Skocz do zawartości

Jakie macie mody do SoC na dysku?


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Niesortowane, które uzbieray mi się przez te 5 lat: 100kg 2008_12_22_Priboi_Story_1.1_official_gameguide Crosshairs Crosshairs wide Crosshairs wide 2 Flashlight L.U.R.K._1.1 Priboi Story Priboi bandit skins Priboi.Story.Crash.On.Death.Fix.FINAL Priboi_Story_Nvidia_FogFix Russian_Voices S.T.A.L.K.E.R Extrem mod 1.5 Beta STALKER_Complete_2009 STALKER_Complete_2009_1.4.4 STALKER_Complete_2009_patch_1.2 STALKER_Shaders_MAX_1.01 STALKER_Shaders_MAX_1.05 SWO 2 core SWO 3 core SWO_v3.0 Shaders Sharper Textures Sky4CE -=SkyGRAPHICS=- MOD v1.78 Sky4CE_-_SkyGRAPHICS_-_MOD_v1.81 Sky4CE_-_SkyGRAPHICS_-_MOD_v2.0_RC4.1 SkyCE4 2.0 SoC textures CC StalkerSkies_1.1_Patch Time Speedup UI Ukryte sciezki Weapons Weather overhauled textures ZRP_1.07_XR2 aao_v18_swo3_compatibility_patch ambient_audio_overhaul_soc_v18 argus_pzone_creatures_06 argus_tex_pack_1.0 dynamic_weather_v0.9.4 enbseries_stalker_v0068 enbseries_stalker_v0074 falloutflashlight_v.1.1 float32_4247_036a_release gamedata extracted gnomus_fullscreen_scopes gnomuss_scopes_v2 modified_gameplay nuclear_spring_1.0 oblivion_lost_2.0 ol_10004_compatible_patch old storyline particle_enhancement_v2 priboi_story_1.1_dez0wave priboi_story_1.1_fix2_for_1.0005 s.t.a.l.k.e.r._data_upacker s.w.o.v2.0_full s.w.o.v2.2.1_update s.w.o.v2.2.2_update s.w.o.v2.2_full sky4ce_skygraphics_mod_v1.78 - parallax bump stalkerskies_1.1 swo_v3.0 swo_v3.0_quick_fix2 swo_v3.1_lite tools winter_mod_v1.0 wladca_zony_shoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody mam porozrzucane na dyskach, płytach... Z tego co pomiatam: Oblivion Lost 2009 Oblivion Lost 2011 Apocaliptis Narodaja Soylanka DMX Priboi Story Complete 2009 L.U.R.K. Tajne Ścieżki 2 LWR OGSM ShoC 1.0.0.0.8 Ostatnia Emisia SGM NLC6 Winter Mod Armageddon LWC, nie jestem pewien czy nie skasowałem Dream Reader, mam ale jeszcze nie grałem R.M.A MOD, mam ale jeszcze nie grałem Freeplay Start, mam ale jeszcze nie grałem Horror in Chernobyl, nie chciał działać ale gdzieś go mam utAMK, jakaś starą wersje mam MOD śpiwór Absolute Nature Absolute Structures AtmosFear Więcej grzechów nie pamiętam :P Grałem prawie w każdy bardziej rozbudowany mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zewu: Sigerous Mod 1.7 Sigerous Mod 2.0 Geonesis Addon dla Sigerous 1.7 I Work Alone Misery Call of Pripyat Complete Absolute Nature Absolute Structures AtmosFear 3.0 Do Czystego Nieba: Sigerous dla CN OGSM for CS Wypelniacz schowkow (stash filler) Clear Sky Complete Dla Cienia Czernobyla: TS 2 SGM for SHoC Oblivion Lost 2011 Apocalipsis Poszukiwacze Shadow of Chernobyl Complete Muszę je teraz, wzorem Smoxa, zacząć zapisywać na DVD, bo zaczynają mi zżerać za dużo miejsca na dysku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów mam dość sporo, oto niektóre: Priboy story wszystkie plus pl, TS+TS2+pl, Sola plus dopełnienie plus pl, LW3+LWC+LWR+LWTOD, OL2.2+OL2010, RMA,DRM,prawdziwe scieżki,wiatr swobody,SGM do SoC,CS,CoP, Dezertera, Inferno te z forum, Fros wind do SoC i CoP, OGSM, Ostatnia emisja, więcej to już nie pamiętam jest tego bardzo dużo tak do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak: -Trylogia Zaurusa -Priboi Story -Zew Monolitu: Tajne Ścieżki -Nuclear Snow łączony z Traveler Modem -Soljanka I gdzieś tam w czeluściach dysku, trzymam, ale nie gram: -ABC Inferno (ech, pierwszy mod w jaki grałem) -Oblivion Lost -Basix Monstrosity -Coś tam na remontowanie sprzętu, nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SoC: Olblivion Lost Narodnaya Soljanka DMX Trylogia Zaurusa Priboy Story Zew Monolitu Tajne Ścieżki 2 Dream Reader RMA MOD SGM do SoC LWR Lost World Troops of Doom Osoznanie MOD NLC6 Do CS: REBORN SGM do CS OGSM Do Zewu: SGM 1.6+BRAZ SGM 1.7 AtmosFear 3 Geonezis Dezerter Dead City Mod v.4.80 SMRTER Pripyat Mod Winter of Death 2.0/Winter of Death Ultimatum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.