Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak dostać się do tego schowka kolekcjonera? teoretycznie można po tych brązowych rurach pod sufitem ale w pewnym miejscu stalowy gzyms jest tak wąski że GG z niego po prostu spada, nie da się po nim iść, wskoczyć wskoczę ale o chodzeniu nie ma mowy, pewnie ktoś to robił, może jakaś podpowiedź? aha, muszę się pochwalić, zdobyłem pierwsze osiągnięcie :006::010:

ss_cez137_12-23-20_20-22-13_(l01_escape).jpg

ss_cez137_12-23-20_21-08-38_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-23-20_21-13-43_(l03_agroprom).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Aha... no właśnie w tym modzie lepiej skrzynek nie rozwalaź ;). Często w nich nic nie ma, prawie zawsze, ale bardzo rzadko coś w nich jest np. konserwa.

Spróbuj znaleźć jakąś beczkę gdzieś w okolicy, popopychaj ją aż do tego miejsca i postaw w pionie.

A to latanie to jest komenda, chyba w opku 2.1 nie działa, sprawdzałem bodajże, jest to chyba w każdym modzie, tylko często to wyłączają autorzy bo to trochę taki czit :/

Ewentualnie zamiast beczki możesz jakieś graty z ekwipunku wyrzucić, np. kamizelkę, podsadzisz się na niej. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka jedna skrzynka ocalała, widocznie musiałem jej nie zauważyć, poradziłem sobie z tym, dzięki

13 godzin temu, Dr_Sztychowka napisał:

A to latanie to jest komenda, chyba w opku 2.1 nie działa,

oo to dobrze, tzn. rozumiem że nie ma takich schowków a nie tylko że komenda nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jantarze? Eee przejście do wschodniej Prypeci ale skąd? Z Centralnej?

Z Centralnej to zaraz za budynkiem gdzie siedzie Dragunow i gdzie musisz Rabowicza rozwalić jest przy takim baraku często kręcą się tam psy.

Z Zatonu to tam gdzie zaczynałeś Zew Prypeci czyli za leśniczówką..

Z Jupitera za bazą kontenerową.. I jeszcze jest teleport. :)

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem schowka Kostii na Agro na południe od bazy, w strefie radiacji, takie miejsce znajduje się tu, tak jak na foto, przetrząsnąłem wszystkie krzaczory (bo jest niby w krzaczorach) bardzo dokładnie, tak, wiem że plecak może być niewidziałny ale jednak ma delikatną zieloną poświatę i da się go dostrzec, poza tym znalazłem na YT filmik gdzie on dokładnie jest i nie jest niewidzialny, a u mnie go nie ma, miał ktoś z Was z tym problem?

Druga sprawa, gdzie jest teleport z Kordonu na Magazyny, z dialogu z Fanatem dowiadujemy się ze po drugiej stronie nasypy kolejowego idąc w prawo, on mówi że go widać, ja go nie widzę, jak on wygląda?

Trzecia sprawa, co robimy z pancerzami grawitacyjnymi? kiedyś coś tam Kuzniecow o nich wspominał ale nie dał konkretnego zadania tylko kazał się rozejrzeć co i jak, przeleciałem z nim teraz wszystkie dialogi pancerze mając przy sobie i teraz nic nie mówił, myślałem że mam mu je dać

ss_cez137_12-27-20_18-06-34_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-27-20_18-59-59_(l01_escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu jako takiego z tym schowkiem nigdy nie miałem nie wiem jak kolega @wariat :D ale on zawsze u mnie był. Czasami jest tak że są one słabo widoczne przez promieniowanie :P Ewentualnie jest gdzieś indziej ze schowkami Kostii jakiś wielkich problemów nie było :P

 

Co do teleportów, to jest za mostem po prawej stronie bliżej tunelu niedaleko rozbitej lokomotywy.

To znów odwołanie do poprzednich wersji gdzie teleporty były widoczne. W OP-2.1 są nie widoczne. Ktoś tutaj wrzucił kiedyś patcha na widoczne teleporty :D

Rozumiem, że jeszcze wielorazowego nie dostałeś?

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio dobra znalazłem wreszcie, nie mogłem go zlokalizować bo okazało się że Fanat go daje jak zapłacisz 9000ru a nie 2500, a ja na Janusza dałem mu 2500 i myślałem że to bez znaczenia, ale najgorsze jest to że on jest jednorazowy, myślałem że jak już go raz otworzy to ten teleport tak sobie będzie tam na tym Kordonie a tu taki wuj, heh, kto by pomyślał? twórcy OPa 2.1:064:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.