własności intelektualnej bądź zawartych w nich technologii bezpieczeństwa; (g) tworzyć, rozwijać, rozpowszechniać ani używać żadnych nieautoryzowanych programów komputerowych pozwalających uzyskać przewagę w dowolnym trybie online lub w innych trybach gry; (h) używać go w celu naruszenia praw osoby trzeciej, w tym między innymi praw własności intelektualnej, praw do ochrony wizerunku lub praw do prywatności; (i) używać, eksportować lub reeksportować z naruszeniem jakiegokolwiek obowiązującego prawa lub regulacji; ani (j) zachowywać się w sposób, który utrudnia innym użytkownikom czerpanie satysfakcji z Oprogramowania lub Usług w sposób zamierzony przez spółkę Epic Games, zgodnie z dyskrecjonalną oceną firmy Epic, w tym między innymi: oszukiwać, nękać, używać obelżywego lub obraźliwego języka, porzucać gry, sabotować gry, spamować, używać technik socjotechnicznych lub oszustw.

Posiadam też inne gry które kupiłem w formie fizycznej i mogę sobie z nich zrobić X kopii bo są moje! :) 

Moje zapisy gier nie gina po roku w niebycie bo firma usuwa nieaktywnych graczy, klucz jest do mojej gry - płyta, płyty CD lub DVD i działa na kopii zrobionej przeze mnie.

Nie jestem zależny od internetu, odpalam i gram bez internetu.

Kupując fizyczną grę mam wszstkie prawa do mojej kopii gry. :) 

Link to comment
Share on other sites

Cytuję za łowcy Gier.pl:

Jak donoszą nasi czytelnicy, po zainstalowaniu darmowej gry Prey z Epic Games Store, gracze otrzymują dostęp do Prey Digital Deluxe Edition, czyli kompletnego zestawu zawierającego:

Prey

Prey: Typhon Hunter

Prey – Mooncrash

Dostęp do dodatków uzyskać można z menu głównego gry po zainstalowaniu podstawowej wersji.

 

Czyli na bogato! :005:

Link to comment
Share on other sites

Też jestem zwolennikiem posiadania nośnika, ALE w momencie gdy ci on nasra, lub sam napęd świruje/zdechnie to zaczynam doceniać(o zgrozo) gry w wydaniu cyfrowym.

Doszło do tego że mając cyfre jesteś lepiej traktowany(choć by ostatni przypadek: mod do Gothic-a, ci co mieli na płycie mogli się cmoknąć).

No i cyfry miały być tańsze, jak wyszło wszyscy wiemy. Temat rzeka...

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

Nie jestem zależny od internetu, odpalam i gram bez internetu.

Zależy w co. Bo w sporo gier nie pograsz bez dostępu do netu, The Division, The Divison 2, Warframe, w to akurat gram lub grałem przez ostatnie 3 lata. Ni ma neta, ni ma gry.

Ale w sapera czy pasjansa owszem, możesz pograć :P

Dodatkowo - zdarzania losowe. Kradzież, pożar. Miałeś nośnik CD czy DVD, i już go nie masz. O degradacji płyt, zużyciu, porysowaniu nawet nie wspominam. Więc wiesz, każdy kij ma dwa końce, a czasami nawet trzy :P

Ale może skończmy ten offtop :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity