Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ignachinio napisał:

One są na południe od śmigłowca Mi-6 :) U góry. Karabinek jest spoko, szkoda że nie ma ich więcej w grze.

Chodzi o te duże skały na które wskoczenie blokuje niewidzialna ściana? Przydał by się jakiś screen bo obskoczyłem chyba wszystkie skały na radarze 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Screena nie mam, ale patrz na skałach gdzie są 3 duże kamienie blisko siebie:) na pewno znajdziesz, troszkę cierpliwości:)

I nie chodzi o skały z niewidzialną ścianą, Na te głazy wskakujesz normalnie.:)

@Zwinny znalazłem film, oglądaj od 9:30

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wariat napisał:

@Zwinny Screena nie mam, ale patrz na skałach gdzie są 3 duże kamienie blisko siebie:) na pewno znajdziesz, troszkę cierpliwości:)

I nie chodzi o skały z niewidzialną ścianą, Na te głazy wskakujesz normalnie.:)

@Zwinny znalazłem film, oglądaj od 9:30

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

U mnie tu nie ma, no nic szukam dalej 

Znalazłem plecak z giwerą na innym kamieniu ale artu brak, artefakt ma być w innym plecaku? 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan wpadł na wojnę obok posterunku najemników na magazynach ... Zginął, ale nie było komunikatu " Zginął Stalker "

Pamiętam, że jego postać, odgrywa rolę w zadaniu dla Kota. Nie mam zapisu z przed walki na posterunku, bo nie sądziłem że aż tutaj zawędruję Mruk... Jakieś sugestie ? 

ss_jakub_09-13-19_00-11-11_(l07_military).jpg

+ są jakieś ciekawe modyfikację do wersji 8.0, bo do 8.2 widzę mnóstwo :) 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gh0sTp napisał:

Podczas dialogu z Danem na PDA tyrana, pojawia się jakiś komunikat w radiu, nie ma napisów i nie wiem co znaczy :/ ktoś podpowie ? 

Jak nie masz tego w historii w pda, to jest sms od Kuzniecowa że u niego na moście pojawili się najemnicy przebrani za wojaków. Prosi byś "po cichu" ich się pozbył. Ale zdejmuj ich ze snajperki, bo jak podejdziesz pod most i w nich będziesz strzelać to Kuzniec też stanie się wrogi. 

Najmoli poznasz po zagranicznych imionach, poza tym tylko oni będą do Ciebie strzelać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zwinny napisał:

Gdzie można wpaść na czerwone burery i pijawki, potrzebny też czerwony mózg kontrolera 

Tak naprawdę to wszędzie. Czerwone części wypadają losowo z mutantów w Zonie. Co jakiś czas. Inna sprawa to mózg kontrolera. Te można dostać tylko za zadania albo są w schowkach. Mi się jak na razie udało zdobyć trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Tak naprawdę to wszędzie. Czerwone części wypadają losowo z mutantów w Zonie. Co jakiś czas. Inna sprawa to mózg kontrolera. Te można dostać tylko za zadania albo są w schowkach. Mi się jak na razie udało zdobyć trzy.

Polecam ustawić opcje schowków w grze na rzadkie, i mając 40 PDA u informatora w barze wymienić na schowek. Zawartość naprawdę cieszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z zadaniem od byłego "Ostatniodniowca" na bazie Wolności
Powiedział coś o tym spotkaniu Ostatniego Dnia pod wielgim kamieniem obok przejścia na Magazyny Wojskowe na Niezbadanych terenach.

Gdzie dokładnie mam wejść i ile czekać by coś się zadziało? Siedzę na tym tutaj już od jakiś 10 minut i nic się nie dzieje (oczekiwałbym choćby jakiegoś monologu bohatera potwierdzającego czy robię to dobrze)

Spoiler

ss_kuba_09-15-19_11-09-31_(aver).thumb.jpg.8f34f09f1ad496c973fdab3aaf3385bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PainChiller napisał:

Gdzie dokładnie mam wejść i ile czekać by coś się zadziało? Siedzę na tym tutaj już od jakiś 10 minut i nic się nie dzieje (oczekiwałbym choćby jakiegoś monologu bohatera potwierdzającego czy robię to dobrze)

Na tym Twoim screenie widać że zły kamień wybrałeś. Ten na który masz wejść znajduję się przy samej ścieżce. Jak wejdziesz na lokację z MW to będzie po prawej stronie. Na pewno zobaczysz. Wtedy chyba pojawi się sms ale nie pamiętam dokładnie.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim Stalkerom. Nie wiem czy z tym problemem mogę się tu odezwać. Problem jest taki, że nie mam schowków Kolekcjonera w podziemiach Prypeci. Wszystkie miejsca obszukane, wiem, gdzie mają być, ale niestety ich nie ma. Wcześniej na Jupiterze grałem na oświetleniu statycznym z powodu wylotów i zapomniałem przełączyć na pełne dynamiczne zanim wchodziłem do podziemi Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.