Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: modele egzoszkieletów Monolitu w futurystycznym wydaniu: 3 warianty w różnej konfiguracji + modele pancerzy po zdjęciu z gracza.

Autor modyfikacji: strelok71.71

Wersja gry: SoC

Download: link

Screen'y (spojler):

leader_2.thumb.jpg.026a68fd530002fc7a9bda1574e1e84d.jpg

Spoiler

leader_3.thumb.jpg.134e5a5ec10017a6a47cc20dff0f4129.jpg

leader.thumb.jpg.40fbdf5fbea6e144c2bf9b713bf897e8.jpg

monolith_1.thumb.jpeg.651edcea990000f812f6843decc60a0f.jpeg

monolith_2.thumb.jpeg.a0cc4f8e4c7cb2ce7437bfe33450033a.jpeg

monolith_3.thumb.jpeg.854ea0e2fcb3d0f3e5dc53ce19d10678.jpeg

monolith_4.thumb.jpeg.056f8010c2162c85dbd77d245604f241.jpeg

monolith_5.thumb.jpeg.c544073f775b0994b05ceb9f5ecad7d6.jpeg

Jeden z modeli wydaje się być otoczony sferą pola siłowego. Wszystkie modele w folderze.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego rodzaju "wdzianka" powinny się znaleźć w modach do stalkera? Wg. mnie, pasują one jak pięść do nosa, lub różowy krasnoludek do zielonego lasu. Sama idea Strefy i atmosfera gier i modów stalkerskich zostaje wypaczona i postawiona na głowie. Jest takie przysłowie, co za dużo to i świnia nie zeżre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - to wizja twórcy moda/pancerza i należy ją uszanować, ostatecznie jest to tylko pancerz dla chętnych zaimplementować go graczy. Stalkerski karabin gauss'a jest również futurystyczny, podobnie jak lokalne mosty Einstein-Rosen'a (teleporty) czy dodatki znajdujące się w OP...i jakoś gracze nie usuwają ich z gry, tylko dlatego że nie pasuje to do kanonu współczesnego świata wykreowanego przez establishment...przy odrobinie fantazji można śmiało uznać to za pancerz przywieziony do Zony przez np. naukowców, świat nie jest zero-jedynkowy...i na szczęście nie musi bazować stricte na zasadach wykreowanych przez braci Strugackich.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AntiCitizen - jak dla mnie to jest trochę podrasowana wersja (z takiej jednej gry gdzie inżynier pokładowy walczy z obcymi i ma takie same swiatełka wokół beretu :) ) kombinezonu Twierdza 2042G - Костюм "Крепость 2042Г

2382722.jpeg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy. Chcesz mi powiedzieć, że taki pancerz Ci nie odpowiada bo futurystyczny jest ale...

ludzie latających w czerwonych albo jeszcze lepiej w żółtych egzach nie są niczym dziwnym. Jeszcze są piękne jasnoniebieskie egzy czystego nieba. Piękny kamuflaż. Na pewno ktokolwiek by w nim chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio, tak będę dodawał ten pancerz do OP-2.2, prawdopodobnie w weekend do tego przysiądę, bo w tygodniu mam mało czasu. Dam znać w tym temacie, robiąc aktualizację swojej paczki z pancerzami. Dam mu statystyki równe (ale nie lepsze) egzoszkieletowi Don Kichot, by nie zmieniać balansu rozgrywki.

🖍️Edit: dla marudnego @kondotier-a założę specjalny temat z dedykacją...ale jeszcze nie teraz.

Edytowane przez AntiCitizen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignachinio - wspomniałem wyżej, że skądś znam ogólny zarys w/w pancerza i nic poza tym.

AntiCitizen - twierdza ogólnie miała słabe parametry, tylko ładnie wygląda tak jak z upływem czasu Don Kichot a po czasie może być tak samo z w/w Mono Lider 1-2.

p.s. nie lubię takich bambetli jak mono-lider bo ze względu na elektronikę są wykrywalne z daleka. :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AntiCitizen   :018: za chęć wyróżnienia mnie w "specjalnym temacie", ale czy posiadanie własnego zdania to marudzenie? Ty natomiast od pierwszego wpisu na forum, usiłujesz narzucać swoje poglądy. Był już na forum taki jeden, który też to robił, nawet tworząc " polskie edycje" modów, wg własnych upodobań. Chcesz robić takie "udziwnienia" to rób, Twoje prawo, ale nie domagaj się od wszystkich zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kondotier napisał(a):

czy posiadanie własnego zdania to marudzenie

w podobnym tonie wypowiadałeś się w temacie: Azetrix NPC Pack, ale @tom3kb zignorował twój wpis, być może celowo...

W dniu 3.10.2022 o 12:21, kondotier napisał(a):

A mnie te nowe modele enpeców bardziej kojarzą się z jakimiś gwiezdnymi wojnami niż ze strefą. Przez te "kosmiczne" pancerze Strefa traci swój urok. Tylko tego brakuje, aby obok nich w strefie pojawiły się takie budowle:

forum jest od dyskusji, ale twoje wpisy nie zmienią pojawiającego się w modach wątku futuryzmu...on będzie w modach częstym gościem. Takie jest prawo przywileju twórcy/moddera. Jeśli mam wiedzę, by kreować świat gry wg. własnej koncepcji, to nikt nie ma prawa tego kwestionować, ostatecznie gracz może nie kupić gry lub też nie instalować danej modyfikacji. Uważam takie wpisy jako przejaw bezsilności gracza i stąd owe"marudzenie". Kreator może decydować o tym - co umieści w grze, graczowi bez wiedzy o moddingu zostaje marudzenie, może tylko pisać jak to bardzo jest niezadowolony z nowego oblicza Zony...gdyby taka osoba miała wiedzę, to zmieniałaby grę wg. własnej koncepcji zamiast narzekać. Ja widzę tę bezsilność w twoich wpisach...

10 godzin temu, kondotier napisał(a):

Ty natomiast od pierwszego wpisu na forum, usiłujesz narzucać swoje poglądy

przeinaczasz fakty by manipulować czytającym ten wpis forumowiczem...nie ma takiej sytuacji i nie znajdziesz żadnego przykładu takich wpisów, żadnych w moich postach. Nikomu niczego nie narzucam, wyrażam jedynie swoje zdanie i bronię go w przypadku podobnych jak ta prowokacji.

10 godzin temu, kondotier napisał(a):

Twoje prawo, ale nie domagaj się od wszystkich zachwytu.

nigdy niczego się tutaj nie domagałem, kolejny raz próbujesz manipulować faktami, ale przykładu nie widzę żadnego...puste słowa bez treści. Niech ci się nie wydaje, że z racji posiadanej rangi jesteś dla mnie autorytetem, jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie...chętnie zobaczę przykłady rzekomego domagania się - co pokazuje cytat - zachwytu nad swoją twórczością oraz narzucania poglądów. Czekam na cytaty...z mojej strony wypunktowałem ci cały post i przeinaczanie faktów jakie tutaj stosujesz.

I jeszcze jedno - nie będziesz decydował o tym czy założę temat z dedykacją czy nie...nie potrzebuję na to twojej zgody.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stając pośrodku.

Można iść 'na full-wypas', a może to jednak temu biednemu: po co buty w lecie? - jak woli boso chodzić. Można wszyskich 'ubrać' w 'kożiannyje' kurtałki, a dać z 5-6 tysiączków zdrowia i dobrą regenerację, a można tak GG pod ścianką postawić, że znaleziona blaszanka po tuszonce będzie cieszyć jak nigdy przedtem i potem. Co tam komu w duszy gra. A tu z tematu @AntiCitizen jakaś wojenka świato-modo-poglądowa. Tutaj, to wybacz drogi @kondotier to Ty, tak jakby, niepotrzebnie piszesz takie kontrujące inicjatywę posty. Tak to wygląda z boku i raczej bez emocji. Tyczy się to TYLKO tej tutaj sytuacji. Proszę bez nadinterpretacji. Wszystkim respekt i takie tam...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Uważam, że ta dyskusja jest zbędna.

Trzeba się cieszyć z tego, co mamy. W obecnych czasach jest to nawet wskazane. 

Gołym okiem widać, że @AntiCitizen interesuje się nietypowymi modelami do Stalkera, ale to już kwestia gustu. Nie zmusza nas do ich zaadaptowania do moda. Natomiast wiarus @kondotier z niejednego pieca jadł chleb i swoje zdanie ma. Niekoniecznie musi się ono każdemu podobać. 

Proponuję nie brnąć dalej w zbędną dyskusję, która jak to zwykle bywa - kończy się ostrą wymianą zdań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model jak model, trochę bardziej dopasiony z wyglądu egzoszkielet. Może mocniej rzuca się w oczy w grze przez ten biały kolor i tak trochę przez to razi po oczach. W ciemnych kolorach nawet za bardzo bym nie zwrócił na niego uwagi na npcach w grze. 

Trzeba brać też pod uwagę, że mamy 2022 rok i mamy możliwości, i wiedzę żeby robić coraz bardziej dokładne, szczegółowe, różnorodne i lepiej wyglądające modele npców. Np wszelkie hd packi npców.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael - ja tylko merytorycznie dyskutuję...nikt nie został poniżony, w swoich postach wzbogacam świat Zony o swoją wizję, ostatecznie nikt nie musi pobierać wstawianej tutaj zawartości, a jest to content dla graczy o otwartym umyśle...dla graczy którzy nie stawiają Zonie barier. Gdyby inny gracz wstawił moda zamieniającego działka gauss'a na cepy, to uszanowałbym jego wizję...

15 godzin temu, qlkin napisał(a):

jakaś wojenka świato-modo-poglądowa

@qlkin - nic podobnego, świat idzie z postępem...kto powiedział, że bronie w Strefie to tylko arsenał zgodny z doktryną Układu Warszawskiego...broni w Stalkerze jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnik cepa jak i działka plazmowego.

Zgodnie z obietnicą - "temat z dedykacją", tutaj.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joj, joj.  @AntiCitizen A to do czego niby? Prosiłem bez nadinterpretacji. Ja to Ci mogę oddać pomysł na bionanoegzo z takimi skrzydłami jak komar na plecach, albo jak trzmiel - o to jest klasa i niech tak buczy jak trzmiel i można sobie latać, powiedzmy' do wysokości 2xdrzewa np., zasilane Muskoelonobateriami 3-ciej generacji DyniaH-x, które rosną na kłującym puchu - jak się wpierniczy krowosos na nawóz. Jo, bierz z tego i rób wszystkim na pożytek z 21-ym wiekiem, komputery, chipy, bajery. Ale mi przestań, już któryś raz, wciskać - czego nie napisałem albo nie zrobiłem, proszę.

Po e. A i jeszcze z plecaka można-by wypuszczać drona, super by było gdyby tak było można podglądzik z kamer z zoomem, laser do walenia na dystans i bombę termobaryczną zbliżeniowo, no i update widzianego obszaru na mapce i hud-zie, lol 

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było, że tylko marudzę przy nowych, futurystycznych pancerzach, to może i ja zaproponuję pancerze z innej bajki?

Mon.jpg  Pow.jpg   W.jpg  zombi.jpg

I to pancerze już w boju sprawdzone setki lat temu. Wystarczy domalować emblematy, tak jak na zrzutach. Nie będę rościł żadnych pretensji, gdy autor #1 pomysły wykorzysta.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AntiCitizen - jak dla mnie taki pancerz to czasem fajna sprawa - fala snorków, radiacyjne pustynie, walki w mieście ale przydatny byłby kolejny gadżet z pogranicza SF - pas grawitacyjny gdyż nie zapomonajmy, że akcja dzieje sie w dorzeczu "lekko" bagiennym, rzeka Prypeć. :) 

Modele z innych gier, filmów, książek:

Spoiler

Jeszcze człowiek czy już czołg? Najlepsze pancerze do zdobycia w grach -  teksty Jeja.pl

Jeszcze człowiek czy już czołg? Najlepsze pancerze do zdobycia w grach -  teksty Jeja.pl

Predator prezentuje zbroję - nowe zdjęcia z filmu!

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - ja nie mam z tym problemu żeby takie modele znalazły się w Zonie, to co wyróżnia moją wstawkę od twojej to działający model...tak moje wstawki to gotowe modele .ogf, takie z których można korzystać...jeśli chcesz coś takiego wstawić w temat - śmiało, ale postaraj się wstawić zaadaptowany model zamiast konceptu, do realizacji którego jest daleka droga, innymi słowy - musisz się bardziej wysilić i poszukać, to twój pomysł - ja tego za ciebie robił nie będę...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zmienił(a) tytuł na Futurystyczny egzoszkielet monolitu [SoC]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.