Jump to content

Śmierć NPC-ów

Vorenus
 Share

Recommended Posts

Chyba czeka mnie problem, w Kordonie natrafiam ciągle na zwłoki: Tolika- zginął podczas ataku najemników na wioskę. Żwawego - nie wiem jak? Ale leży nie daleko bazy Bandytów Pietrucha - podobnie jak Tolik Przewodnik - podobnie do poprzednich Nie zginęli przy mnie, wiem że będą questy gdzie będą potrzebni. pytanie brzmi: - czy można dłubiąc w plikach ożywić tych NPC-y?

Nie musisz ich ożywiać i tak nic to nie da graj dalej a pod koniec gry ożyw tylko Przewodnika . Jeżeli brali udział w jakiś kwestach to ich pamięć jest czysta jak łza ....spytają tylko jak leci i to wszystko. By kogoś ożywić wystarczy rzucić kamień w pobliżu ciała . Jeżeli dany gość ma być żywy następuje błysk i ciało znika. Nie wszyscy mogą być znów żywi ...Przewodnik tak ,tych dwóch nie próbowałem ( u mnie też zginęli )

A jak można ich ożywić?Rzucając kamieniami?Ciekawe jak?:) Nie wiedziałem że można ich ożywić bo u mnie też zginęli

Tomek można...w czasie gry zdobywasz receptę na artefakt Żywe Serce .To właśnie ten art (kamień) wyrzucony koło ciała powoduje ,że postać ożywa na nowo. Następuje błysk i ciało znika.Niestety jeżeli mieli oni dla nas zadania to ich nie pamiętają ,a szkoda bo w ten sposób można by uniknąć blokowania fabuły i nie wszyscy mogą zostać przywróceni do życia.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie koniecznie wszystkie wracają na miejsce, udają się w Zonę.Efekt jest taki jak pisałeś ..błysk i postać znika. Można prosić mechaników w Barze o namiar na te postacie, ale są to nowe osoby, które niczego nie pamiętają i w opcji rozmowy są tylko zwykłe dialogi...