Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patch jest w zasadzie gotowy, ale wymaga przetestowania, wiele plików jest poprawionych i nie jestem pewien, czy nie zapomniałem dodać do patcha...((((
1.Dodano mutanta "Rat Wolf" (jako liderów w tushkan) Made Sinner.
2.Zastąpiono niektóre modele NPS. Dodano Valera (Pilot)
3.Dodano pistolet FN p90, w skrytkach i u handlarzy po 4 dokach.
4. Dodano wszystkie rodzaje egzoszkieletów według frakcji, Obowiązek, Wolność, Najemnicy, Monolit, Naukowy, Wojskowy (wszystkie unikalne) lub nagrody za zadania lub poszukiwanie skrytki (która pojawi się tylko pod warunkiem)
5. Rozgałęzienia fabuły nie zostały zmienione. (poprawiono niektóre geocache)
6. Pendrive Borova jest włączony.
7. Poprawiono kupca na posterunku straży pożarnej i kilka drobnych zmian wprowadzonych przez graczy....
8. Wczesne zapisy nie będą działać, musi to być nowa gra.
Patch zostanie opublikowany po zakończeniu testów.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael podpiął/eła i promował(a) ten temat

Ładniutko wygląda ten mod, a że nie miałem okazji przejść poprzedniej wersji Breakthrough to mam w co teraz pograć bez jakiegoś "przypominania", że gdzieś coś już pamiętam.

Zawsze w modach podobał mi się ten Monolith Ui ale tutaj ten standardowy jest o wiele fajniejszy moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam początek i tekst o szukaniu schowka Striełoka, zabiciu pijawek, które się koła niego zalęgły.

Schowek Striełoka to był w podziemiach Agropromu, czy też jakiś chyba na dachu elewatora na Kordonie przy przejeździe kolejowym (tu jest stado snorków).

Czy tu mam się nie kierować tym co było w grach i jest sobie jakiś na Kordonie gdzieś? 

Bo niby Kordonu nie powinniśmy opuszczać przed otrzymaniem info od Sidorowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead City nie ma nic wspólnego z oryginałami. Tzn. nie ma co się nimi sugerować. Schowek Striełoka jest tutaj - jego lokalizacja nie została zmieniona względem poprzednich wersji. 

Spoiler

 

Jak wykonasz wszystkie zadania na Kordonie, to swobodnie można zwiedzać kolejne lokacje, zbierać dokumenty, robić zadania. Ja po Kordonie poszedłem na Bagna do Doktora. 

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

В 19.07.2024 в 12:03, Agrael сказал:

Zostało podzielone na dwie wersje. Ciekawe, czy autor moda planuje kolejne wersje. 

Autor wkrótce wyda nową kompilację, będą miotacze ognia i nowe zadania. Ale już grasz w drugą łatkę, w Rosji nie ma jej jeszcze prawie nikt.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR Ja za to czytałem treść tej fleszki bo musiałem ją przetłumaczyć, żeby nasza translacja się zgadzała z tym co zostało dodane w patchu 02. Oczywiście jak wyjdzie patch 03 to też dostosuję do niego translację. Tylko o co z tym dokładnie chodzi? (Jest tam coś na temat tego, że bandyci zabili jakiegoś wolnościowca w egzoszkielecie).

Swoją drogą nie wiem czy zauważyłeś, ale translacja jest dostępna w dwóch wersjach (tak samo zrobił Anton Gorodecki przy premierze jego spolszczenia do Dead City: Special Release) - jedna wersja to sama translacja i w tej wersji interfejs, główne menu i muzyka w nim są takie jak stworzył je Policai, a w drugiej wersji jest dodany Monolith UI, zmienione tło menu głównego i muzyka w tle bo niektórzy wolą oryginalny interfejs, a niektórym Monolith UI bardziej pasuje. Moim zdaniem przy oryginalnym interfejsie czasami dialogi są trochę nieczytelne, ale to zależy od tego co jest w tle za oknem dialogowym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 часов назад, Szczepan9205 сказал:

Tylko o co z tym dokładnie chodzi? (Jest tam coś na temat tego, że bandyci zabili jakiegoś wolnościowca w egzoszkielecie).

Bandyci zabili stalkera Svobodę w egzoszkielecie i pytają Borova, czy zostawić go w wiosce w Dark Hollow, czy sprowadzić z powrotem do bazy?

20 часов назад, Szczepan9205 сказал:

Swoją drogą nie wiem czy zauważyłeś, ale translacja jest dostępna w dwóch wersja

Nie oglądałem twojej gry, jeśli czujesz się z tym komfortowo, to ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza w tym modzie to bandyci ze strzelbami, walą z "połowy" mapy i dodatkowo z celnością jak ze snajperek. Normalnie goście uzbrojeni w karabiny są mniej groźni 🤣 

@Agrael jeszcze pytanko w kwestii formalnej, jeśli w zadaniu jest, że dokumenty są np w Hangarze na wysypisku to są gdzieś w tym budynku, a nie np w tym labie co są pod nim i do drzwi potrzebny jest jakiś deszyfrator.

A i czy te dokumenty mają np po kilka możliwych miejsc spawnu, czy zawsze są w jednym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen nie no wolałbym poszukać samemu, jeszcze kwestia czy leżą jako "dokumenty" czy muszę rozglądać się za skrzyniami, plecakami, małymi skrzyneczkami itp w których mogą być.

@edit

Dobra zerknąłem na próbę w jakiś filmik z dokumentami w Hangarze na Wysypisku i już widzę czego się spodziewać po tym modzie, że to będzie chore szukanie tych papierów. Trzeba będzie zaglądać w każdy kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 часов назад, tom3kb сказал:

Dobra zerknąłem na próbę w jakiś filmik z dokumentami w Hangarze na Wysypisku i już widzę czego się spodziewać po tym modzie, że to będzie chore szukanie tych papierów. Trzeba będzie zaglądać w każdy kąt.

W Hangarze na Dumpie dokumentów być nie może, są w żurawiu są w żurawiu. A mój filmik o wszystkich dokumentach w grze, jak i o wszystkich flashcardach wisi na pierwszej stronie tego forum.
Jeśli spojrzysz nie w lokalnym odtwarzaczu, ale na moim kanale w YT, wszystkie kody czasowe i wszystkie warunki pojawiania się kart flash w modzie będą dostępne.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku modzik ustawiony na wysoko i z podobnym oświetleniem i wszystko śmigało, aż tu wchodzę na Magazyny Wojskowe i WTF, pokaz slajdów, nawet na niskich ustawieniach. Niby jest tam trochę drzew itp ale nie jakoś strasznie więcej niż na innych lokacjach.

Też tak mieliście, czekają mnie jeszcze takie ścinki na innych ważnych lokacjach? Dobrze, że tu nie musiałem z nikim walczyć i szybko znalazłem dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.