Skocz do zawartości

Groza Dla Przewodnika


Revan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zadanie znaleźć grozę dla przewodnika, biegałem szukałem i znalazłem w barze koło trupa gościa z Powinności (Burery wybrały się na wycieczkę do Baru) pokazało że mam zanieść broń dla Przewodnika, wpadam do niego a tam żadnej możliwości oddania mu broni

http://img822.imageshack.us/i/ssuser070610155555l01es.jpg

http://img806.imageshack.us/i/ssuser070610155600l01es.jpg

Jakieś porady?

Przeniosłem...na przyszłość proszę pisać w odpowiednim dziale - portals

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Broń musi być w 100% sprawna, inaczej odpowiedni dialog Ci się w rozmowie z Przewodnikiem nie włączy, mimo tego że w PDA każą zanieść Ci Grozę na Kordon ;) W tej sytuacji pozostaje Ci tylko: 1. naprawić broń za pomocą remzestawów ze skrzynki narzędziowej 2. naprawić broń np u Sidora (ale będziesz potrzebował drugi egzemplarz do "zużycia" podczas naprawy :D) 3. zrobić kwest dla Woronina - zlikwidować Bandytę (w nagrodę dostaniesz nowiutką Grozę i naboje) 4. znaleźć nową Grozę w schowku(ach)(marzenie ściętej głowy :D) - mi się ze dwa razy taki cud przytrafił w czasie gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odświeżę trochę topic...co prawda gram w Soljankę + DMX, ale tutaj zmiany są niewielkie więc będzie na temat. Po powrocie z ATP miałem 4 Grozy w plecaku...oczywiście do Sidorowicza poszły dwie na naprawę ponieważ wiemy już, że NPC nie przyjmują uszkodzonych sztuk. Po kilku godzinach dostałem naprawioną broń, idę do Przewodnika pozbyć się zadania i dostać przejście Kordon - Agroprom...i tutaj ZONK... u gościa dialogów nie ma. Próbowałem.. wejść powtórnie na lokację, zapis przed rozmową i ładowanie na nowo gry...wszystko bezskutecznie.

Tutaj poprawne rozwiązanie problemu podsunął Trurl3...w plecaku musi być tylko jedna Groza....Po usunięciu pozostałych egzemplarzy z inwentarza dialogi u Przewodnika pojawiły się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.