Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zrobione, powoli do przodu, on jest między tymi rurami w tym pojemniku dużym, nie na samej górze, strasznie tam grzeje ale warto odkryć ten schowek, jest w nim mega art na wytrzymałość.

Mnogość zadań i max roboty wymusza na mnie kolejne pytanie, niby znalazłem filmik który pokazuje że jest tam tego mnóstwo a jednak to bzdura totalna, sprawdziłem to w kilku miejscach z filmiku i nic tam nie ma, chodzi o wykrywacz metali w bazie wolności, gdzie jest to cholerstwo? Oblecialem wszystkie budynki łącznie ze strychami dachami i innymi dziurami, no nie mogę tego znaleźć.

@Lycoris RadiataRadiata

@Ignachinio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztaba złota.. hmm w teorii daje Ci większą przyjaźń Wolności i traktowanie Cię jako swojego. W praktyce ja tego nie zauważyłem. Dla mnie nagroda tylko po to aby nie dać Ci karabinku ani pancerza. Ogólnie jak dla mnie fajny bajer nic więcej.

Ten Karabin o którym mówisz można zmodyfikować (plany chyba Dimak daje) i będziesz miał kozacką broń. Dobrą bronią jest AK-15 i FN Komandos. Nie polecam nic z rodziny wałów za małe magazynki. No i powinieneś już mieć AK z magazynikami bębnowymi które choć mają mniejszy kaliber dają radę dzięki spamowaniu pociskami. No i jest Hostel ale amunicja do niego bardzo droga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris RadiataJa swoją sztabkę zostawiłem w schowku, nie miałem jej w inwentarzu często bo się bałem że powinność będzie miała focha.

A karabin, to ja znalazłem w sarkofagu m249, obrażenia duże, celność laser, odrzut brak, 200 naboi w magazynku, lepiej chyba się nie da ;). Nie wiem od którego monolitowca go dostałem, dopiero jak wszystkich zabiłem to sobie coś tam grzebałem w zwłokach i znalazłem. Z tego co wiem to Krzyż czy jak mu tam było, ten z lasu, daje misję na chyba żywe serce i dostajesz m249. Ja tego nie robiłem, mam już 1 to 2 mi nie są potrzebne ;). Też dobry jest FN2000, nawet zwykły dobry jest, dostajesz go od prawie każdego monolitowca z Radaru. Ja nie zbierałem tych FN2000 specjalnych, ale wiem ze są fajne. Jeden egzemplarz chyba "egzekutioner" dostajesz od Akima z Kordonu po wykonaniu wszystkich misji z chyba ukrytymi mapami na lokacjach. Dawno nie grałem w opka i już pozapominałem trochę. Jeszcze jest jeden FN2000 taki wojskowy, dostajesz od Wasylego na bagnach, po wykonaniu bodajże misji na te komponenty elektryczne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm @tom3kb @Ignachiniono nie mogę znaleźć :064:koło chałupy kucharza nie ma, wagony i perony też obleciałem, w koszarach też nic nie ma, obok BTRów też nic, u Wkręta na warsztacie też lipa, będę szukał dalej a puki co...

...jest taki temat jeszcze, kucharz pijus jeden coś mamrotał o tym ryżu i marchewce dla Kulinara z Wysypu, ale nie powiedział w końcu co i jak, gdzie tego szukać?

ss_cez137_12-30-20_18-08-46_(l07_military).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cez137 napisał:

@boberm @tom3kb @Ignachiniono nie mogę znaleźć :064:koło chałupy kucharza nie ma, wagony i perony też obleciałem, w koszarach też nic nie ma, obok BTRów też nic, u Wkręta na warsztacie też lipa, będę szukał dalej a puki co...

 

 

Oj tam oj tam .... w takiej drewnianej skrzynce szukajobraz_2020-12-30_200955.thumb.png.32cbce19bdc05594719af4b2f5ad415d.png

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata 

13 godzin temu, Lycoris Radiata napisał:

Co do jedzenia musisz spytać się Barmana a potem iść z wódką do Kucharza na bazie wolności upić go i zapytać

Barmana pytałem, nic nie mówił, i z kucharzem też gadałem, powyżej wrzuciłem screena z rozmowy z nim

@boberm 

Oj tam oj tam, no przecież tam szukałem :007: może się nie zrespiło coś, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lycoris Radiata napisał:

Dezerter ma jeszcze jakieś zadania po znalezieniu dokumentu? Pytam się bo nie jestem w stanie skończyć tego zadania, ponieważ w sejfie w którym powinien być, był tylko wintorez, obstawiam że się schowek nadpisał. 

Sprawdż w drugim sejfie ..... Jeden jest w budynku głównym , a drugi w baraku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.