Skocz do zawartości

Problem z bankiem


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu wziąłem pożyczkę w jednym banku. Spłaciłem ją i po pewnym czasie zacząłem dostawać telefony z propozycją założenia konta. Zawsze odmawiałem. Dzisiaj dostałem pocztą kartę VISA Electron do mojego konta osobistego w tym banku! Co jest grane!! Czy mogą założyć mi konto bez mojej zgody? Nie chcę tego konta. Co robić? Czy zna się ktoś na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś przysłali kartę kredytową, choć też na nic się nie zgadzałem. Ale to był mój bank.Pociąłem ją i wyrzuciłem do śmieci.Więcej już nic mi nie przysłali. O ile wiem, częścią procedury przyznania kredytu jest założenie konta. Kartę mogłeś dostać z automatu. Po prostu wysyłają do wszystkich którzy mieli coś wspólnego z bankiem, mając nadzieję, że ktoś aktywuje. I wtedy mają klienta. Dobrze wiedzą, ze przecież ich nie zaskarżysz. Co najwyżej możesz zrugać biedną babkę w okienku która tylko przekłada papierki z kupki na kupkę. Oczywiście, przynajmniej tam zadzwoń na infolinię, cóż to ci za konto założyli. Jeśli darmowe to po prostu nie aktywuj karty i tyle. Najgorsze, że za to wszystko i tak płacą klienci banku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, częścią procedury przyznania kredytu jest założenie konta. Kartę mogłeś dostać z automatu.

Tak konto jest obowiązkowo otwierane do wielu operacji bankowych ponieważ gdzieś muszą wpływać i wypływać pieniądze czy to za raty, czy to funduszy inwestycyjnych, czy obligacji. Przez takie konto jest załatwiany obrót gotówkowy danego produktu. Są różne typy kont ...płatne...są specjalne ...dla VIP itd. ...jeżeli dostałeś kartę płatniczą dla konta osobistego to powinni Ci przysyłać bilingi z konta i karty...

//

Jeżeli bank dostał dyrektywę drukować karty dla kont danego rodzaju to jest to robione z automatu bez wiedzy klienta. Najlepiej zrobić wycieczkę do takiego banku i zrobić zwrot karty płatniczej, ponieważ czasem lubią czaić się różne haczyki pod postacią opłat za posiadanie i tym podobne. Oczywiście wszystko zależy od banku który wydał kartę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.