Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Zaraz, chwila. Jak Doktorkowi mam nadzieje nie chodziło że ja mam taką samą ilość osób wyleczyć, co zabiłem? Jak tak... to muszę 10940 osób wyleczyć...

Jak pamiętam jak robiłem tego "questa" to uleczyłem z 10 przynajmniej i zadanie mi zaliczyło, a zabojstwa miałem o wiele duzo, nie pamiętam ile dokładnie ile trzeba było uleczyc ale cos koło tego 10-20 i zadanie zaliczy

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, jak na razie dalej robię te zadanka. 

Mam jedno pytanko, jak robiliście to zadanie na uleczanie ludzi, to mieliście tak że na przykład chcieliście pomóc monolitowcowi, podchodzicie a on wam gonga w twarz wywala i was rozwala? To tylko monolitowcy robią, teraz jeden wojskowy leżał ale coś apteczki nie chciał wziąć, to go zostawiłem, niech sobie sam radzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 2.1 nie uleczysz przeciwnika. W wersji 2.0 za dużo było z tym problemów gdyż taka osoba automatycznie staje się twoim przyjacielem i nagle na posterunki wojska miałeś paru samotników (do takiej grupy byli przenoszeni wojskowi uleczeni) i oni mordowali swoich albo odwrotnie.

Dlatego w wersji 2.1 nie ma takiej opcji. Możesz leczyć tylko neutrałów/przyjaciół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Bo w OP 2.1 nie można uleczać npc-ów wrogo do Ciebie nastawionych, wojskowi, monolit, mściciele itp. Co prawda jest kilka oskryptowanych momentów w grdze, gdzie możemy pomóc np. Mongoł w DM albo ten najemnik z dyskietką w Labiryncie, ale takich randomowych npc to nie. 

3 minuty temu, Ignachinio napisał:

W wersji 2.0 za dużo było z tym problemów

Chyba sobie żartujesz:) Sprawiało to problem, ale taki, że przy zadaniu na leczenie ludzi właśnie, taki uleczony wróg liczył się podwójnie, tak jak np dwóch uleczonych neutrałów, przez co zadanie można było bardzo szybko ukończyć. A że twórcy 2.1 chcieli na siłę wydłużyć, cóż, my, gracze, jakoś musimy z tym żyć:)

Ale na pewno nie sprawiało to problemów ani technicznych, ani fabularnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tymi przyjacielami to dalej jest problem ;). Ja jak przechodziłem ten moment kiedy stawaliśmy się członkiem monolitu, to jak już wróciłem do bycia samotnikiem i wróciłem do labiryntu, tam jeden monolitowiec czekał sobie na mnie, neutralnie nastawiony, można z nim pogadać, pohandlować. Albo jak najemnikiem się stawałem, to już po wszystkim chciałem iść na radar, to na granicy jeden wolnościowiec do mnie z g36 naparzał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

tam jeden monolitowiec czekał sobie na mnie, neutralnie nastawiony,

 

4 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

jeden wolnościowiec do mnie z g36 naparzał

No właśnie. Jeden. Nie cała frakcja:) Nie wiem w czym Ty widzisz problem:) Jak cała frakcja wrogo nastawiona, to faktycznie problem, ale jeden gościu? Np: podbiegasz, aktywujesz mutanta z embrionu, on załatwia gościa, i tyle. Wszyscy neutralni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

Problem się robi kiedy robisz zadanie na wybicie jakiegoś obozu a tak siedzi neutral tak głupio do nich strzelać

OP-ek nie wybacza błędów, niestety. Jak jakąś miejscówkę trzeba oczyścić, to trzeba, bez względu na to kto tam jest. Na czas wykonywania takich zadań rozterki moralne proponuje sobie schować... Do kieszeni:biggrin: Wierz mi, to dobra rada. Chociaż w sumie.... ja nie mam żadnych zahamowań pod tym względem....:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Problem się robi kiedy robisz zadanie na wybicie jakiegoś obozu a tak siedzi neutral tak głupio do nich strzelać :)

No i to jeszcze jak. Ja kiedyś w cieniu Czarnobyla robiłem sobie taki challenge żeby zebrać wszystkie unikalne bronie, i tam był Bies co miał AKs74u specjalnego, wampir ze wyciszonym mp5 i taki patent miałem, że ich wpycham do anomalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałem sie zapytać czy Embriony mają jakies no niewiem zastosowanie? do tej pory i z doswiadczenia z STALKERSOUPA nigdy ich nie uzywałem , zawsze myślałem ze są bezuzyteczne i tylko uzyte do questów cyklicznych i ogólnie questów

Mają jakies zastosowanie? Mam już tego troche dużo i niewiem co z tym zrobić..

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.