Jump to content

Problem z bankiem


smox
 Share

Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu wziąłem pożyczkę w jednym banku. Spłaciłem ją i po pewnym czasie zacząłem dostawać telefony z propozycją założenia konta. Zawsze odmawiałem. Dzisiaj dostałem pocztą kartę VISA Electron do mojego konta osobistego w tym banku! Co jest grane!! Czy mogą założyć mi konto bez mojej zgody? Nie chcę tego konta. Co robić? Czy zna się ktoś na tym?

Link to comment
Share on other sites

Mi kiedyś przysłali kartę kredytową, choć też na nic się nie zgadzałem. Ale to był mój bank.Pociąłem ją i wyrzuciłem do śmieci.Więcej już nic mi nie przysłali. O ile wiem, częścią procedury przyznania kredytu jest założenie konta. Kartę mogłeś dostać z automatu. Po prostu wysyłają do wszystkich którzy mieli coś wspólnego z bankiem, mając nadzieję, że ktoś aktywuje. I wtedy mają klienta. Dobrze wiedzą, ze przecież ich nie zaskarżysz. Co najwyżej możesz zrugać biedną babkę w okienku która tylko przekłada papierki z kupki na kupkę. Oczywiście, przynajmniej tam zadzwoń na infolinię, cóż to ci za konto założyli. Jeśli darmowe to po prostu nie aktywuj karty i tyle. Najgorsze, że za to wszystko i tak płacą klienci banku.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

O ile wiem, częścią procedury przyznania kredytu jest założenie konta. Kartę mogłeś dostać z automatu.

Tak konto jest obowiązkowo otwierane do wielu operacji bankowych ponieważ gdzieś muszą wpływać i wypływać pieniądze czy to za raty, czy to funduszy inwestycyjnych, czy obligacji. Przez takie konto jest załatwiany obrót gotówkowy danego produktu. Są różne typy kont ...płatne...są specjalne ...dla VIP itd. ...jeżeli dostałeś kartę płatniczą dla konta osobistego to powinni Ci przysyłać bilingi z konta i karty...

//

Jeżeli bank dostał dyrektywę drukować karty dla kont danego rodzaju to jest to robione z automatu bez wiedzy klienta. Najlepiej zrobić wycieczkę do takiego banku i zrobić zwrot karty płatniczej, ponieważ czasem lubią czaić się różne haczyki pod postacią opłat za posiadanie i tym podobne. Oczywiście wszystko zależy od banku który wydał kartę.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity