Skocz do zawartości

Atakujący mnie wojacy pod mostem


Starika..

Rekomendowane odpowiedzi

Opcje są dwie:

Albo Ci się odpaliło zadanie na najemników na nasypie. I wśród wojskowych są wrodzy żołnierze którzy będą do Ciebie strzelać (rozwiązaniem jest oddalenie się od nasypu i strzelanie po nickach. Czyli najeżdżasz na któregoś celownikiem i jak widzisz zamiast nicku sierżant Kopydłow nick Johny to walisz.

Albo coś przeskrobałeś. Przełaziłeś nie tam gdzie trzeba przez tunel/most i Cię zaobserwowali. I dlatego zaczynają do Ciebie pruć.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. A nie próbujesz rozliczyć się z Kuzniecowem w nocy? Są określone godziny, kiedy pomocnicy Kuzniecowa, a często gęsto też on sam, w tych godzinach jest wrogi i strzelający.

Jak to jest w dzień, to spróbuj najpierw dać mu wódkę, a dopiero zacznij się rozliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio @kondotier

Zrobiłem powtórkę i znowu to samo, wcześniej przechodziłem pod mostem nie raz i zawsze sprawdzałem czy strzelają i nigdy nie strzelali. A jak mam przy sobie hełm to strzelają bez słowa, nieważne czy byłem pod mostem czy nie.

Uroki OP dają o sobie znać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starika

1/ wesoła ekipa pod mostem (kuźniecow i jego kamanda) nie lubi jak leziesz na przykład ze śmietniska (swałka/sterta/śmietnisko) do wora sidora przez nasyp koło tunelu lub przez tunel z elektrami bo im nie płacisz myta/haraczu/rekietu.

Dlatego leziesz koło niego za każdym razem i płacisz.

2/ jak w/w z dala, np. z dachu silosa/młyna strzelaj po tych którzy do ciebie strzelają, nie zapomnij o takim jednym na kratownicy mostu/wiaduktu.

3/ Wor sidor za drobną opłatą ;)  ustawi ci blaty z knajakami (bandyci), z trepami i z najmusami.

W wersji 2.2 jest ten sam numer jak w wersji 2.1 z tą sama ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. No to powodzenia w dalszej grze. Ale zapamiętaj, że w pewnym momencie gry skrypt znów stworzy Ci podobną sytuację. Pomiędzy wojakami Kuzniecowa znajdą się enpece wizualnie nie rozróżnialni, lecz wrodzy. O ile pamięć ( lub pomieszanie modów ) mnie nie myli, to ciut wcześniej jest jakieś info, że żołnierze na czartaku się czymś zdenerwowali. Ale Ci co są pod mostem, mają "zagraniczne" ksywki, po których jest ich łatwo wyłapać. A jeden z nich ma stanowisko na moście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Frajer, nie jest znów taki frajer jakby z ksywki wychodziło. Zobacz na filmiku gdzie go znalazł. Patrz 37:30

https://videodlyadetei.ru/channel/shkrek-i-klik/shkrek-i-klik-chto-j-ty-fraer-narodnaia-solianka-obedinennyi-pak-2-1-ns-op-2-1-004/

I co jest śmieszne, to strona na jakiej jest ten filmik umieszczony. Ale tylko tu mi go YT pokazał.

Ale można go łatwiej wywołać zaraz na początku podziemi, wcześniej biorąc u handlarzy ( Sidor, Barman, a nawet Adrenalina ) zadanie na likwidację obozu na Agropromie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. To chyba działanie skryptu, który nie uruchamia Frajera przy pierwszym wejściu do podziemi. Dlatego wzięcie zadania na likwidację bandytów na Agro przy wejściu do podziemi skutkuje przyśpieszeniem jego pojawienia. Ale jak to w OP bywa, jedni mają go szybko, a inni muszą się pofatygować parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.