Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Kryształowe czaszki - na bagnach u handlarza mam coś znaleźć ale nie wiem jak za ladę się dostać, miałem z nim pogadać a on gdzieś uciekł 

@Ignachinio Zrobiłem hostela i żeby dorobić nasadkę na tłumik muszę jakiś generator włączyć, gdzie on jest? 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec :) kolego @Lycoris Radiata zalecałbym grę od nowa, od momentu gdzie żyje Chorąży inaczej może się okazać że za 100 godzin w grze będzie Ci on do czegoś potrzebny i nie będzie go i tak i tak będziesz powtarzał. Zaczął bym teraz :) Nie szedł bym w to dalej.. Ale to tylko moja sugestia.

 

@Zwinny Idziesz do podziemi pod Żelaznym Lasem (tak gdzie w ZP jest projekt Gaussa) koniecznie w nocy (chyba od 00:00 do 1 masz czas) i wchodzisz pod wagon który tam stoi i likwidujesz duszki które się zjawią. I zbierasz energię z nich wsadzisz do tego urządzonka i potem jak się zaliczy to dostaniesz PDA i pójdziesz dalej w zadaniach.  :P

A co do Kryształowych Czaszek.. trzeba pokombinować najłatwiej wdrapać się po belkach do tej dziury pomiędzy dachem a ladą i próbować przeskoczyć. Tam jest teoretycznie miejsce którędy da się przejść.. Potem na półce będzie teleport a następnie idziesz według fabuły.

Edytowane przez Ignachinio
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tak zrobić. Jeśli poprosisz chłopaków to podeślą ci na pewno ułatwienie które powoduje że postacie questowe są nie śmiertelne.. Ja poszperałem ale znalazłem tylko u siebie do zwykłej Soli.. a to Ci nic nie da :P

Plus jest taki, że już wiesz z czym to się je :D więc pójdzie Ci już łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata 

1. - wrócić do zapisu sprzed zabicia Powinnościowców  na Magazynach i rozegrać to jeszcze raz

2. - nie zabijać już żadnych Powinnościowców i u Sidorowicza wykupić się ze swoich grzeszków (tzn znów być neutralnym z Powinnością) jednak będzie Cię to kosztować. 200 - 300 tysięcy rubli. (zależne od tego jak bardzo sobie u nich nagrabiłeś).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata Spoko, w razie problemów wal jak w dym:)

@Ignachinio W OP-kach na wszystko są tricki:)

Grzebać w plikach gry jak najbardziej można, uzywać spawnera też, i masę innych różnorodności:)

Tyle tylko, że do czitowania - tak jak do wódki - trzeba mieć łeb:)

A co do żółtych kropek.... Powinnościowcy co siedzą w bunkrze w bazie nie widzą tego, jak morujesz ich kumpli na powierzchni, dlatego są neutralni mimo zabicia kilku ich kumpli. Ale jak załatwisz ich zbyt wielu, albo kogoś kwestowego (Pliczko, Barin, Iwancow, Pietrenko) to i ci z bazy staną się wrodzy, włącznie z Woroninem, który w tym modzie jest nam potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promieniująca Lilia:

1/ warsztaty z mechanikami

2/ trenuj opcję muszki z okiem - zalecana gładkolufowa na śrut

3/ nie

Powodzenia

p.s. nie pluj na monitor i nie łam deski jakby ci się kolejny raz nie udało, odejdź i wróć jak ci przejdzie.

;) :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lycoris Radiata napisał:

Mam kilka pytań:
1.Da się jakoś naprawić broń ręczną?
2.Jest jakaś dobra taktyka na mucho/komaro zombie?
3.Da się jakoś powstrzymać artefakty przed degradacją?

1. Po jakimś czasie gry dostaniesz moduł naprawczy do broni białej ( lub jak bedziesz miał szczeście znajdziesz w schowku)

2. Srutówka na robale ( po kilku próbach załapiesz sekwencje ataku robali) plus  granatnik na zobiaka

3. Jest o tym temat na Forum w dziale Op 2  ( działa w OP 2.1 )

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komarów, nietoperzy itp latających potworków to jak załapałem miejscówki gdzie się respią to i często w okolicy udawało mi się znaleźć jakieś drzewo, na które da się wskoczyć albo stertę głazów.

A jak nie to na otwartych terenach snajperka z dystansu albo dobry refleks i strzelba na blisko jak było wspomniane wyżej.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen wariacie:) Nie opowiadaj bajek:)

@Lycoris Radiata Co do komarów, najlepszym rozwiązanie jest patrzeć w ich stronę i się cofać, tzn iść do tyłu, w międzyczasie rozwalać ich dowolną bronią. Karabiny i pistolety też dają radę. Te muchy nie są zbyt wytrzymałe.

15 minut temu, boberm napisał:

Srutówka na robale

No wybacz @boberm, kolego sympatyczny, ale takiej śrutówki na robale jeszcze nie widziałem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.