Skocz do zawartości

Obrona barki


Rekomendowane odpowiedzi

@Starika..

To chyba zadanie od Noego? Jeżeli tak, to strasznie upierdliwa misja. Mutanty mogą się rozbiegać po mapie, a na domiar złego kontrolerzy pojawiają się obok Szewczenki i też mogą się rozejść - przynajmniej u mnie tak było. Przyda się jakaś dobra snajperka, dzięki której można ostrzeliwać mutanty z góry. 

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. nie bierz tego zadania, tu nie jeden na nim się wysypał, jak nie przez takie problemy jak twoje to za którąś falą gineli ludziom Noe albo Dawid i też lipa. A mutanty np rozłaziły im się po lokacji i weź tu je teraz trop. Ja się poddałem z tym zadaniem po kilkudziesięciu save/load. 🥴

Jakby co to opis zadania z poradnika ale nie wiem czy coś ci to pomoże 😏

"Po wskazaniu nam przez Noego teleportu na Płaskowyż Południowy, przy następnej wizycie na Skadowsku, Broda przekaże nam prośbę Noego byśmy pojawili się łaskawie na Barce. Przed tym zadaniem należy dobrze się zaopatrzyć w amunicję i leki. Idziemy do Noego. Ten prosi nas o pomoc w odparciu ataku mutantów. Wspólnie z grupą stalkerów bronimy barki przed kolejnymi falami mutantów. Każdą falę finalizuje zabicie pojawiającego się w okolicy kontrolera. Pierwszy na Dźwigach Portowych, drugi przy Szewczence, trzeci w towarzystwie burera na parkingu niedaleko barki. Oprócz pilnowania własnego życia musimy też pilnować by przeżył dowódca stalkerów Dawid, no i oczywiście sam Noe. W nagrodę dostaniemy dokumenty o Laboratorium."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starika - jak juz nie będziesz miał robaków (tzw. buggi) i kwest zaskoczy to zbadaj ! schemat ! pojawiania sie poszczególnych mutantów.

Po któryms razie bedziesz wiedział co i skąd wyskakuje i czym je ukatrupić.

Zadanie jest proste jak znasz w/w schemat i masz garłacza - gladkolufowy, śrut i sporo amunicji.

Przydatna tez jest do kontrolerów pukawka z celownikiem.

Nie raz zaliczałem te zadanie w róznych modach, da się je przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb @vidkunsen

Dzięki za pomoc poradziłem sobie już wczoraj!

Po prostu trzeba było chyba dać temu zadaniu chwile poleżeć i poskakać po różnych lokacjach żeby mod się namyślił co z tym questem zrobić. W międzyczasie robiłem inne zadania i wracałem też do barki żeby próbować czy skrypt zaskoczy dobrze i za którymś razem siadło wszystko tak jak powinno.

Strzelby niestety w tym modzie zepsute, gunslinger bardzo pod tym względem kuleje. Saiga  to tutaj na dobrą sprawę pukawka na kapiszony a nie efektywna broń na mutanty. Najlepiej mieć RPG i SWD pod amunicję do karabinu maszynowego.  W tym zadaniu śrut się na nic nie zda, potrzebna jest strzelba automatyczna z dużymi obrażeniami, niestety nie jest to Saiga w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.