Skocz do zawartości

Brak celownika [Жесть Финал]


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą mapą, to pewnie jest tak, bo w jednym rogu pokazana jest amunicja. W ogóle w tym modzie jest całkiem nowy sposób ładowania broni. Znajdujemy amunicję i magazynki, mniej lub bardziej pełne i sami ładujemy amunicję do magazynków. W drugim rogu pokazana jest temperatura i np. chmurka. W modzie padają kwaśne deszcze i to ważny komunikat. Nadal nie wiem jak przywrócić celownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam celownik w modzie Жесть. Oto dowody, lepsze niż mają na Macierewicza. Opis w modzie "Przyjemnej rzeczywistości". Nie mogę coś wysłać screena, a jest takiej samej wielkości jak inne co wcześniej wysyłałem. Co jest? Już wiem, wykorzystałem limit na wysyłane załączniki. Co to oznacza? Jestem skończony? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez celownika też może być i dobrze by było, jeśli to możliwe, gdyby ta opcja mogła być do dodania, dla chcących mieć celownik, a kto nie chce, to nie dodawałby. @czernobyl10, ja po jakimś czasie mam czerwone oczy, jak nie mogę trafić dziada, który mnie atakuje, więc obstaję przy opcji z możliwością dodania tego celownika w grze i myślę, że nie ja jeden.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawa wygląda tak jak na fotce. Miejmy nadzieję, że nie będzie niespodzianek. Celownik oczywiście jest zasługą @ Scigacz 1975 bo znalazł i poprawił skrypt.

Zrobiłem fotkę...http://img833.images...12203104l01.jpg.

Jako opcia może być kto nie chce ten nie zainstaluje.

...cz10 jeżeli wszystko będzie ok to celownik można włączyć/wyłączyć w menu moda sekcja ROZGRYWKA..podobnie jak w podstawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn już działa tylko nie do końca jestem pewien jak będzie dalej i za co plik jeszcze odpowiada - w razie czego będzie musiał na to spojrzeć jakiś skrypter.

- w paczce macie 2 gamedaty - default czyli vanilowy SoC - opcja celownika w menu powinna działać normalnie i celownik jest oraz wersja z moda - celownik wyłączony.

Jak komu pasuje wystarczy scalić z gamedatą moda podmieniając pliki

http://speedy.sh/ZcTnq/celownik.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po to wrzuciłem żeby korzystać. Ale też mam prośbę - chciałbym później moda wraz z waszym spolszczeniem wrzucić na stalker.pl (oczywiście z właściwym opisem kto co tworzył) - pytam oficjalnie i czekam oficjalnej odpowiedzi. Jeżeli nie to nie - nie obrażę się :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba ustawić w opcjach celownik włączony - możesz otworzyć user.ltx i ustawić


cl_dynamiccrosshair on
hud_crosshair on

nie wiem też czy nie trzeba zmienić w system.ltx sekcji [hud_cursor] na taką:


[hud_cursor]

cross_length    = 0.005 
min_radius	  = 0.001 
max_radius	  = 0.015  
radius_lerp_speed = 0.08
cross_color	 = 0.7,0.7,0.7,1.0
disp_scale	  = 0.08

ponieważ przy tym grzebałem najpierw

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem też czy nie trzeba zmienić w system.ltx sekcji [hud_cursor] na taką:

Nie trzeba...mogą zostać ustawienia z podstawki. Tam można zmienić gdy chcesz zmienić celownik na kropkę i takie tam... plik user.ltx reaguje na ustawienia Twojego profilu, czyli co ustawisz w menu gry sekcja ROZGRYWKA, lub poprzez consolę odnośnie celownika... jest tam zapisane automatycznie.

//

Moda możesz wrzucić... czarnobyl10 go wstawił na forum i myślę, że nie będzie miał nic przeciwko... ale 80% opisów zrobiłem ja...a spolszczenie wiadomo to już tłumacze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.