Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Akron1112 W którym momencie w grze jesteś? Jesteś pierwszy raz w Sarkofagu podczas gry?

Przyczyn może być wiele, ponieważ (jak się wykonuje zadania) jest kilka sposobów, aby z Sarkofagu wyjść.

Trochę trudno mi pomóc gdy nie wiem na czym stoisz, więc poproszę Cię o to byś powiedział na jakim patchu grasz, i przy okazji wstaw aktualny zapis. Coś na pewno zaradzimy.

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatGram na patchu 8.2

W sarkofagu jestem drugi raz. Pierwsze wejście to takie standartowe ( dotrzeć do sarkofagu zebrać fanty i dalej to tajnego lab. Monolitu ,a pózniej na CEA 2 eksterminacja mutantów )

 Teraz wziąłem zadania na schowek Striełoka w sarkofagu i od Kuzniecowa zniszczyć ZSU "Szyłka" (Ukryte zagrożenie) To mój pierwszy taki wstawiony zapis , tylko nie wiem czy dobrze. Wyszło trochę chaotycznie.

dzień 170. autozapis sarkofag - sterownia monolitu.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 Spoko, zapis wstawiony wzorowo.

Ja mam patch 8.0 więc moje zapisy u Ciebie nie pójdą, bo będą powodować wyloty. Ale spróbuję zobaczyć co i jak, ale dopiero rano, bo dopiero jak będę w domu będę miał taką możliwość.

W razie czego zwrócimy się do @Ignachinio, on gra na 8.2, myślę, że nie odmówi nam pomocy:)

A robiłeś wcześniej zadanie na mózgi dla Łukasza? Albo miałeś zadanie na pda Strieloka? Bo po tych zadaniach jest możliwość opuszczenia sarkofagu drogą ręcznych teleportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 Masz ręczne teleporty, więc wydostać się z sarkofagu to nie problem...

Ale żeby pójść na CEA - 2 musisz wykonać zadanie Łukasza na mózgi kontrolerów. To złożone zadanie, wycieczka do Mrocznego parowu i na Zakład Metalurgiczny po imadło, ale w nagrodę Łukasz Ci powie o niezłych fantach przy Spełniaczu. Znajdziesz tam teleporty na CEA - 2 właśnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatZadanie na mózgi i imadło zrobiłem. Łukasz mówił o schowku, ale w poprzedniej wersji były chyba inne fanty ,dlatego go nie szukałem i jeżeli dobrze pamiętam można było przejśc na CEA-2. Na to wychodzi,że muszę najpierw go poszukać, mam nadzieję, że nie zmieniono jego lokalizacji

Jeszcze takie pytanie czy czaszki Monolitowców będą do czegoś potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Czy ktoś może wie, gdzie mogę znaleźć na Radarze "automatyczną strzelbę Atchissona" dla Krzyża ??? Chodzi o AA-12 - ale chyba jakieś wycudowane, bo zwykłego nie przyjmuje. Niby miało być gdzieś w okolicy helikoptera, ale przekopałem obydwie okolice, wokół obydwu helikopterów leżących na Radarze i nijak nie mogę znaleźć tego schowka z tym zakichanym "Atchissonem"...

I jeszcze jedno pytanie, tak przy okazji. Dostałem (już DOŚĆ DAWNO) zadanie od Kła, żeby przeprowadzić zwiad w "Warlabie", po czym miałem wrócić i poinformować o efektach Kła i Pielgrzyma.  Przetrzepałem Warlab - zadanie zaliczone - ale Kła i Pielgrzyma mi WCIĘŁO ! ! ! Nie ma ich już DOŚĆ DŁUGO, więc w końcu nie wiem, czy to TAK MA BYĆ, że oni obaj na jakiś dłuższy czas znikają, czy ZNÓW coś mi się w tym moim OP-u poknociło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł i Pielgrzym nie siedzą w przysiółku na Magazynach? Tam gdzie wcześniej Czacha z chłopcami z powinności nie przesiadywał? Tam powinni być.

 

A strzelba leży na głazie jakieś 100 metrów od śmigłowca w plecaku. Musisz szukać takich trzech skałek przy takim przesmyku (ale nie tam gdzie siedzą stalkery ) tylko ten następny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 Nie pamiętam już, ale czy to nie było tak, że te czaszki - teleporty leżą na ziemi przed Spełniaczem w Sarkofagu? Chyba był tam też egzo maskujący. Jak to znalazłeś, to to właśnie była nagroda od Łukasza.

Bo mi się jakoś nie przypomina żaden schowek, no chyba że ktoś to lepiej pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, Ignachinio... Znalazły się wszystkie zguby... W przysiółku na Magazynach akurat Kła nie szukałem. Zmyliło mnie to, że miałem do niego WRÓCIĆ - dla mnie WRÓCIĆ - to znaczy przyjść ponownie tam, skąd wyszedłem. A na Niezbadanych Terenach, dokąd WRÓCIŁEM - już go nie było... Wracałem do sejwu z rozmową z nim, ale nie było tam ani słowa o tym, że wybiera się na Magazyny, czy na jakąkolwiek inną lokację. Miał tylko sprawdzić jakieś przejścia. W poprzednich modach - o ile mnie pamięć nie myli - Kieł był oznaczony na mapie, jako jedna z ważniejszych postaci a tu akurat żadnego znaczka nie ma. Rozglądałem się za nim wszędzie gdzie byłem, ale o tym przysiółku akurat jakoś nie pomyślałem... 

Giwera też się znalazła... Znalazłem kiedyś tu na forum informację, żeby szukać "trzech głazów, na PÓŁNOCNY ZACHÓD od helikoptera"... Ale być może chodziło tam o jakiś inny schowek... 

Jeszcze raz DZIĘKI... :brandy:

 

@wariat - Masz rację, to egzo maskujące leży właśnie tam - na złamanej płycie przed Monolitem, tam, gdzie leżał teleport Striełoka na Magazyny, wiadomość od niego i te czaszki-teleporty Monolitowców.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie, ZNÓW problem... Chodzi o pierścień Łukasza. Mam mu go oddać, ale w żaden sposób nie mogę. Jak tyko pojawiam się na Magazynach, to większość (NIE WSZYSCY) Wolnościowców wali do mnie ze wszystkich luf i - O DZIWO ! ! ! - sam Łukasz RÓWNIEŻ ! ! ! JAK ja mam oddać pierścień temu palantowi, skoro on sam strzela do mnie jak nawiedzony, gdy tylko pojawię mu się na horyzoncie ??? Zaznaczam, że nie wysłałem w zaświaty ŻADNEGO Wolnościowca, ani żadnego innego Stalkera, poza Monolitowcami i Najemnikami...

No i JAK ja mam nie marzyć o wyrywaniu flaków NA ŻYWCA z tego PORONIONEGO FIUTA który to wymyślił ??? :037::teeth:

JA WIEM ! ! ! To jest dwudziestopierwszowieczny sposób na całkowitą i ostateczną likwidację swoich odwiecznych wrogów... Teraz się ich nie bombarduje, teraz podrzuca im się grę a potem się tylko patrzy z diabolicznym uśmieszkiem, jak oni już SAMI wyskakują przez okna, rwąc sobie włosy z głowy i zabijając się na miejscu ! ! ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Łukasz wziął od Ciebie pierścień to musisz pogadać z Kłem :P jest w barze. 

a jak do Ciebie starzeją to jest zonk... Powiem Ci szczerze że w podstawowej NS miałem takie akcje i szedłem do sidora dać pieniążki na poprawienie stosunków.

 

W Op.2 to tylko mi z zielonych na  żółtych przeskakiwali wszyscy w bazie.

Robiłeś jakieś zadania dla nich? Masz jaki poziom reputacji u nich? Bo od tego też wiele zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.