Jump to content

S.T.A.L.K.E.R "Sigerous Mod SHOC"

Recommended Posts

Wiem co źle zrobiłem. Jak rozpakowałem spolszczenie to zrobił mi gamedate w gamedacie i widział moda ale spolszczenie było głębiej i nie czytał, proste wytnij wklej zaradziło. Jeszcze jedna sprawa co to jest suplement diety? Mam takie mroczki przed oczami i nie wiem czym to potraktować żeby się tego pozbyć.

• Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny:  S.T.A.L.K.E.R. SGM (SoC edition) Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004 Autor: GeJorge Spolszczenie: @Yurek, @kobal OPIS: SCREENY: INSTALACJA:  LINKI DO P

@bacenty Źródło: [KLIK]  

Lubię co jakiś czas wracać do starych modów w które grałem wcześniej na minimalnych ustawieniach. Ten jest jednym z nich. Jestem już w Sarkofagu, więc powoli zbliżam się do końca. Mod ma już swoje lat

Posted Images

Tak to jeden ze środków dodany do moda...trzeba to zbierać bo jak zacznie się GG domagać tego to nie odpuści i będzie coraz gorzej widział...co do ikony to nie pamiętam..może to być również taka mała butla z maską na twarz. Można znaleźć na trupach lub kupić.

Suplement diety to odpowiednik śpiworu. Czyli jak zaczniesz się " zataczać" i słabo widzieć to zażywasz i masz spokój na jakieś 12h chyba.Wygląda to jak butla z gazem , biała, dość spora.To takie z krzyżykiem u Sidora to była jakaś odtrutka czy coś w tym rodzaju.

A co mam zrobić jak mam syndrom leniwego Krugłowa?? Stoi jak ..... na weselu i nie chce iść. Przyznam.że zagadałem z nim nie tam koło płotu tylko na planszy i myślałem, że za mną pójdzie, a tu lipa stoi teraz przy płocie jak zginęli wszyscy Najemnicy czeka nie wiadomo na co.

@ LordDino

A co mam zrobić jak mam syndrom leniwego Krugłowa??

Opcje są dwie - wgrywasz ostatniego sejwa o moze za którymś razem zaskoczy i ruszy się z miejsca, albo zaczynasz całą akcje jeszcze raz od autosejwa z wejścia na lokację. Mój rekord powtórek tej walki o ocalenie Krugłowa i potem jego doprowadzenie żywcem do przejścia na Jantar (od autosejwa z wejścia) wynosi 6 razy.

Cierpliwości, za którymś razem Ci się uda ;)

Obawiam się że nie da rady ci pomóc. Takiego fixa trzeba by po prostu zrobić , a to zapewne nie jest nie jest proste. Autor modyfikacji już jej nie wspiera , więc raczej kicha. Powiedzmy szczerze, masz antyczną kartę graficzną i pewnie tu tkwi problem. I będziesz miał go za każdym razem.

A ja naiwnie myślałem, że da się coś zrobić i kolejne 30 minut w plecy. Dobrze, że nie więcej choć czasem 30 minut to dużo czasem mało :D. I znowu na quicku tym razem jest log. [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 342 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'ac'

Mam, metodą prób i błędów wczytując kupę razy grę zobaczyłem kiedy , po czym mam BT. Bo nie od razu przy wejściu na lokację. I mam jak przyjmuje zadania to wszystko jest ok do momentu wzięcia zadania znaleźć Bengalski Błysk ono po zapisaniu po jego wzięciu powoduje BT. Nie brałem tego q i ma spokój. [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 342 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'N' Takie coś i nic nie daje po wejściu na lokację każdy sav się psuje nawet jak wrócę do Dziczy (to Jantar) tez mi psuje autosava. Już nie wie jak to zrobić normalnie zgłupiałem.

Edited by LordDino

Mi to wygląda na niekompletną gamedatę.Może spróbuj przeinstalować całego moda. Dlaczego tak myślę. takie logi pojawiają się bardzo często, tylko że w ostatniej linijce tam gdzie ty masz "N" pojawia się na przykład "wpn_abakan" lub coś tam innego. Czyli zamiast ścieżki do konkretnego przedmiotu gra ma znaleść "N" i oczywiście nie znajduje bo nic takiego nie ma. Nie może być że coś w plikach gry nazywa się "N"

• Agrael pinned this topic