Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, jak pamiętam raz podszedłem do obozu najemników na magazynach , i dostałem sms ze wysla grupe do obozu i był tam LR-300 Snajperski i chciałem zapytac 2 rzeczy

1) nie moge znalesc teraz tego LR-300 Snajperskiego bo załadowałem sobie sejwa i poszłem dalej bo nie byłem przygotowany, czy on mi zniknął czy lezy gdzies niewidzialnie?

2) Czy w tej grupie najemników była karta dla kuzniewcowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

@Samotnik67LR300 Snajperski powinien wydropić z pudełeczka na ammo, nożem musisz otworzyć

@Dr_Sztychowka To tak zrobiłem i tylko ammo wypadało a bron juz nie

niewiem czy ja poprostu cos robie zle albo cos glichnelo sie

Edit : własnie teraz testowałem i tylko wypada mi ammo chciałem sie upewnic

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Ten karabin czasem lubi wpaść w tekstury....

Szczerze to nie pamiętam, czy któryś miał kartę. A nawet jak ktoś miał, to spokojnie. Jak nie zabrałeś karty z trupa, zrobisz to później - trup z kartą nie zniknie, będzie na Ciebie czekał, aż ją z niego zabierzesz:) Za to dowódca tej grupy ma chyba pda, które trzeba zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Ten karabin czasem lubi wpaść w tekstury....

Szczerze to nie pamiętam, czy któryś miał kartę. A nawet jak ktoś miał, to spokojnie. Jak nie zabrałeś karty z trupa, zrobisz to później - trup z kartą nie zniknie, będzie na Ciebie czekał, aż ją z niego zabierzesz:) Za to dowódca tej grupy ma chyba pda, które trzeba zabrać.

@wariat hmmm dałes mi pomysł, a co jak bym przesunął te pudełko? moze wrescie by mi dropło porządnie

(pudełko w przystanku)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Możesz spróbować. Możesz podnieść pudełko  schift + f i rzucić na ziemię, popróbuj troche.

@wariat Wiem o  Shift + f, juz to pare razy robiłem na paletach w laboratorium, ale ciagle mi wypada aby amunicja.

i teraz przez to musze sie wracac do tego punktu gdzie nie zniszczyłem tego pudełka, czyli inaczej poszłem do cea 2 i teraz musze zrobic powrót bo karabinu ni ma teraz ( Do CEA-2 przeszłem dzieki sterowni monolitu,mimo ze te drzwi do pomieszczenia z hologramem są zamknięte to  jesli zrobisz trick z gaussem na drzwi to mozesz je "Otworzyc" potem mozesz przejsc przez korytarz i schodami, nie mam innego sposobu na przejscie na cea 2 narazie.)

ja sie nie boje o karabin, ja sie boje o karty dla kuzniewcowca, bo jak nie dostane tego triggera na spawn oddziału to pewnie strace karte, a potem zadania ni jak ukonczyc

pytałem sie bo poprostu niczego nie chce przegapic, jak narazie staram sie jak najwiecej questów zrobic bez błedów.

Większość tych questów to to samo co w STALKERSOUPIE, w niektorych zadaniach poprostu widze jakies zmianki itp

Dzięki poprzedniej rozgrywce, wiele tych questów wydaje sie znajomych i nie sprawiają problemów, chyba ze cos sie zapomni, to sie przewodnikiem przypomni albo samemu sie znajdzie.

Tak wiem ze to długie do czytania, ale czasami lubie sie rozpisac.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ignachinio napisał:

A nie rozbiłeś tego pudła wcześniej a karabinek nie wypadł wtedy? Bo brak karabinku można podpiąć pod to, że wcześniej rozwaliłeś pudło i karabin leżał na ziemi a śmieciarz po twoim wyjściu z lokacji go zwinął.

@Ignachinio w przystanku autobusowym mam tylko 1 pudełko z amunicją 5,56 po 2 x nie pamiętam czy tam były 2 pudełka ale wogole nie wchodziłęm do obozu najemników odkąd załadowalem sejwa i poszłem w dal ( to było jak robiłem zadanie dla lukasza na zdrajce to od tego momentu nie wchodziłem do obozu najemników ani nigdy nie rozwalalem pudełka zabiłem tego co przychodził do tego zdrajcy a dalej robiłem zadania. )

Problem nadal występuje. juz próbuje od 30 minut zrespic ten karabin poprzez skrzynke, próbowałem skrzynke wynieść poza przystanek, tez aby amunicja dropi, próbowałem granatem, tez

karabin mnie nie interesuje, Jedno pytanie ciągle mnie nurci czy w tym oddziale jest karta dla kuzniewcowca? i jeszcze te pda...

Cofnąć dalej nie moge bo to oznaczalo ze musze cała gre od nowa robic.

a co teraz robic to niewiem. najbardziej interesuje mnie to "PDA" i potencjalna karta dla kuzniewcowca

i jak wogole te pda sie nazywa?

i jeszcze jak ktos bedzie sie pytał czego wczesniej nie weszłem do tego obozu to powiem tak, poprostu nie chciałem niczego zsypać, miałem mysl ze potem cos mi sie posypie

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówi doświadczenie skrzynki były dwie i ta od karabinu jest dawno rozbita. Skoro z tamtej nie wypada on to znaczy, że wcześniej podczas strzelaniny mogła przez kogoś zostać rozbita.

Co do kart.. to nie są one konieczne aby uzyskać kod od Kuzniecowa i jego schowek. ;) A czy tam było PDA... PDA ma ARA jak je masz to tam nic więcej aż do strzelaniny z Ostatnim Dniem Gawra nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ignachinio napisał:

Z tego co mi mówi doświadczenie skrzynki były dwie i ta od karabinu jest dawno rozbita. Skoro z tamtej nie wypada on to znaczy, że wcześniej podczas strzelaniny mogła przez kogoś zostać rozbita.

Co do kart.. to nie są one konieczne aby uzyskać kod od Kuzniecowa i jego schowek. ;) A czy tam było PDA... PDA ma ARA jak je masz to tam nic więcej aż do strzelaniny z Ostatnim Dniem Gawra nie ma..

@Ignachinio najwyżej spawnerem sobie pomogę zeby sie nie wracać bo widziałem ze w spawnerze wszystko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dr_Sztychowka napisał:

artefakt "żyła" i daje -4000% sytości, można tu umrzeć z głodu?

Hehe, powieś sobie na pasie to zobaczysz...:biggrin:

20 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Witam, zna ktoś jakieś legowisko burerów?

Różnie to z nimi bywa. Pamiętam, że na Bagnach, dokładnie pośrodku lokacji czasem lubiły się kręcić, czasem można spotkać też w Mrocznym Parowie. Do Zapomnianego lasu też można się przejść. Ale czerwone ręce dosyć rzadko się trafiają... Zależy od szczęścia:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jedna z czaszek mi się nie respi na balkonie, może przez to że wspomagam się super skokiem? Nie widzi mi się łazić po nich bez wspomagania przez pół dnia

Czemu te schowki są tak piekielnie trudne, całkowicie fun z gry psują, już mogli zostawić żebym dalej ginął od 2-3 kulek ale normalne schowki

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.