Skocz do zawartości

Teleporty


stasork

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o możliwość teleportacji przez NPC (Max, Kuchmistrz czy Fanatyk). Czy po każdym użyciu telereportera trzeba go od nowa ładować? Kiedy pojawiła się możliwość u teleportacji u Kutwy i oddaniu mu artefaktu (kryształ chyba), to ta sama opcja dialogowa pojawiła się jeszcze raz i znowu prosi o artefakt. Jeżeli trzeba aktywować teleport za każdym razem, to czy da się jakoś wyłączyć aktywacje teleportu (nie trzeba go aktywować za każdym razem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest w grze.Tylko teleport Striełoka działa cały czas.Za resztę za każdym razem na nowo trzeba płacić.Chcesz to zmienić to trzeba by zrobić mod do moda.Może ktoś potrafi.Ale prościej kupić sobie u Sacharowa po kilka teleportów tych które nosisz w plecaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co Wam chodzi? Jak jedziesz autobusem, za każdym razem musisz skasować bilet, czyli zapłacić. Jazda samochodem też kosztuje - palisz benzynę. W Zonie jest tak samo - jazda teleportem kosztuje, a jak nie, to dymaj na piechotę. Dlaczego koniecznie chcecie jeździć na gapę? Bardzo mnie pienią takie rzeczy - jak tylko coś za trudne albo nie pasuje - grzebać w konfiguracjach. Jak Ci za trudno, postaw sobie pasjansa. Dlatego właśnie przestałem uczestniczyć w temacie Soljanki na stalker.pl, bo każdy chciał tam ciągle pruć grę i ułatwiać sobie to, czego nie umie albo mu się nie chce, a niektórym nawet się wydaje że to potrafią i porobili niewydarzone balansy dla wszystkiego co się dało. Gra jest, jaka jest i albo się gra, albo nie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram trurl3, gra ma być trudna i wymagać kreatywności. Stalker to nie Harry Potter, jak sobie za bardzo ułatwicie grę - stanie się nudna i irytująca. W Soljance jest tyle przejść pomiędzy lokacjami, że przemieszczanie się z jednej do drugiej nie stanowi dużego problemu. Podczas spacerków po lokacjach zawsze można coś fajnego znaleźć albo postrzelać do złych ludzi i mutantów. Bierzcie Zonę taką, jaka jest.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kłopot z aktywacją! Cały czas pojawia się opcja dialogowa na aktywacje teleportu który notabene jest aktywowany, a nadal nie chce działać! Naprawianie każdego skryptu z teleportem chyba za bardzo nie ma sensu, dlatego pytam się jak je permanentnie wyłączyć! (wydawało mi się to łatwiejsze) PS. Przed napisaniem pierwszego postu z reinstalowałem grę +mod; inaczej bym nie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kutwa powiedział ,że teleport na Kordon jest gotowy to znaczy ,że powinien być w dolince na wprost wejścia do bazy Wolności.(tam gdzie stoi Wilk) Jeżeli opcja w dialogach pozostaje to nic nie szkodzi...sprawdzałeś czy jest tam teleport.? Każde użycie teleportu to jeden art + kasa .To obowiązuje we wszystkich teleportach otwieranych przez NCP-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

łobuz jakie teleporty masz w rękach.? opisz jak wyglądają... ...tylko Streloka działa wielokrotnie...inne rzucasz na ziemię , ale są jednorazowe. ...te trupie główki są Monolitu , ale z nimi oszczędnie będą potrzebne ...jest jeszcze jeden na ATP z zadania Krzyża , ale to dla rangi mistrz Na samym początku zabawy w teleporty idź do Sacharowa on je musi przestroić , ale to droga zabawka. Profesor da Ci możliwość robienia kopi tych urządzeń za ciężkie pieniądze.(artefakt + 105.000 putinków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam telereportera z ATP -przenosi losowo po lokacjach (tylko stare lokacje.Bagna , itp. nie działa);) W Prypeci przenosi do schowka z termosami:P


Używam telereportera z ATP -przenosi losowo po lokacjach (tylko stare lokacje.Bagna , itp. nie działa):D W Prypeci przenosi do schowka z termosami:P Jeszcze w Prypeci nie byłem a jestem na 8 miejscu w rankingach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.