Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Samotnik67 A co mają kryształowe czaszki do schowków Tubylca?? Nic.

Na ten dach dostajesz się czaszką-teleportem monolitowców. Jak zrobiłeś zadanie Łukasza na mózgi to w Sarkofagu przy Spełniaczu Życzeń powinieneś je znaleźć razem z maskującym egzo. W tym miejscu gdzie znalazłeś notatkę i teleport Striełoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 A co mają kryształowe czaszki do schowków Tubylca?? Nic.

Na ten dach dostajesz się czaszką-teleportem monolitowców. Jak zrobiłeś zadanie Łukasza na mózgi to w Sarkofagu przy Spełniaczu Życzeń powinieneś je znaleźć razem z maskującym egzo. W tym miejscu gdzie znalazłeś notatkę i teleport Striełoka.

@wariat Mózgi do tego zadania już mam, ale kasy brak. jak bym miał kase to bym zrobił to zadanie, to wyjaśnia sporo. Dobra, czy musze sie cofać? czy nie musze? bo pewnie mi potem zadanie nie zaliczy

w mojej rozgrywce jedynym rozsądnym wyjsciem na zarobienie gotowki była arena, teraz jak sie skupiłem na zadaniach to gotówki ni ma, a sprzedawać rzeczy mi szkoda bo mogą mi potem byc potrzebne

Przy okazji.. jaką amunicje dokładnie chce aleksandrycz w cyklicznych questach? w przewodniku patrzyłem i chciał Kaliber 11.43x23 ale takiego kalibru nie ma.. pytam się bo chce zrobic jak najwiecej jego cyklicznych przy jednym podejsciu zebym nie musiał sie wracac do baru

patrzyłem tu https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_aleksandrych/2019-02-06-752

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Nie musisz cytować całego mojego posta, jak piszesz pod nim:happy: 

Tam niedaleko tego dachu, jest teleport, który nas przenosił w podstawce gdzieś indziej. Spróbuj do niego dotrzeć innymi znanymi teleportami, ale w ten nie wchodź. Spróbuj go obejść czy się da, aby wskoczyć na ten drugi dach. Może Ci się uda. 

Będzie też w grze ręczny teleport na CEA-2 który będzie przenosił na ten dach właśnie, ale to dopiero po niewidzialnych schowkach jak odblokujesz lokację Generatory.

 

A jak Aleksandrycz dawał Ci zadanie, to nie miałeś tam pokazanej ikonki, jak te naboje wyglądają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wariat napisał:

A jak Aleksandrycz dawał Ci zadanie, to nie miałeś tam pokazanej ikonki, jak te naboje wyglądają?

@wariat To tak. moim planem było Wzięcie pancerza grawitacyjnego, wziąc całą amunicją jaką chce ze sobą. pojść do niego i ukonczyc jak najwiecej questow cyklicznych, pytałem bo chciałem sobie poprostu zaoszczedzic czasu bezsensownym łazeniem na bagna i wracanie sie do niego za kazdym razem zeby ukonczyc jego questy cykliczne (za kazdym questem powtórka do baru i na bagna) narazie nadal mam jego quest na kaliber 9x18

aha i tak ogólnie wygląda moj "magazyn Amunicji" Ten kto pisał że amunicji w ciałach wrogów itp jest za mało, jest w błedzie. (tych naboi jest poprostu za dużo, juz niewiem jakiej broni uzywać i niedość wspomne ze mam 500+ do 9x39 ze sobą i tak z 200 do srutówki i 200 5.45 i 200 do SWD "tygrysa", dla tych co są jeszcze bardziej dalej w fabule to mogą powiedziec ze to jest "mało")

magazyn.jpg

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Aleksandrycz daje zamówienia na wszelakie typy takich "powszechniejszych" i łatwo dostępnych kalibrów. I nie zabieraj ze sobą do niego naboi przeciwpancernych. On zbiera zwyklą, standardową amunicję, a w nagrodę daję taką samą, tyle że już przeciwpancerną.

Tyle pamiętam:happy: Bo rzadką i ulepszoną amunicję zbiera Chemik w Zapomnianym lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada zapisuj sobie na kartce co i komu masz przynieść. Ja mam cały zeszyt 32 kartkowy zapisany i dzięki temu wiem, że idąc na bagna muszę zabrać ze sobą amunicję,granaty i strzelbę dla zadań. I dzięki temu nigdy nic nie zapominam :)

Pytanie do moderów dało by się zrobić patch/ mod do OP.2.1 aby zadania były lokacjami posegregowane te cykliczne oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

Taka rada zapisuj sobie na kartce co i komu masz przynieść. Ja mam cały zeszyt 32 kartkowy zapisany i dzięki temu wiem, że idąc na bagna muszę zabrać ze sobą amunicję,granaty i strzelbę dla zadań. I dzięki temu nigdy nic nie zapominam :)

hehe, to tak własnie robie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przypomnie mi ktoś gadkę z Aleksandryczem po znalezieniu "Murki"? Bo mam dziurę w pamięci, a akurat nie zapisałem sobie, nie wiem co mną kierowało ale nie zapisałem sobie tej gadki, a coś mi mówi że coś ważnego tam Aleksandrycz mówił, chyba o jakiś schowkach czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Tak, Aleksandrycz mówi nam o schowku na Jupiterze, na magazynie kontenerów. Przy wejściu do budynku, na jednym z kontenerów leży plecak z zarąbistą zawartością.

No chyba, że chodzi Ci o schowek złodzieja, to masz na mapie bagien zaznaczone prawdopodobne miejsca położenia schowka złodziejaszka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem test wszystkich pistoletów dla Arniego, i nie skapnąłem się że później te pistolety trzeba mu oddać... I teraz muszę skądś wziąć niektóre. To tak. Muszę wziąć Glocka 23, USP-40 Compact i PMM. PMM wiem że Sidor sprzedaje, ale glocka, nie wiem. USP można wziąć rzadko z trupów wolnościowców, ale glock.... chyba go gdzieś wyrzuciłem. Nawet nie wiem jak wygląda.

Aha, i jeszcze, jak radzicie sobie z skrytkami? Mówię to do graczy-kolekcjonerów co wszystkie rzadkie bronie/arty chowają w skrzynkach i się cieszą że mają, bo przecież kiedyś się przyda :). Bo tu jest właśnie ten limit fatałaszków w skrzynkach, chyba 60, i ja wszystko chowam w możliwych skrytkach, i już powoli brakuje. I też jak czegoś szukam to zazwyczaj 20 razy po barze trzeba latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio pamiętam ze mi mówiłes ze Czapa daje questa na gitare zeby wyczyscic X 10, kiedy mi tego questa da? bo jak narazie to aby mi dawał na wyczyszczenie Radaru, wyczyszczenie w podziemiach agro , kordon na wojsko i kombinezon Wega

28 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Nikt ci nic nie ukradł?

ja osobiscie mam rzeczy postawione tutej, i nie musze marnować kasy na zadne zamki itp i mi nikt do tej pory nie ukradł i jest spoko. Wspomne ze mam szybki dostęp do tych schowków skacząc przez krzyż i przez mały otwór w budynku co pozwala wrocic do baru.

 

magazyn2.jpg

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

A nie wiem kiedy Ci da :D mi dał w miarę szybko ale robiłem dla wolności zadania. Czasami możesz dostać też od Dimaka gitarę.. ale pewnie jeszcze tam nie dotarłeś.

Dimak to koleś w wschodniej prypeci, bedzie tez tam ta kostka (Soul Cube) i tak nie dotarłem tam jeszcze. Kwestia czasu.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

emm, nie bardzo link działa, error 404

hm? mi działa niewiem czemu tobie nie czekaj, zedytuje tam ten post jeszcze raz i wrzuce

(dobra zedytowałem bo był błąd faktycznie nie zauwazyłem ze mi z załącznika usuneło )

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.