Skocz do zawartości

Sen u doktora


Burasek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przejściem , snu u doktora (na samym początku po wypiciu lekarstwa) ni cholery nie mogę się wydostać z tej jaskini (drugi dzień już próbuje) i po prostu w tym momencie już mnie strzela gdy po raz setny się gubię i nie wiem gdzie iść ani co robić żeby w końcu z tego wylesić. Więc drodzy forumowicze , jeśli ktoś posiada sejva zapisanego tuz po przejściu tych jaskiń byłbym wdzięczny.. Lub też jakieś rady jak w końcu wyjść z tej jaskini..( jestem bardzo kiepski w czytaniu map , gdy nie ma strzałeczki pokazującej gdzie się obecnie znajduje..) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wejdziesz zabierasz sprzęt, który masz przed sobą w plecaku...idziesz przed siebie aż dojdziesz do małej sali tam leży wózek ..wchodzi się lekko pod górę..mijasz salę i dalej skręcasz w lewo...następnie pierwsza odnoga w prawo..trafisz na bardzo dużą salę w której jest anomalia Gwiazda Archary obok niej będzie artefakt...patrząc na mapkę to różowa ścieżka. Po wejściu do sali skręcasz w lewo i wzdłuż ścian dostaniesz się do korytarza który lekko opada w dół..korytarz jest po przeciwnej stronie od wejścia....na końcu korytarza będzie anomalia chemiczna i elektra która broni wejścia do Górnika..to wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to musisz iść do Górnika (na poprzednim planie czerwona trasa). Porozmawiasz z nim, odbierze od Ciebie fanty z plecaka przy wejściu do Pieczary i da Ci kolejny napój, po wypiciu którego znajdziesz się we wsi Kotow na Kordonie i będziesz mógł wejść do Sidora. Edycja// Widzę, że kolega Malakas próbuje poprowadzić Cię za rękę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, tego się nie da wytłumaczyć :) Wydrukuj sobie mapę i połóż obok siebie.Droge do Górnika masz zaznaczoną na czerwono. Miejsce gdzie startujesz jest oznaczone jako GG. Skorzystaj z zawartości plecaka który znajdziesz pod nogami w miejscu startu. Jak błądzisz to w opcjach graficznych gry zwiększ sobie parametr " jasność " Nie ma sensu prosić o sejwa bo do tej Pieczary będziesz jeszcze schodził nieraz i nie dwa. Za każdym razem będziesz prosił by ktoś ci ją przeszedł? Uwierz mi, jak dotrzesz do Górnika to sobie pomyślisz, jakie to proste ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje @kobal, że proste, ale jak się jest pierwszy raz w tej pieczarze, to już nie. Ja z początku korzystałem z mapki, ale po kilku niepowodzeniach, najpierw skupiłem się na likwidacji różnej maści przeciwników. Gdy uporałem się z nimi, to zająłem się szukaniem drogi do Górnika, bo przedtem walki rozpraszały i gubiłem drogę. Zauważ, że idąc pewnymi odcinkami, pojawia się za Tobą ściana, która zamyka odwrót i krążysz dalej. Cierpliwość w końcu Cię wynagrodzi dojściem do Górnika. Zrobiłem taki patent u Górnika. On po rozmowie zabiera wzięte jakiekolwiek rzeczy w pieczarze. Główne musisz mu oddać, ale resztę rzuciłem jak najdalej od jego kompanów, bo zaraz idą to zajumać i po rozmowie, gdzie dostaniesz lekarstwo "powrotu", pobiegłem po swoje wyrzucone zdobycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.