Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja 7.3 

Aktualny zapis jest bardzo mocno do przodu względem omawianego tematu (conajmniej kilka tygodni)

Nie wiem czy sprawdzanie tego ma większy sens, ale zarzucam ostatni zapis.

dzien 38. autozapis warlab - radar.sav

Póki co będę po prostu grać dalej aż nie napotkam jakiejś "sytuacji bez wyjścia"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo akcje z Rabinowiczem miałem - przypadkiem natrafiłem na niego w Prypeci
To co jest dziwne to to że pojawił się on mimo tego że nie spotkałem żadnego Mruka, Dżokera czy Skromnego na magazynach wojskowych, tak jak pisał przewodnik.

Coś musiało się nieźle namieszać w skryptach. Ja to mam talent do psucia modów :P

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

Na wysypisku z boku góry śmieci mam czerwony marker ze znakiem zapytania, chodzi o rurki do naprawy miotacza ognia, czy on oznacza, że tam powinny leżeć czy ogólnie, że są gdzieś na tej hałdzie śmieci?

Bo w miejscu markera ich nie widzę.   

Rurka jest w podziemiach. :D Znaczy się na dźwigu  będziesz miał zejście na sam dół i na końcu korytarzy będziesz miał rurkę.

 

Uwaga na radiacje ;)

Edytowane przez Ignachinio
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Panowie  przypomnijcie kto da mi przejście do Limańska i do wschodniej Prypeci czy z fabułą dostanę??? 

Przejście do Czerwonego lasu i Limańska odblokujesz wykonując kwesty Kła.

A do wsch. Prypeci i lokacji z Zewu odblokujesz podczas fabuły na egzoszkielet Czarnego Doktora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Zgaduję, że teraz musisz porozmawiać z Cieniem Monolitu w Labiryncie? 

Jeżeli byłeś już na CEA-2 to powinno wystarczyć, Cień z Tobą zagada. Pamiętaj żeby przynieść mu arty, bo nic nie powie.

Ale będzie Ci potrzebne przejście na CEA-2 albo teleport monolitowców bo będziesz musiał się tam wybrać do jego braciszka. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wariat napisał:

@Zwinny Zgaduję, że teraz musisz porozmawiać z Cieniem Monolitu w Labiryncie? 

Jeżeli byłeś już na CEA-2 to powinno wystarczyć, Cień z Tobą zagada. Pamiętaj żeby przynieść mu arty, bo nic nie powie.

Ale będzie Ci potrzebne przejście na CEA-2 albo teleport monolitowców bo będziesz musiał się tam wybrać do jego braciszka. 

Właśnie z cieniem pogadać bo szkatułkę już oddałem jakiś czas temu, przejścia jeszcze nie mam na cea2 i ktoś pisał wcześniej że daje je duch więc zrobię mu jeszcze kilka questów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co robię nie tak. Za 1 pobytem w Sarkofagu zabrałem notatke i inne rzeczy potem poszedłem pogadać ze Świadomością-Z. Duch jeszcze nie dał kwesta na 10 artów potem zrobiłem kwest  szkatółka i sejf. Mam pójść na cea-2, ale nie mam przejścia na cea-2. Za 2 razem oddaję Duchowi dokumenty z kordonu  i nie ma opcji na kolejny kwest mówi by ogarnąć monolit nie byłem jeszcze na cea-1. Jak to zrobić by było dobrze

Ok poradziłem sobie, użyłem czaszki, ale będąc w labiryncie nie znalazłem 2 zestawów dla Sidora. Monolitowcy też nie mieli sejw na lokację też bez rezultatu. Czy ktoś mi poda nazwę by zrespić te zestawy???

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ignachinio napisał:

Do wschodniej Prypeci kto daje przejście?

Zanieś Sacharowowi 4 traktaty z labów, wyśle Cię do Wilka na Magazyny, tak zaczniesz fabułę na egze Czarnego Doktora, podczas tej fabuły dostaniesz tam przejście od Kałmuka. Ale przed tym trochę zadań musisz wykonać.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.