Jump to content

Groza Dla Przewodnika


Recommended Posts

Mam zadanie znaleźć grozę dla przewodnika, biegałem szukałem i znalazłem w barze koło trupa gościa z Powinności (Burery wybrały się na wycieczkę do Baru) pokazało że mam zanieść broń dla Przewodnika, wpadam do niego a tam żadnej możliwości oddania mu broni

http://img822.imageshack.us/i/ssuser070610155555l01es.jpg

http://img806.imageshack.us/i/ssuser070610155600l01es.jpg

Jakieś porady?

Przeniosłem...na przyszłość proszę pisać w odpowiednim dziale - portals

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Możesz ją naprawić za pomocą przenośnego zestawu naprawczego z walizki. Broń jak i kombinezony z questów muszą być naprawione inaczej jakby ich nie było.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Broń musi być w 100% sprawna, inaczej odpowiedni dialog Ci się w rozmowie z Przewodnikiem nie włączy, mimo tego że w PDA każą zanieść Ci Grozę na Kordon ;) W tej sytuacji pozostaje Ci tylko: 1. naprawić broń za pomocą remzestawów ze skrzynki narzędziowej 2. naprawić broń np u Sidora (ale będziesz potrzebował drugi egzemplarz do "zużycia" podczas naprawy :D) 3. zrobić kwest dla Woronina - zlikwidować Bandytę (w nagrodę dostaniesz nowiutką Grozę i naboje) 4. znaleźć nową Grozę w schowku(ach)(marzenie ściętej głowy :D) - mi się ze dwa razy taki cud przytrafił w czasie gry :P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Odświeżę trochę topic...co prawda gram w Soljankę + DMX, ale tutaj zmiany są niewielkie więc będzie na temat. Po powrocie z ATP miałem 4 Grozy w plecaku...oczywiście do Sidorowicza poszły dwie na naprawę ponieważ wiemy już, że NPC nie przyjmują uszkodzonych sztuk. Po kilku godzinach dostałem naprawioną broń, idę do Przewodnika pozbyć się zadania i dostać przejście Kordon - Agroprom...i tutaj ZONK... u gościa dialogów nie ma. Próbowałem.. wejść powtórnie na lokację, zapis przed rozmową i ładowanie na nowo gry...wszystko bezskutecznie.

Tutaj poprawne rozwiązanie problemu podsunął Trurl3...w plecaku musi być tylko jedna Groza....Po usunięciu pozostałych egzemplarzy z inwentarza dialogi u Przewodnika pojawiły się normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.