Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za to co wrzuciłeś, będę je robił jeden za drugim tylko naprawie ten PDA, tylko o które drzewo ci chodzi? Bo tam są dwa

 

@Ignachinio Kiedy stracę status Turysty i będę mógł plusy stawiać? Żaden ze mnie turysta, gram w Stalkery odkąd powstały :v

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sarkazm napisał:

Znalazłem jeszcze filmiki do Wysypiska i Agropromu niestety do wersji 2.0 i nie pokazano jak wejść po schowek na ten wysoki słup napięcia, że tez nie mieli gdzie go dać jak na samą górę słupa xD Ciezko jest coś znaleźć jak się nie zna ruskiego, tłumaczenie strony też jest koślawe

Tak przy okazji - WSZYSTKIE schowki tak Kolekcjonera , Alpinisty, Tubylca ,Wolazara et konsortes  jak i Kostii sa w obydwu wersjach OP-ka dokadnie w tych samych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok -  w kwestii Twojej Litanii" .

-Ustawiłeś sobie możliwośc edycji plików Op-ka ( katalog OP/własciwości/zabezpieczenia)

-PDA Striełoka - o ile p[amiętam to NIGDY go tam nie było ( ani w Soli , ani w OP2.0 ani tym bardziej w OP2.1). 

-Pojemnik ma ten zaginiony Kurier , więc po co szwendasz sie po Radarze szukając onegoz . Jest przy wejsciu do X10.

-A i Ducha znajdziesz we właściwym momencie - BTW - wejście z CEA1 na CEA 2 to było chyba dostepne tylko w NS 2016 ( ale moge sie mylic) ,  "penetrację"  CEA-2 zaczynasz wykorzystując "czaszki teleporty" znalezione przy Monolicie . Pózniej dostaniesz przejście z X10 do Sarkofagu i z Sarkofagu na CEA2.

-Miałem równiez problemy ze znikającymi fleszkami i PDA ( Siwy i Ara) . I po to jest spawner ( oficjalny lub nie):033:.

Tak że ten-tego ...... Życie Kolego :070:

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - Dzięki za odzew. Nie, we właściwościach nic nie zmieniałem. Teraz zmieniłem, po Twojej podpowiedzi, ale NIESTETY efekt tego jest taki, że gra, owszem, uruchamia się - ale przy wczytywaniu sejwa (obojętnie którego) następuje BIM ! ! ! - i wylot na pulpit...  Ten OP mnie po prostu do szału doprowadzi... O ile zdrowszy bym był, gdybym tego cholernego moda nigdy nie znalazł ! ! !

Z tym pda Striełoka to masz rację, MÓJ BŁĄD, źle się wyraziłem, nie pda Striełoka miałem na myśli, tylko schowek. To bodajże pierwszy schowek Striełoka. Było w nim jakieś chyba pda i AK Striełoka. Następny był w Prypeci na drzewie i kolejne - o ile dobrze pamiętam dwa - w Czerwonym lesie... Grałem w to już jakiś czas temu, więc mogłem coś pomylić. Jednak ten schowek tam BYŁ - a teraz go tam nie mam... Dlatego spytałem...

No nic... Wychodzi na to, że muszę KOLEJNY raz usunąć i zainstalować tego moda, bo wygląda na to, że po tej zmianie we właściwościach, to już sobie nie pogram... Próbowałem odkręcić tą zmianę ale guzik z tego... SZLAG mnie zaraz trafi...:037:

CHYBA - że po tej zmianie trzeba zaczynać grę zupełnie od nowa, bo sejwy robione PRZED zmianą nie działają ??? JEZU ! ! ! ZNÓW OD NOWA ??? Idę się powiesić.......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chodzi o zadania cykliczne. 
Czasami się zdarza, że NPC życzą sobie przedmiotów, które są dość rzadkie. 
W tym przypadku Sidorowicz chce PDA Wilczarza:

Spoiler

20200417214126_1.jpg

Jak to jest z takimi przedmiotami ? Mogę je spokojnie oddać nie obawiając się, że będą potem potrzebne w jakimś zadaniu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Tak, takie przedmioty śmiało możesz oddawać. 

Np u Informatora też będziesz miał zadania na przyniesienie pda, notatek itp które zdobędziesz podczas zadań. To się Tobie już nie przyda, możesz oddawać jak masz na to zadanie.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie schowek Anny w X-8 nadal nie mogę go odszukać :P

I inne pytanie kiedy ten mistrzu od Dimaka

Ten co u niego u góry waletuje Akil czy jak mu tam da mi w końcu zadania. Bo jestem już dalej niż ostatnio z fabułą a on nadal nie ma żadnej gadki do mnie...

 

I najważniejsze gdzie w ten Wsi Starej leży to zioło dla Fenira?! No nie mogę go namierzyć? Najpierw trzeba iść do X10 po ten schowek?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Tajnik Anny w X-8

Spoiler

 

Co do Akila... Jak zrobiłeś zadanie "Pozdrowienia od Sidorowicza" to od Leszego i z jego schowka masz prototyp pistoletu gaussa i fleszkę, zanosisz to do Docenta i on da Ci zadanie na zebranie informacji o projekcie 58. Wtedy Akil z Tobą pogada.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.