Skocz do zawartości

Ulubiona Lokacja.


Rekomendowane odpowiedzi

A wi?c.. jak w temacie. W CS jak wszyscy wiemy dochodz?: Bagna, Lima?sk, Szpital, Czerwony las. Oczywi?cie nadal mo?emy zosta? przy swoich starych dobrych miejscach ;)

Je?eli chodzi o mnie to w CS najbardziej spodoba? mi si? czerwony las...urzek? mnie tamtejszym klimatem i tym ?e jest nie wielu ?mia?ków szukaj?cych artefaktów, du?o mutantów i niebezpieczne anomalie sprawiaj? ?e ci??ko tam przetrwa?, za to w?a?nie lubi? te miejsce..

Dalej, spodoba? mi si? lima?sk..ponure i tajemnicze miejsce..trwa tam zaciek?a walka o skrawek ziemi, przypomina mi sowieckie klimaty..dlatego lubi? to miejsce.

I na ko?cu wysypisko.. dlatego ?e tam panuje ?wiat przest?pczy, kto nie daje sobie rady czeka go ?mier?. Jest tam moja ulubiona frakcja i stalkerzy z charakterem.

Kolej na was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bagna - fajna atmosfera, najlepiej si? chodzi w nocy :P

Wysypisko (dok?adniej Pchli Targ) nie wiem czemu, ale mi si? tam podoba

Agroprom - du?a powierzchnia, strzelnica "Powinno?ci", mo?na si? rozerwa? i ogólnie jest to jedna z lepszych lokacji nie licz?c Czerwonego Lasu, ale tam jest zbyt niebezpiecznie

Magazyny Wojskowe - mo?liwo?? znalezienia fajnych artefaktów, a najfajniejsza cz??? Magazynów to "Bariera" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Bagna to moja ulubiona lokacja w czystym niebie , jest do?? spora i ma ciekawe zak?tki wprost wymarzone na strzelaki z bandytami ;)

Zawalony szpital , jest spoko ale tylko na jeden raz jak ka?dy wie po jego przej?ciu ju? nie ma odwrotu ;/

Czerwony las Budynek w którym mieszka le?nik i druga strona mapki czyli zwodzony most , sa takie klimatyczne ;)

Lima?sk , jest takie jedno miejsce na ?rodku mapy z placem zabaw które nadaje sens tej ma?ej mapce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.