Skocz do zawartości

Mikro układy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

Nie ma innych. Sprawdź dokładnie, ewentualnie przejrzyj ekwipunek zabitych żołnierzy. Może któryś sobie kilka wziął. Możliwe też, że kilka mikroukładów wpadło w tekstury. Choć nie sądzę by aż tyle. Wtedy najczęściej pomaga zapisanie i wczytanie gry, ewentualnie wczytanie od autosave i powtórzenie całej akcji. Czasami pomaga też rzucenie granatu w newralgiczne miejsce.

Doczytałem też że strzelałeś się z jakimiś nieśmiertelnymi NPC na posterunku. Gdyby tak było to bardzo niedobrze. Nieśmiertelni stalkerzy na posterunku wojskowym na Kordonie to ekipa Buustyego, która przychodzi ci z pomocą przy queście na walizkę. Po całej akcji trzeba podziękować Buustyemu a cała drużyna przeniesie się do wioski. Będzie z tego kilka zadań.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka. Nieśmiertelnego nie było, wtedy kiedy robiłem tą akcje (tak o dla jaj żeby sprawdzić czy sobie poradze) miałem słabe pukawki i tylko ktoś się wydawał nieśmiertelny. Teraz wszystkie misje na posterunku wykonałem łącznie z walizką, i wszystko zrobiłem tak jak powiedziałeś. Niestety mikroukładów nie było u żadnego wojaka, przeszukałem wszystkie zwłoki. A w budce było ich tylko 7. Gdy robiłem tą samą misje (dla jaj) również było ich 7 a wykonywałem ją z tydzień temu. Więc nic się tam nie zmieniło.

 

Po krótkiej rozmowie z jednym z użytkowników, zasugerowano mi żebym wstawił zapis z gry aby ktoś chętny pomocą sprawdził posterunek pod kątem znalezienia mikroukładów. Uważam trochę że to strata czasu ponieważ przeczesałem go niemożebnie. Tak jak ktoś wspomniał pewnie układy weszły w teksture i teraz jest problem. Cofniecie się w grze raczej mi odpada bo zlecenia na to zadanie wziąłem dobry tydzień temu czasu realnego więc to mnóstwo czasu gry i poważnie mnie odpycha przechodzenie wszystkiego od początku. Nie mniej jednak może ktoś pomoże. Tutaj jest zapis przed moim atakiem na posterunek.

http://www52.zippyshare.com/v/nfzY74YJ/file.html

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jest tylko 7 mikroukładów i nie chce być więcej. Trochę to dziwne. Nigdy nie było problemu z tym zadaniem. Może przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że zadanie na mikroukłady zbiegło się z zadaniem na walizkę z posterunku.  Te wszystkie wybuchy, helikoptery... Poza tym ekipa Buustyego sprzątająca wszystkie itemy. Ja akurat jak zabierałem się za szukanie płytek to posterunek już dawno miałem dokładnie oczyszczony. Ale nie ma tragedii. wstaw aktualnego sejwa to ci je zespawnuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem to w ten sposób: Najpierw oczyściłem posterunek żeby je zebrać i przeszukać wszystkie zwłoki, a dopiero później na spokojnie walizeczke wziąłem. Także respawn wojaków po wzięciu walizki i przeszukanie ich zwłok przez ludzi Bustyego nie ma znaczenia.

http://www30.zippyshare.com/v/ClfWMG5A/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sejw z mikroukładami. Recepta jest zawsze, leży na pierwszym piętrze lewej strażnicy, stojąc przed posterunkiem. Info "nowe informacje" dotyczy tej właśnie recepty. Lekarstwo dla Akima leży w szafkach w budynku dowódcy posterunku. To akurat nowość w OP-2. W innych wersjach solianki lekarstwa szukało się na polu minowym. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kobal napisał:

Tutaj sejw z mikroukładami. Recepta jest zawsze, leży na pierwszym piętrze lewej strażnicy, stojąc przed posterunkiem. Info "nowe informacje" dotyczy tej właśnie recepty. Lekarstwo dla Akima leży w szafkach w budynku dowódcy posterunku. To akurat nowość w OP-2. W innych wersjach solianki lekarstwa szukało się na polu minowym. 

Dziękuje ci wielce Kobalu. Co do pozostałych rzeczy recepty lekarstwo dla Akima to ja to wszystko wiem, mi chodziło tylko o te mikroukłady.

6 minut temu, kazik napisał:

Nie wiem czy o to pytasz więc powtórzę: Mikroukłady były wszystkie tyle że 7 w WC a 2 x po 3 przy zwłokach żołnierzy.

 

Chodzi mi o to czy przy zwłokach, że one upadły jak karabin czy trzeba było przeszukać zwłoki. Anyway... u mnie nic nie było przeszukałem każde zwłoki nie wiem czemu, mam save'a zaraz po odbiciu posterunku i teraz przeszukałem każdego wojaka osobno i ponownie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pure napisał:

Chodzi mi o to czy przy zwłokach, że one upadły jak karabin czy trzeba było przeszukać zwłoki. Anyway... u mnie nic nie było przeszukałem każde zwłoki nie wiem czemu, mam save'a zaraz po odbiciu posterunku i teraz przeszukałem każdego wojaka osobno i ponownie nic

Trzeba przeszukać zwłoki. U mnie po 3 sztuki były w ekwipunku dwóch żołnierzy których zlikwidowałem na drodze w stronę wioski kotów.

https://yadi.sk/d/iUQKhBCIscsCx

Sejwa już po całej akcji wrzuciłem na mojego Janka.
Robiłem akcję w dzień zestrzeliłem dwa śmigłowce i zniszczyłem dwa BTR. Zlikwidowałem wszystkich żołnierzy. W ekwipunku masz 13 szt. mikroukładów. Zdobytą nową receptę oraz 
lekarstwo dla Akima. U Sidora w schowku masz fanty (między innymi grawi-kombinezony). Możesz teraz wrócić na posterunek i podnieść walizkę i zacznie się jazda od nowa.. 

p.s. Zużyłem kilka apteczek i trochę amo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.