Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio manometr do miotacza płomieni? A on nie miał być też w bazie Wolności na Magazynach Wojskowych? Zerknij w opis.

Bo ja pamiętam, że coś znalazłem tam w tych zielonych skrzyniach co jest ich dużo na peronie w bazie. Tylko nie pamiętam co to było :)

Może być też chyba w pokoju handlarza w bazie Wolności, zabierasz przez okno.

Bo w bazie bandytów może być w kilku miejscach w tych nowych pokojach. Jeden pokój to ten w tym pomieszczeniu co normalnie w Cieniu ucieka się z bazy tunelem z anomalią (odwróć się od tunelu o 180°), a drugi jest jak wchodzisz do bazy tą rurą koło jeziorka (pierwsze wchodzenie) to po lewo są zombie ale jak pójdziesz prosto i w prawo to na "pierwszym" poziomie też jest pokój. Trzeba chyba zeskoczyć z góry bo drabiny tam chyba nie ma.

Zdjęć z bazy bandytów parę w temacie jest, przedmiot na rurach od grzejnika, pod biurkiem, za szafką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Wideorejestrator - tam gdzie znalazłeś komputer leży notatka na ziemi, podnieś ją i będzie napisane że urządzenie jest wyniesione do wioski pijawek 

Traktat naukowy - chyba na górze w tym pomieszczeniu z komputerami gdzie jest szczelina przez niedomknięte drzwi, na wprost od razu po wejściu do x16 albo w pomieszczeniu po prawej gdzie leży ciało ducha

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, wiem że było o udźwigu kilka razy ale ja mam trochę inny problem. Po podniesieniu udźwigu nie mogę się ruszyć bo GG jest "zbyt zmęczony żeby iść dalej" mimo że w plecaku 46kg. Wgrałem też pliki actor i system znalezione w tym temacie wstawiane przez innych ale w dalszym ciągu ten sam problem. Czy może ktoś podpowiedzieć jak zrobić żeby podnieść udźwig i żeby po oddaniu pół kroku GG nie tracił całej staminy ?

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik szczególnie za koty :D powiedzcie mi Pancerz wschód tłumi wszystkie odgłosy czy to oznacza ze na legalu można do kota podbić?

Ktoś podrzuci jeszcze raz gdzie są te części dla docenta? Bo płytki z MP mam, z bagien też ten sprzęt, sacharow swoje dał, i wybieram się na plac budowy.. i mam wrażenie, że czegoś mi brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko. Jestem w nocy u Siaka i wisi u niego info. Czy ma dodatkowe recepty. Gada coś o snajperze Monolitu w lesie i każe mieć młot. Młot dwuręczny z początku gry mam. Nawet w rękach a typ nadal nie chce nic  więcej powiedzieć. Ktoś coś wie jak wykonać to zadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.