Skocz do zawartości

AtmosFear for Clear Sky 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

atmosfear-cs-v1.3.jpg

Nazwa: AtmosFear 1.3 for Clear Sky
Twórca: Cromm Cruac
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10
Data premiery: 06.07.2015r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Na pewno większość z was natknęła się na AtmosFear w grze Stalker Zew Prypeci. Teraz mamy okazję zagrać w tego świetnego moda na Czystym Niebie. Głównym zadaniem modyfikacji jest zmiana systemu pogody na bardziej realistyczny, zrównoważony, tak aby zwracał uwagę graczy.

Zasięg widzenia dla niektórych cykli pogody został zwiększony (dla innych zmniejszony) więc teraz przy dobrej pogodzie widać niemal całą okolicę. Ustawienia konsoli zostały delikatnie poprawione, aby stworzyć lekko zamglony i pełen atmosfery wygląd.

Zmiany:

- Dodano 3 dodatkowe dynamiczne cykle pogodowe (częściowo pochmurny, mglisty, bardzo mglisty)

- Obecnie jest 7 (zamiast 4) cyklów pogodowych (jasny, częściowo pochmurny, mglisty, bardzo mglisty, pochmurny, deszczowy i burzliwy)

- Pełny cykl pogody (statyczny)

- Występują różne wykresy równowagi pogody dla obszarów zony. Bagna, Czerwony Las i Jantar są często mgliste, panuje tam ponury klimat; w Kordonie, Magazynach Wojskowych i na Agropromie panuje ładna pogoda, lecz są liczne burze, zaś Dolina Mroku i Limańsk są deszczowe, nie spodziewajcie się tam dużo słońca. Resztę obszarów pogoda zrównoważy w większym lub mniejszym stopniu.

- Bardzo dużo nowych tekstur (minimum 40)

- Opcjonalny pakiet wysokiej rozdzielczości tekstur

- I wiele wiele innych zmian.

 

SCREENY:

Spoiler

swamps.jpggarbage1.jpgswamps1.jpgagroprom1.jpg

Pełny album ze screenami: [KLIK]

 

INSTALACJA:

Spoiler

1. Zmień pierwszą linijkę w pliku fsgame.ltx na:$game_data$ = true| true| $fs_root$|

2. Mod posiada instalator, dlatego też instalacja nie powinna sprawiać kłopotów.

 

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

 

ŹRÓDŁO:

moddb.com

gamefront.com

ap-pro.ru

atmosfear.crommcruac.com

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się już wczesniej na ten mod(nie tak dawno) gdzieś na jakimś forum :P ale to chyba była podróba i nie miała nic wspólnego z tym modem oprócz nazwy bo komentowali to jako badziewie nie dające sie uruchomic i sprawiające problemy (tj.słaba stabilność,częste wyloty).No chyba że to była bardzo wczesna wersja beta.Mam nadzieje że to wydanie to porządna robota :D PS. Agrael czy mógłbys podać wymagania sprzętowe tego moda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja 1.3 dotąd najnowsza jaka wyszła, więc na pewno Cromm Cruac (twórca) zadbał o stabilność i poprawił wiele błędów, taką mam przynajmniej sam nadzieję bo szczerze mówiąc nie grałem w tego moda ;)

Co do wymagań sprzętowych to z tego co udało mi się znaleźć piszą że na GTX295 w 1680x1050 gra wygląda cudnie i chodzi doskonale, modyfikacja wymaga 2GB RAM. No cóż, nic dziwnego że przy takim modzie wymagania wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Wiesz ,może masz i rację te wszystkie zmiany co podałeś link mam i ja wiec jednak jest to Total Faction War,ale i tak w grze mi pisze AtmosFear,)),.Naprawdę fajny Mod no i jak pisałem wcześniej nie mogę się dostać do Limańska,może jest to związane z tym że należę do frakcji Najemnik ?.Jeśli coś wiesz na ten temat to proszę o pomoc:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.