Jump to content

Przebudowa forum


malakas
 Share

Recommended Posts

Sorki że nie w temacie ale ciągle mi wyskakuje "This IP is being shared among many domains.To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser." i nie wiem od czego to jest więc każda odpowiedź mnie ucieszy

Link to comment
Share on other sites

Używam skórki black sea i moim zdaniem dobrze by było wyróżnić jaskrawym kolorem poszczególne działy forum by rozróznienie bardziej rzucało się w oczy. Spotkałem się z przypadkiem gdzie gość nie mógł odnaleźć działu z TT2. I ewentualnie bardziej ścieśnić, bo żeby dostać się do działów na spodzie lub shoutboxa przewijam i przewijam jak w zapchanej towarem skrzyni w Barze ;)

Link to comment
Share on other sites

sorki że nie w temacie ale ciągle mi wyskakuje

"This IP is being shared among many domains.To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser."

i nie wiem od czego to jest więc każda odpowiedź mnie ucieszy

To problemy po przeniesieniu forum na szybszy serwer...poczytaj info na portalu odnośnie DNS

zmniejszyć temat sesje RPG na Forum.

Tak jak proponował Lord Dino można ukryć to forum..pozostanie pasek z nazwą.
Link to comment
Share on other sites

dostać się do działów na spodzie lub shoutboxa przewijam i przewijam jak w zapchanej towarem skrzyni w Barze

Miedziany kup myszkę logitech z wolnym kołem...jak spróbujesz sam będziesz się śmiał z poprzedniej myszy..jeden ruch palca wystarczy by przewinąć całą stronę w sieci jak duża by nie była..:)

...postaramy się łączyć tematy na ile to możliwe

...pomysł z kolorem bardzo dobry, tylko od strony technicznej są problemy...może portals coś wymyśli

Link to comment
Share on other sites

Wiem że nie w temacie ale na forum jest jeden błąd a mianowicie w dziale "początki i historia gry" jest napisane "schadow of Czernobyl" a według mnie powinno być "Shadow of Chernobyl" lub po Polsku Tu macie ten dział jakby co http://www.stalkerteam.pl/forum/224-builds/ :D Pozdrawiam Jak zły temat to poproszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

korn jak masz nową zawartość to tam masz zakładkę forum ją kliknij i tam masz tematy u mnie raz kliknąłem to im zawsze jak daje nowa zawartość to mi to wyskakuje. Czasem to się zmienia jak wchodzisz w nową zawartość z powiedzmy jakiegoś profilu użytkownika to pokazują się użytkownicy, jak jesteś na stronie głównej gdzie sb to wskoczy na tematy. Wydaje mi się skąd tam "idziesz" reguluje to gdzie lądujesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Myślę, że dział odpowiedni, szkoda zakładać nowy temat, ale do rzeczy - wczoraj została zmieniona oprawa graficzna forum - za którą należy się duży + , ale mam drobną uwagę, mianowicie lewa strona - zawierająca napis S.T.A.L.K.E.R TEAM, źle komponuje się z prawą stroną tego obrazka:

 

Dołączona grafika

 

Czy jest opcja zmiany powyższego obrazka (dodając brakujący fragment), tak aby nie było widać różnic pomiędzy nimi? Jeśli wymaga to dużo pracy - to nie zawracajcie sobie głowy tą uwagą. Ewentualnie - gdyby obrazek był stałym elementem skina forum - można podziałać z obróbką elementu zawierającego opis.

Link to comment
Share on other sites

Dorzucam się do prośby @The Emperor.. Myślę, że skoro niekomponuje się to drugiej osobie to, jeśli istnieje możliwość wymagająca małego nakładu pracy, można by dołączyć rzeczywiście brakującą (prawą) część. Poza tym banner wygląda świetnie, logo na nim również :).

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ ja robilem to logo to odpowiem...

Jest trochę problem bo inaczej wygląda logo na monitorze np.22 cale a inaczej na laptopie 15 cali...

1...monitor 22 cale...http://i40.tinypic.com/5nt4x4.jpg

 

2. Laptop 15 cali...http://i41.tinypic.com/s6ras7.png

 

Robiąc logo na monitorze 22 cale miałem zamiar uzyskać efekt gór po prawej, jednak na laptopie jest to ucięte i pozostaje kawałek tła bazy która była taka...http://i43.tinypic.com/2a0dhg9.png. Podejrzewam że prawidłowo byłoby usunąć najpierw bazę, a potem dorobić logo które może się przycinać z prawej strony jeżeli silnik forum nie skaluje obrazu.

 

Mamy jeszcze inne logo które jest obecnie na niebieskiej skórce...a które chętnie widziałbym wkomponowane tutaj na brave...http://i43.tinypic.com/15g8fer.png..

 

//

Inne zamiary to logo dla portalu i tło dla forum....były cegiełki, ale teraz chciałbym by tło dla nowego portalu i forum było jakąś ładną nieruchomą  grafiką po której będzie przesuwać się okno forum...a która na portalu bez przeszkód pozwoli czytać tekst...ale nie mam na to obecnie odpowiednich fotek.

Link to comment
Share on other sites

Niestety u mnie obraz jest podzielony na części, jeśli większość użytkowników nie ma problemu z poprawnym wyświetlaniem loga Stalker Team'u - nie widzę powodu do jego zmiany - liczy się dla mnie treść oraz ludzie dla których tutaj wchodzę, niemniej jednak początkowo założyłem, że problem nie wiąże się z rozdzielczością monitora, dlatego zasugerowałem zmianę. Jeśli chodzi o logo z Czystoniebowcami, podoba mi się - jednak zawiera mało szczegółów, które były by ewidentnym symbolem zony - wiem, że takie rozmowy to "rzecz gustu", więc komentowanie kolorystyki czy elementu krajobrazu mija się z celem - mam zatem propozycję: zrobić konkurs na logo STALKER TEAM'u - chętnie wezmę w nim udział, a do całości prac mógłby zostać utworzony temat, w którym podano by wytyczne co do rozmiaru i typu obrazka. Każdy miałby szansę stworzyć ciekawe animacje tlącego się ognia i stalkerów, którzy w chwili wolnej snują opowieści na tematy tajemnic czekających na odkrycie...wiem - ponosi mnie fantazja, ale efekty mogłyby być zaskakujące a prace pozwoliłyby odkryć ukryte talenty forumowiczów, które czekają na okazję by przysłużyć się większej sprawie aniżeli "sztuka dla sztuki".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity