Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie eksploracji podziemnych tuneli z toksycznymi gazami. mianowicie posiadam kombinezon naukowców (ten pomarańczowy) lecz nigdzie nie mogę kupić/znaleźć butli z tlenem. Gdzie mogę się w nie zaopatrzyć? Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fokol Ich rozmowność nie ma znaczenia. Ale zależy od tego kim grasz. Żołnierzem czy stalkerem.

Zastosuj starą zasadę. Przy handlarzu zrób zapis i wyjdź na pulpit. Wczytaj zrobiony zapis i jego asortyment się zmieni.

A w tunelu są co kawałek tak rozmieszczone, aby jeden zabrany zbiornik, wystarczył do kolejnego znalezionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, olać to. W tunelu doszedłem do miejsca gdzie pojawia się burer, tam gdzie trzeba zdobyć laptopa. Major Diegtiariow daje nam na niego zadanie. Burera ubiłem, ale pojawił się bibliotekarz. Nie można sukinkota zatłuc i za każdym razem załatwiał mi majora, więc dałem sobie spokój... Szkoda nerwów i qurwowania. Mod wylądował w koszu. Może kiedyś do niego wrócę. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

 

Edytowane przez Fokol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fokol  A nie wpadłeś na to, aby Bibliotekarza potraktować anomaliami wytworzonymi z noszonych artefaktów? Wciągnij go w jakieś miejsce, gdzie drogi wyjścia zamkniesz anomaliami i masz go z głowy. Wlezie w nie kilka razy i sam padnie, albo tak osłabnie, że go nożem dobijesz. A jego łapa jest kwestowa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Temat był wałkowany ale proszę o pomoc i dokładne wytłumaczenie. mam ten sam problem co KramarSenior i nawet przejście na dynamiczne oświetlenie nic nie daje ( wielokrotne wczytywanie gry ) Wszystko wgrane jak tłumaczył pacjent1972 i nic nie pomaga.
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 50
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: crete\crete_walls_j12a


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego ci nie powiem @Arni68 Na stronie macierzystej moda zalecają przejście na oświetlenie dynamiczne i zmniejszenie zakresu widoczności. Po opuszczeniu lokacji można znów wrócić na statykę.

Cytuj

3. Expression : fatal error
Function : CBlender_default::Compile
Line : 50
Description : 
Arguments : Not enought textures for shader, base tex: crete \crete_walls_j12a

Вылет в версии 1.3 при старте игры на статическом освещении. Уменьшением дальности видимости и переходим на динамическое освещение в опциях игры. После выхода с локации можно вернуться обратно на статику.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68 - Bo po dokonaniu ustawień, nie należy od razu prowadzić  gry, ale po ich zatwierdzeniu wejść do gry, zapisać i wyjść na pulpit i grę uruchomić od nowa. Tylko tak ustawienia są utrwalone w user.ltx

Przy niektórych modach nawet dostaje się taką informację.

Mod jest  "przedobrzony" graficznie, np. ilością kwiatków na Przedzoniu. Takie elementy jak gęstość i cienie trawy, cienie od słońca, zmniejsz do zera. Odległość widzenia i jakość tekstur, maksymalnie, na ile możesz.

Staraj się też mieć jak najmniej zapisów w ich katalogu. Zbędne usuwaj, albo przenoś poza moda. Byleby nie w trakcie gry.

Nie było jeszcze takiego grającego, aby z modem nie miał dużych problemów. Tak że też uzbrój się w cierpliwość. 

A jak nie będzie Ci dane go ukończyć, to witaj w klubie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie mam taki log, ktoś pomoże

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : wave&&wave->length()
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 65
[error]Description   : Can't open wave file:
[error]Arguments     : c:\users\suchy\desktop\soc\gamedata\sounds\ambient\ulica\sto_1.ogg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tom3kb napisał:

@suchyyy1

Wygląda jakby brakowało pliku, zerknij w folderze z dźwiękami czy masz ten sto_1.ogg

przepraszam to nie ten log tu jest właściwy

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.