Skocz do zawartości

Koniec Survarium !


Rekomendowane odpowiedzi

Stało się tak jak przypuszczałem od wielu lat. Kupiłem Survarium w wersji pudełkowej w dniu Polskiej premiery.  Wiązałem z tą grą wiele nadziei, lubię multi a tym bardziej postapo którego w wersji multi malutko na rynku gier. 

Grałem regularnie przez prawie 3 lata, ale oprócz przybywających cziterów nic się nie zmieniało, nowe patche dodawały jakieś bzdury nie warte uwagi. No nadszedł koniec wielkiego ambitnego projektu Vostok Games. 

Więcej o tym dla zainteresowanych tutaj: 

Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy się "odbiłem" od Survarium online. Myślałem, że zwyczajnie jestem za cienki... A tu takie rzeczy piszecie !!!

Tak serio to, moim zdaniem, grę położył - najzwyczajniej - bieg czasu. To już było takie za "proste" na teraz, tu. Nisza. Żelazny elektorat fan-core. Moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że Survarium padło. Sam w to grałem z rok, ale kiedy to było.... Nie było wtedy jeszcze cheaterów na Survarium. Pamiętam, jak z początku twórcy planowali dodać z czasem wątek fabularny, kampanię dla pojedynczego gracza do gry Survarium. Skończyło się jak wiemy, z czasem na niepotrzebnych udziwnień i rzecz jasna, oszustwach ze stron graczy. Z drugiej strony mapki i ich klimat robił momentami spore, pozytywne wrażenie. Szkoda, że gierka upadła, aczkolwiek można było się tego spodziewać, skoro nie było rozwoju gry, a tylko zachęcaniu do korzystania z mikropłatności i tak dalej.

Edytowane przez Skryty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila ciszy dla tej wspaniałej gry :D A tak na serio to musiało się tak skończyć. Nowy gracz po tym co się tam wyprawiało nie było wcale a nawet jak ktoś zabłądził przez przypadek do gry to bardzo szybko po trzech bitwach gdzie jego wynik wynosił 1:75 zakańczał przygodę. Rosjanie czitowali na potęgę i nawet się z tym nie kryli. Nikt nic z tym nie robił. Dochodziło do takich absurdów, że na twoim capie stał przeciwny team i mordował cię w sposób szybki i skuteczny.

Jedyny plus gry to był możliwość modernizacji broni i jej w miarę duży wybór.

Cóż szkoda, że nie poszło to w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.